Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse liigutused täitsa all!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapse liigutused täitsa all!

Postitas:

Laps küll ammu peaseisus, aga viimastel päevadel liigutab sel täitsa all pool ka(kus juba karvad hakkavad).Ja vahel lööb täitsa põie peale.Kas normaalne,et nii all ta juba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 26 nädalat ja ka vahest nii all….Vahest tunnen ka kuidas põiel \”tatsab\” , teien kord jälle üleval…äärest äärde 😀
Esimese rasedusega oli mul kõht terve rasedusega suht all, seega sellist kõhu allavajumist raseduse lõpus nagu öeldakse, ei olnud….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin,käisin ämmaka juures ja võttis käega peast kinni nagu naksti ja ütles,et laps on ilusasti all juba ja kasutab minu põit poksikotina:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka. Viimati arstil käisin, siis oli laps peaseisus. Aga liigutused ka seal täitsa põhjas. Toksib seal üsna tugevalt. eilsest jällegi on selline kahtlane tunne, et ta on ikka veel sügavamale vajunud. Vaagnaliidesed on no niiiiii valusad, et jube lausa. Nagu laps suruks väga väga tugevalt vaagnasse. Palju liigutusi on ka naba ümbruses…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, mul ka alles 26. nädal,aga toab vastu põit vahest. Ja olen ka arstile rääkinud,et niiiiiii all taob, aga arst ei näinud paanikaks põhjust, ütles,et praegu võib ta päevas end 50 korda ringiratast keerutada seal veel:) Ja ju siis ei ole liiga madalal ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolmas rasedus 23+5, laps on koguaeg täitsa täitsa all (kõhu järgi ei saa paljud arugi, et rase olen, sest erilist kõhtu ei ole)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse liigutused täitsa all!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.