Esileht Pereelu ja suhted Lapse külastuskorra määramine ja isaga kohtumine-kuidas teil on?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lapse külastuskorra määramine ja isaga kohtumine-kuidas teil on?

Postitas:

Tere,

lühidalt on minu lugu selline- hetkel isa lapsega kohtub, aga väga kaootiliselt ja ette teatamata. Kuna endal oli puhkus ja olime lapsega kodused, siis polnud mulle selle vastu midagi, kui eksmees igal ajal sisse sadas(tal on igaks juhuks mu toavõti olemas).

Septembrist aga läheb laps lasteaeda tagasi. Ehk siis E-R on ta lasteaias. Minu arvates oleks lapsele kõige parem kindel rütm. Ideaalis võiks olla E-R lasteaed, kaks nädalavahetust laps kodus ja kaks mehega. Meie elukohtade vahe on circa 40km.
Aga ma tean ka, et mees sellega nõus ei oleks. Lihtsalt kiusu pärast. Ta arvaks, et see piiraks Tema vabadust käia, olla ja tulla millal ise soovib.
Plaan on minna KOV-sse lastekaitsetöötaja jutule. Kuidas teie kogemused on, kellel külastuskord kokku lepitud. Kui tihti isad lastega kokku saavad?
Ning lisaks- kas ma peaks ametnikule mainima ka isa käitumist lapsega? Näiteks ta ütleb lapsele tatt, tattnokk, nannipunn, memmekas. Aeg-ajalt karjub lapse peale. Eriti hulluks läheb asi siis, kui laps jonnib. Viimati näpisats last seljast ja siis tassis ta magamistoa voodile ja surus käe ta suule kõvasti. Mehel on diagnoositud ka depressioon ja ärevushäire, aga nende ravi ta jättis pooleli.
Ühelt poolt on ta lapsega kohutav, samas ma tean, et ta last armastab üle kõige ja on hetki, kus ta näib ideaalne isa(seda muidugi ainult siis, kui ta ümber on teisi inimesi peale minu ka).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 23:24; 21.08 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige aluseks peaks olema ikkagi see, et isa tahab lapsega kohtuda. Sina ei saa määrata teise inimese tahet. Ja kas sa tõesti laseksid oma lapse 2 päevaks mehejuurde, kes armastades last ülekõige karjub, näpistab ja on lapse suhtes kogu aeg sõnadega vägivaldne ? Kas sa tõesti ise ka usud, et see on armastava isa käitumine ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa kindlasti tahab lapsega kohtuda, selles ma ei kahtle. Kui ta saaks lapsega hakkama, siis ta kindlasti üritaks minult üldse teda ära võtta.

Ei, ma tegelikult ei laseks. Aga mul ei ole tõendeid. Ja laps on nii väike(3), et ta adekvaatselt ei oska asja hinnata. Ta ei oskaks öelda, et issi karjub või teeb haiget.
Ja mees on kohutavalt osav manipulaator ning valetaja. Ma tean, millise mulje ta endast suudab jätta ja kuidas ta oskab asja keerata nii, et mina kõiges süüdi jääks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 23:24; 21.08 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhul kui mehel diagnoositud teatud psüh. probleemid ja isegi määratud ravi (mis on kahjuks pooleli), peaksid selle kohta olema ametlikud paberid… Ma mingil juhul ei väida, et nüüd tuleks meest tema diagnoosiga ¨anta¸eerida vms, vaid nendest probleemidest peaks sots. töötajale kindlasti rääkima. Laps kindlasti vajab isa, kuid mitte sellist kohtlemist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse külastuskorra määramine ja isaga kohtumine-kuidas teil on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.