Esileht Lapse ootamine Lapse liigutused

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapse liigutused

Postitas:

Mitmendadt nädalast on teie kaasad hakanud tundma lapse liigutusi kõhupealt?
Kuna mul platsenta eesseinas ja ise hakkasin liigutusi õrnalt tundma 15 nädala täitumisega,aga mees ei tunne endiselt liigutusi,täna täitus 22 nädalat rasedust juba.
Meil nii välja kujunenud et kui mina tunnen et pisike müttab ja mees käe kõhule paneb on vaikus ja kui käe ära võtab müttab jälle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemaga u 20 nädala paiku tundis mees liigutusi. Esimesega oli platsenta taga, aga laps oli rahulikum, teisega platsenta ees ja u 19 nädalast alates lööb nii kõvasti, et kõhult näha isegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi tundnud,sest ta pole kõhtu silitanud ega huvi üles näidanud 🙁
Ma ise ei hakka pakkuma ka. Ei taha pinda käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi tundnud,sest ta pole kõhtu silitanud ega huvi üles näidanud ????

Ma ise ei hakka pakkuma ka. Ei taha pinda käia.

Kuule minul on ka paras mühkam, kellele peab vahepeal meelde tuletama, et tule katsu kõhtu. Siis ikka katsub või silitab. Mulle see silitamine nii meeldib, sest tihtipeale kõht valutab. Ei usu, et sellega pinda käiksid. Tuleb väljendada enda soove ka!

Aga minul on 18+6 ning pole küll kindel, mis mul seal toimub. Arsti hinnangul on küll väga aktiivne loode, kuid mina endiselt suurt midagi ei tunne. Vahepeal nagu õrnalt oleks midagi, aga käega tuntavat kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise hakkasin tundma 16.ndast nädalast aga väljastpoolt oli tunda ca 20.nda nädala paiku.
AlateS 16.ndast oli mul juba märgatav punu ees. Kõhul väljastpoolt “liikumist”/tukseid/vopse oli näha alates 18.ndast nädalast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka platsenta eesseinas. Igapäevaselt tugevamalt hakkasin tundma alles 24.nädalast ja mees tundis ka alles siis kõhu pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Lapse liigutused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.