Esileht Sünnitus lapse kojutoomise riided

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: lapse kojutoomise riided

Postitas:

Kas poest saab kokkupandud riidekomplekti lapse kojutoomiseks. Mida see sisaldab? Palju maksab? Tartu Lõunakeskus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://lmgtfy.com/?q=Lapse+kojutoomise+komplekt

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastetarvete poed müüvad. Sisaldab jakki, mütsi, poolsipukaid, hõlmikbody harilikult. Ma ei tea, miks sa spetsiaalset komplekti taga otsid, pane lihtsalt poes endale meeldiv komplekt kokku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse peab koju tooma mingites erilisetes riietes? Miks need ei sobi, millega enne ja pärast on?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse peab koju tooma mingites erilisetes riietes? Miks need ei sobi, millega enne ja pärast on?

Enne, st haiglas on laps tavaliselt haigla antud riietega ju? Meil küll oli. Ja pärast mõningaid vestlusi sõprade ja mehe perega sain küll aru, et kojutoomise riided on need, mis eluks ajaks meelde jäävad, et vot nendega tõime koju. Ühesõnaga esimese lapse jaoks otsisin ka pingsalt valmis komplekti ja leidsin. Nüüd oodatava lapse jaoks otsin vist ka ise poes mingid asjad kokku, nüüd juba oskan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see kasulik ost on, aru ma ei saa? Need ju täiesti tavalised, ilusad, ilmastikule vastavad riided. Ma olen vahel täitsa hämmingus, kui loen nii siit kui FB beebigrupist, mille peale (ilmselt esmakordsed ja noored) emad raha kulutavad. Miks te nii vihased oma raha peale olete? Mõelge ikka oma peaga, kas kõik, mida reklaamitakse, on ikka arukad ostud. Ma võiks siia terve nimekirja beebi asjadest lisada, mida on vaja minimaalselt (kui üldse), aga mida on ülikerge toetuste ja emotsiooni peal elavatele naistele pähe määrida.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka aru nendest spetsiaalsetest lapse koju toomise riietest. Oleks tore, kui keegi seletaks, miks see vajalik on. Mul kohe-kohe esimene laps sündimas ja haiglakotti panin täitsa tavalised Lindexist ja H&M’ist ostetud sipukad, body, jakikese ja mütsi. Enda beebigrupis vaatan ka, et lastakse õmmelda mingeid imekostüüme jms, mis enamasti näevad ka üsna inetud välja. Tundub rohkem mingi teise Eesti teema olevat…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see selline nõuka-ajast ja varasemast jäänud mõtteviis ole. Siis polnud ju midagi saada, kui oli, siis juba mitme lapse poolt kasutatud jne. Siis lasti õmmelda või õmmeldi ise mingi ilusam komplekt või osteti poest kalli raha eest. Need meil kojutoomiskomplektide all müüdavad asjad on täiesti tavalised sipukad ja bodyd, mõni firma teeb neid juba 15 aastat t@pselt ühesuguseid. Mul 3 last tulnud koju tavaliste riietega, vaatasin lihtsalt, et kena välja näeks, piltidelt ilus hiljem vaadata, ja et mugav oleks. Seekord ostsin ka omavahel sobivad riided lihtsalt. Aa muide hansapostis vist oli suht hea hinnaga mingi “beebi sünnitusmaja komplekt”, kui ikka valmiskomplekti tahta. Ntrendis ka sama asi müügis, mingi 17 euri.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain emalt jakikese, mütsi ja teki, millega tema mind sünnitusmajast koju tõi. Ilusad lillelised ???? sinna juurde võtan kaasa body ja püksid, tavalised, vaatasin, et sobiksid lihtsalt nende lilledega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse peab koju tooma mingites erilisetes riietes? Miks need ei sobi, millega enne ja pärast on?

just just. need on need inimesed, kel on koduriided ja poes käimiseks riided ja lasteaia riided.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse peab koju tooma mingites erilisetes riietes? Miks need ei sobi, millega enne ja pärast on?

Kuna jutt käib ilmselt ikka lapsest, mitte emast, siis enne on laps paljas ju 😀

Aga muidu küll, on ju ilmsel tvarutud emal lapsele mingid riided kodus olemiseks. Nendest samadest lihtsalt 1 komplekt haiglasse kaasa. Soovi korral 2 komplekti (üks väiksem suurus ja teine 52 suurus, kui peaks suurem laps olema, mul nt teine oli 54 cm ja kaasa võetud toakombe oli varvastest pingul 😀 )

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see teine Eesti, kes lasi kojutoomiskomplekti õmmelda.
Esiteks on poes kojutoomiskomplektid enamus mingid odavad samsist vanaaegsed ilmetud krookide ja kraedega komplektid, teised esimesed riided on need, mille jätangi alles mälestuseks ja millega saavad esimesed pildid tehtud. Olgu siis erilisemad ja ilusad ja ainulaadsed.
Nüüd vaatan teiste kojutoomise riideid ja beebiriideid üldse ja imestan, et nii koledaid asju lastele selga pannakse 😀

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 09:46; 13.09 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõin koju Lindexi riietes – bodi, püksid, armas ja pehme komplekt. Sokid vist olid vanema venna ajast HM omad. Lisaks dressikombe ja Bredenist müts ja sall juurde. Need kõik on edaspidi ka kodus kasutamiseks. Ilmselt bodi jätan mälestuseks hiljem – valisin kõige armsama ka ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd vaatan teiste kojutoomise riideid ja beebiriideid üldse ja imestan, et nii koledaid asju lastele selga pannakse ????

Küll sul on ikka raske elu! Vaata, sina vaatad et koledad riided, samas kes riietab, vaatab et ta laps on kõige nunnum. Ja kõik lähtuvad oma vajadustest – rahast, maitsest näiteks.

Ilmselt minu lapse kojutoomiskomplekt on ka sinu arvates kole ja öökimapanev. Kujutad pilti, see on ostetud 2014.aastal ja ilmselt see paneb rohkem öökima, eks?
Näitaks pilti ka, aga ei leia netiavarustest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see teine Eesti, kes lasi kojutoomiskomplekti õmmelda.

Esiteks on poes kojutoomiskomplektid enamus mingid odavad samsist vanaaegsed ilmetud krookide ja kraedega komplektid, teised esimesed riided on need, mille jätangi alles mälestuseks ja millega saavad esimesed pildid tehtud. Olgu siis erilisemad ja ilusad ja ainulaadsed.

Nüüd vaatan teiste kojutoomise riideid ja beebiriideid üldse ja imestan, et nii koledaid asju lastele selga pannakse ????

Mida tähendab sinu arust kole? Ma pole küll mõelnud nii, kui beebisid olen vaadanud. Ausalt öeldes ei mängi riided nende puhul üldse mingit mega rolli välimuse mõttes, vaid peamine, et need täidavad oma funktsiooni… Mina ei näe mõtet jällegi 50-eurostel bodydel jm.. Kasvavad nii ruttu välja ja mökerdavad need nii ruttu ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 12:06; 13.09 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just plaanin osta paar esimest riietust beebile, kaasa arvatud siis kojutoomiseks. Kas Lindexis ja HMis müüakse puuvillast riideid ka? Lugesin, et beebiriided võiksid olla puuvillast, veel parem orgaanilisest puuvillast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see teine Eesti, kes lasi kojutoomiskomplekti õmmelda.

Esiteks on poes kojutoomiskomplektid enamus mingid odavad samsist vanaaegsed ilmetud krookide ja kraedega komplektid, teised esimesed riided on need, mille jätangi alles mälestuseks ja millega saavad esimesed pildid tehtud. Olgu siis erilisemad ja ilusad ja ainulaadsed.

Nüüd vaatan teiste kojutoomise riideid ja beebiriideid üldse ja imestan, et nii koledaid asju lastele selga pannakse ????

Mida tähendab sinu arust kole? Ma pole küll mõelnud nii, kui beebisid olen vaadanud. Ausalt öeldes ei mängi riided nende puhul üldse mingit mega rolli välimuse mõttes, vaid peamine, et need täidavad oma funktsiooni… Mina ei näe mõtet jällegi 50-eurostel bodydel jm.. Kasvavad nii ruttu välja ja mökerdavad need nii ruttu ära.

Kole ongi vanaaegse tegumoega samsist sipukad ja lainelise kraega mingi jakitaoline asi, üle põlve tõmmatud eelmistest lastest allesjäänud vanad topilised värvist läinud sokid, peas mingi ilmetu luitunud müts jne.
Ja koleda all ma mõtlen riideid, mitte last. Koledaid lapsi pole olemas. Räägin vaid riietest.
Ja keegi ûtles siin, et ma ainsana vaatan teiste laste riideid, siis eksid. Kindlasti on keegi, kes vaatab kuidas SINA just oma last riietad.
Ja nagu mainitud, siis kojutoomisriided jäävad alles mälestuseks ja on erilisemad, uhkemad kui igapäevariided, seega ei peagi ostma omale “50euriseid bodisi”, vaid selle ühe – kojutoomise body.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 09:46; 13.09 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just plaanin osta paar esimest riietust beebile, kaasa arvatud siis kojutoomiseks. Kas Lindexis ja HMis müüakse puuvillast riideid ka? Lugesin, et beebiriided võiksid olla puuvillast, veel parem orgaanilisest puuvillast.

Müüakse küll:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 12:06; 13.09 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see teine Eesti, kes lasi kojutoomiskomplekti õmmelda.

Esiteks on poes kojutoomiskomplektid enamus mingid odavad samsist vanaaegsed ilmetud krookide ja kraedega komplektid, teised esimesed riided on need, mille jätangi alles mälestuseks ja millega saavad esimesed pildid tehtud. Olgu siis erilisemad ja ilusad ja ainulaadsed.

Nüüd vaatan teiste kojutoomise riideid ja beebiriideid üldse ja imestan, et nii koledaid asju lastele selga pannakse ????

Mida tähendab sinu arust kole? Ma pole küll mõelnud nii, kui beebisid olen vaadanud. Ausalt öeldes ei mängi riided nende puhul üldse mingit mega rolli välimuse mõttes, vaid peamine, et need täidavad oma funktsiooni… Mina ei näe mõtet jällegi 50-eurostel bodydel jm.. Kasvavad nii ruttu välja ja mökerdavad need nii ruttu ära.

Kole ongi vanaaegse tegumoega samsist sipukad ja lainelise kraega mingi jakitaoline asi, üle põlve tõmmatud eelmistest lastest allesjäänud vanad topilised värvist läinud sokid, peas mingi ilmetu luitunud müts jne.

Ja koleda all ma mõtlen riideid, mitte last. Koledaid lapsi pole olemas. Räägin vaid riietest.

Ja keegi ûtles siin, et ma ainsana vaatan teiste laste riideid, siis eksid. Kindlasti on keegi, kes vaatab kuidas SINA just oma last riietad.

Ja nagu mainitud, siis kojutoomisriided jäävad alles mälestuseks ja on erilisemad, uhkemad kui igapäevariided, seega ei peagi ostma omale “50euriseid bodisi”, vaid selle ühe – kojutoomise body.

Selle koha pealt ma pean küll nõustuma, et enamus ti&ti riietest näiteks on minu arust küll koledad. Õnneks on neil ühevärvilisi väikse pildiga riideid ka, selliste valgete sipukatega sai 10 aastat tagasi keskmine laps koju toodud https://beebikaubad.ee/toode/sipupuksid-6/. Praktilised on küll, bodyd on ka alt kahe trukireaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 13:51; 14.09 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just plaanin osta paar esimest riietust beebile, kaasa arvatud siis kojutoomiseks. Kas Lindexis ja HMis müüakse puuvillast riideid ka? Lugesin, et beebiriided võiksid olla puuvillast, veel parem orgaanilisest puuvillast.

H&M ja Lindex müüvad üliarmsaid ja kvaliteetseid beebiriideid minu meelest, ja hinnad on ka head. Veel meeldivad mulle Name It ja Carters, neist saab ka ilusaid komplekte ise kombineerida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 13:51; 14.09 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mõlema lapse kojutoomis riided karbis mälestuseks, ilus vaadata, kui pisikesed need nüüdseks teismelised kunagi olid. Mõlemad olid ka vankris nende isa magamiskotis ja nüüd sündivale tüdrukule ostsin kojutoomis komplekti, mille panen karpi ootele, kuni tema kunagi suur on, ülejäänud riided on kõik teiseringi omad. Ka vankris hakkab talvel oma isa magamiskotis magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan- mis eri riideid on paaripäevasele vastsündinule vaja! Minu arust on nii pisike kõige armsamini riides, kui ta on baikateki sisse mähitud ja õueminekuks siis mingi kottkombe (turvahälli panekuks on ju neid ka sobivaid).Lihtne endale, mugav lapsele. Milleks neid totakate kirjadega bodysid ja dressipükste moodi pükse talle selga toppida- müts, hõlmiksärgike, mähe, pitsist äärega lina +tekk ja ongi tita nii armsalt tita moodi riides.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://lmgtfy.com/?q=Lapse+kojutoomise+komplekt

Saage juba üks sõnavahe kord aru, et netilehitseja avanedes on mul kohe perekool .ee ees. EI OLE mingit krdi google otsingut! Ja ei ole titte, on beebsu! Nii keeruline aru saada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Sünnitus lapse kojutoomise riided