Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse liigtused täitsa alla?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lapse liigtused täitsa alla?

Postitas:

Olen 28+4 nädalat rase. 20 nädalal oli minu laps jalgseisus. Tunnen väga aktiivseid liigutusi kõhu all…püksikute all, seega vägagi all. Samas paralleelselt tunnen suuremaid \”lainetusi\” ja mükse ka kõhu ühel küljel…Kas võib eeldada et laps on veel jalgseisus? Mulle jääb arusaamatuks lihtsalt et kuidas saavad liigutused olla nii all, kui ta oleks peaseisus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 08:27; 10.02 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma käisin eile ämmaka juures ja ultaheliga on mul eelmine nädal kindlaks tehtud, et laps on peaseisus.
ämmakas katsus ja katsumise järgi aru ei saanud aga küsis, et kus liigutused on. liigutused on üleval ja siis ta ültes, et järelikult on kindlasti peaseis.
ju siis sul pole laps veel peaseisu keeranud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt saavad liigutused all olla, kui laps on peaseisus.
Minu esimesel lapsel oli käsi pea kõrval ja koguaeg siblis seal allpool sellega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise mõtlesingi et mis nädalast arstid aru saavad katsudes et peaseis on. Lähen kolmapäeval arstile, siis on 29+2 aga vara vist veel et katsudes kindlaks teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 08:27; 10.02 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka esimene laps nii palju kui jälgiti, ikka peaseisus ja liigutused all. Nüüd teise lapsega ka koguaeg liigutused all, aga pole veel kuulnud, et mis seisus on:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka peaseisus ja liigutused vahest seal täitsa all põhjas. Üleval on sellised liuglevamad liigutused, vahel ka julmad põntsud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sama lugu, selline tunne, et laps pistab käe kohe välja ja lehvitab. aga pidi ok olema. äe ütles et siis väga normaalne nähtus kui teine rasedus väikse vahega kuna siis on kõik sidemed jms veel lahtised. ja pealegi sul 33+, laps võib sul 10x end kruttida kui tahab:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka liigutused ikka pidevalt all. Üleval väga vähe 20+ uh näitas, et jalgseisus. Nüüd kui kuu algul arstil käisin 24+ rääkisin talle, et tunnen liigutusi enamasti vaid all siis ta tahtis ka kohe ise veenguda kuidas tibu siis on. Oli jalgseisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi vabandust, sul nädalaid 28, lugesin vale käo andmeid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli veel 34+ laps pepu peal. Liigutused all ja ühel küljel. Siis ta hakkas ühel õhtul vaikselt keerama. Kui magama läksin, oli laps risti. Hommikuks oli \”vana\” seis- liigutused all ja samal küljel. Arvasin, et läks risti ja pepule tagasi, UH aga kinnitas, et pea on all. Kuidas liigutuste osas midagi ei muutunud, on mulle müstika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli veel 34+ laps pepu peal. Liigutused all ja ühel küljel. Siis ta hakkas ühel õhtul vaikselt keerama. Kui magama läksin, oli laps risti. Hommikuks oli \”vana\” seis- liigutused all ja samal küljel. Arvasin, et läks risti ja pepule tagasi, UH aga kinnitas, et pea on all. Kuidas liigutuste osas midagi ei muutunud, on mulle müstika.[/tsitaat]

esimene laps keeras 36. nädalal tagasi tuharseisu. liigutused olid nii enne kui pärast ikka vasakul küljel. kui hiljem teada sain, et tagasi keeranud, siis lihtsalt ise arvasin, et pidi olema 36.nädalal see üks õhtu öö, kui tohutu mürgel käis igal pool üle kõhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui su laps oma pead keerab seal all tuti lähedal, sisi on ka ikkka vägaväga hästi tunda kohe. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse liigtused täitsa alla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.