Esileht Väikelaps Lapse nimega CD -kas tark ost

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Lapse nimega CD -kas tark ost

Postitas:

Sooviks lapsele 2-eluaasta sünnipäevaks kinkida ühena kingitustest(õigemini vanaema poolt)aga kellel see kodus on kas siis on ka ära tasunud? Poeg on muidu väga muusikahuviline, kodus tantsib musamari plaatide järgi 🙂 Enda nime meeldib ka väga kuulata, aga siiski sooviks enne tellimist veel nõu 🙂 Suured tänud ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 11:14; 13.02 11:30; 13.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud,et väga hea ost.Kust seda osta saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimelaul.ee ootan veel arvamusi, kellel olemas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 11:14; 13.02 11:30; 13.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulud onn täitsa vahvad, meil olemas mõlemal lapsel, kuid siiski väga palju ei kuula, aga eks inimesed on erinevad ja ka nende harjumused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:43; 13.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laulud onn täitsa vahvad, meil olemas mõlemal lapsel, kuid siiski väga palju ei kuula, aga eks inimesed on erinevad ja ka nende harjumused.[/tsitaat]

Nii, et see olemas, et lapse nime korratakse ja läheb ka lauluga loogiliselt kokku? Just mõtlen, et ega nii pole, et umbes 1kord ühe laulu jooksul kõlab nimi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 11:14; 13.02 11:30; 13.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tihti seda nime ka ei korrata, võibolla 2-3 korda laulus, sõltub laulust ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:43; 13.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on ikka suht vähe 🙁 nüüd hakkasin kahtlema, kuna arvasin ikka et rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei kahetse ostu, väga vahva plaat on. Kahetsen ainult et mõlemale lapsele korraga ei tellinud ja pean plaani nüüd ka teisele see tellida. Laulud on väga vahvad. Kui millegi üle nuriseda, siis et laule võiks plaadil rohkem olla (on 8).
Nime mainimist on lauludes minu hinnangul just parasjagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sai tüdruk jõuludeks selle ja see plaat on täielik hitt meie kodus! Iga päev nõuab korduvalt \”oma laulu\”. Laps on 1a8k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka olemas 1,5 ja 3,5 aastasel, mõlemile väga meeldib ja kui oma nime kuulevad, siis silmad säravad kohe. Mulle meeldiks ka kui rohkem oleks nime sees, aga lastele tundub, et on piisav, no ja laule võiks olla muidugi alati rohkem 😉 soovitan küll

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ja see on üsna ok, aga kõiki laule kirjutades pole autoreid muusa puudutanud. Mõned laulud on väga närvilised ja ühe laulu esitus (\”Puuksulaul\”) on kergelt öeldes neurootiline ning me kerime selle alati edasi. Aga samas on mõned laulud jällegi väga 5+, nt esimene \”Tere hommikust\” ja viimane unelaul. Nii et üsna fifty-sixty. Pigem jääb plaat plusspoolele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka kaks last ning lasin teha ühe plaadi, üks laul ühe nimega, teine teise nimega, üleühe nii, meie meelest on kuidagi lühike see plaat, järsku kokku 30 min? või eksida, aga autos paar korda kuulanud, eriti vaimustuses ei ole, võimalik et peaksime rohkem kuulama, teine veel väike ka, 1,5 a ja ei saa aru, suurem 3ne. Maksma läks see eri nime tellimuse arvel, ehk siiski odavam ja mõtekam kui 2 ühesugust plaati ühe pere lastele osta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal lehel ju võimalik kõiki laule kuulata,kuula ja otsusta ise,kas tasub osata või mitte,meil ka see plaat,minu meelest väga lahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Lapse nimega CD -kas tark ost

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.