Esileht Pereelu ja suhted Lapse mängutelgi saatmine postiga…kuidas?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lapse mängutelgi saatmine postiga…kuidas?

Postitas:

Soovin maha müüa beebi mängutelki, see on külgedelt tugevdatud kaartega ning kokku pannes on selle pikkus 63 cm ja laius 92 cm. Küsimus siis selline, et kui ma saadan selle Eesti Postiga, kas see saadetakse siis standardpakina ja mis see maksma läheb. Ma pole ise Eesti postiga nii suuri asju kunagi saatnud ja arvuti puhastuse käigus olen vajaliku programmi maha lasknud kogemata niiet ei saa ise Eesti post lehelt hinnakirja vaadata, süsteem lihtsalt ei ava seda. Tänan juba ette, kui keegi targem oskab aidata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 16:13; 06.07 16:56; 06.07 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ta nii suur on?
enamik telke on ju kokkurullitavad ning vardad käivad üksteise sisse, meil nt 4-ks jupiks lausa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on imiku mängumatt-telk. Lahtivõetuna on matt ja saab külgedelt kokku panna krõpsudega telgiks. Vardaid välja võtta ei saa. Need on kaartena riide sisse õmmeldud (äärtesse).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 16:13; 06.07 16:56; 06.07 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei õmble vardaid riide sisse. Vardad on sinna hiljem lisatud. Ja kui on lisatud, saab ka väljavõtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ma pean selle ära lõhkuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 16:13; 06.07 16:56; 06.07 20:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse mängutelgi saatmine postiga…kuidas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.