Esileht Lapse ootamine Lapse näitamine teistele pärast sündi. Millal?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lapse näitamine teistele pärast sündi. Millal?

Postitas:
Kägu

Kui kiiresti peale sünnitust olete näidanud last tuttavatele ja pereliikmetele? Mõtlen, kas see on ok, kui mehe vanemad ootavad nii elevil, et me annaks KOHE teada kui midagi toimub. Olen aru saanud, et nad sõidaks kohe sama või järgmine päev vaatama. Ise tunnen, et see kuidagi vara. Tahaks kõigepealt ise natuke kosuda ja olukorraga harjuda, kui laps peaks sündima. Ei tahaks teda kohe mingi kambaga kokku lasta, et kõik näperdavad ja uurivad. Samas ma esmarase ja ei tea, kuidas oleks ok. Vb mõtlen üle ja asjad käivadki nii, et kui laps sündinud, siis nii minu kui mehe pereliikmed lendavad kohale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid teha täitsa nii, nagu ise tunned. Vabalt võid keelduda külalistest haiglas. Lihtsalt maini see mehe vanematele ära, et saab näha siis, kui kodus olete. Las pööritavad selle peale silmi või isegi solvuvad. Sina oled ema ja otsustad ise(no mehega koos ikka).
Anna sünnist teada telefoni teel ja saada pilt, ning kirjuta, et annate ise teada, kui külalisi vastu võtate.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütledki, et soovid end beebiga veidi sisse seada ja kutsud siis, kui valmis olete.

Eks tuleb ka neist aru saada, arusaadavalt on nad elevil ja tahavad näha.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei see ei käi teiste järgi. Seda otsustad ikka sina ise millal. Teised võivad ju tahta kohe aga kui sina nii ei taha siis nad peavad ka austama seda. Imik on ju nii pisi ja vastuvõtlik haigustele. Ma ikka hoiaks kuu kindlasti eemal. Ning isegi kui nad lõpuks tulevad vaatama siis veenduks, et külalised on terved ja kui last sülle tahavad siis ka käed ära peseks.

Minu esimese lapsega lubasin ämma ja mehe õed lastega haiglasse. Mul polnud midagi selle vastu, sest mees oli päeval ära ja nad tõid mulle haiglasse mahla ja süüa veidi. Lõpuks kui koju saime, siis minu õde käis tõi mulle beebi jaoks asju mis veel puudu olid. Aga külka kutsusin lõpuks kõik pereliikmed kui beebi oligi kuune.

Teise sünnitasin ma koroona ajal seega ei käinud haiglas keegi. Meeski läks peale sünnitust koju lapse juurde. Haiglast välja saime siis ka olid kõik haiged ning tulid ka alles kuu hiljem beebit vaatama.

+1
-1
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Lapse ootamine Lapse näitamine teistele pärast sündi. Millal?