Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse liigutused ja tähendused.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lapse liigutused ja tähendused.

Postitas:

Olen esmane, 22ndl. Laps liigutab päris ilusti ja kõvasti. Oma kõhtu jälgides olen ikka mõelnud millega see väike ingel seal küll tegeleb. Olen vaid nii palju mõistnud, et kui sõidab muhk kõhu peal siis ilmselt ta pöörab end kuid hiljuti kuskilt teemast lugesin, et nii mõnedki oskasid kirjeldada millal laps pissib, peeretab jne. Kuidas te küll sellest aru saate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 02:51; 22.01 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ema kujutlusvõime vili…See on absurdne et ema teab kuna tema kõhubeebi peeretab, näppu imeb või pissib:)
Keeramisest saab järjest suurema raseduega paremini aru. Endal on hetkel 26+ nädalat ja suuremad keeramised on isegi kohati valusad..see \”üle kõhu sõitmine\”.
Kindlasti tunneb ka luksumise ära, sest ka sellel ajal tunneb sellist ühtlast \”plõksumist\”…
Ja no müksud tunneb igaüks ära, aga seda mida ta laps iga liigutuse ajal teeb, ei ole küll võimalik öelda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ei saa sellest aru, miks öelda oma lapse kohta ingel?? Ta pole ju vaim ega midagi ja taevas ka ei ela. Täitsa elus inimolend on! Ei mingi linnupoja, tibu ega muud tobedat. Inimlaps, beebi, tita ja muu inimesele omane hoopis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 24.nädalani ma ei suutnud küll eriti paika panna, et kus just pea ja kus pepu, hull mürgel käis kõhus kogu aeg. Edasi muutusid liigutused tugevamaks ja võis eristada kehaosi, mis just hetkel kõhunahka venitasid. Ja luksumisest saab jah aru ning pissimist seostatakse sellega, kui tita end nagu väristab korraks. 27.nädala lõpus keeras mu tita end pea alaspidi ja suurem siplemine on lõppenud, nüüd tunnen küll teravaid jalalööke aga vähemalt ei ole suuri keeramisi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin, mingid tibulinnupojad ja kiisukesed jne.
tavaliselt kutsutakse lapsi ingliteks kui nad on surnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peavad inimesed olema juba hommikul nii halvustavad? Ma üritan küll sellistest asjadest mööda vaadata ja vastan küsimusele või siis panen teema kinni. See on ju iga ema enda asi, kuidas ta kõhus kasvavat beebit nimetab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul võtab ka millegipärast sabina südamest läbi kui keegi oma lapse kohta ingel ütleb. Minu jaoks tähendab see surnut last. Siis öeldakse, et minu inglike… Ma ei ütle seda halvustavalt, aga lihtsalt mainin.

Ma saan aru kui laps kõhus luksub. Ja nüüd saan aru ka tema kehaosadest. Enne ei saanud, siis oli palju väikeseid ja teravaid mükse. Nüüd surub ennast teistmoodi, enam pole liigutused teravad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi iga ema enda asi kuidas ta oma last kutsub! Ingel ei pea alati tähendama surnut, liiga palju oled piiblit lugenud! Kiisuks ma kutsun oma lemmiklooma ja tibusid ega kanasid mul pole! Vastikud idikad rikuvad selliste kommidega tuju ära!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 02:51; 22.01 13:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse liigutused ja tähendused.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.