Esileht Pereelu ja suhted Lapse nimel kokkukolimine

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Lapse nimel kokkukolimine

Postitas:
Anonymous

Teemaalgataja.

Arvan, et sellel teemal enam sõna võtta ei maksa, et kuidas ja mismoodi ma rasedaks jäin.

Mis olnud, see olnud ega seda ei muuda ju enam miski.

Minul isiklikult hoolimata raskest olukorrast siiski lapse üle hea meel. Ilma lapse/lasteta oleks ka päris kurb ja nukker tunne.

Muidugi kardan ma eesseisvaid raskusi, aga vähemalt on siiski mul olemas perekond ja vähemalt paar toetavat inimest seal leidub-eriti minu ema.

Kui aus olla, siis ema ongi pigem see, kes ei soovita kokku kolida. Ülejäänud pereliikmed siiski soovitavad seda võimalusel teha-nii seetõttu, et oleks mul kergem ja teiseks seetõttu, et ka laps tahab oma isa tundma õppida. Jah, ei tahaks ju lapselt seda võimalust võtta ning ammugi mitte seda, et ta mind kunagi tulevikus vihkama hakkab. Ka heidab ema lapse isale ette seda, et ta pole piisavalt hoolivust minu vastu üles näidanud…oehh..

Igatahes esmaspäev peaks tooma rohkem selgust. Arvan, et tõenäoliselt on lapse isa huvitatud endiselt kokkukolimisest. Nii saab ka tema lapse elus igapäevaselt osaleda, teda näha, temaga tegelda. Samuti ei pea ta seljuhul maksma elatist, mis on ka tema sissetulekuid ja väljaminekuid arvestades ilmselt päris suur summa.
Ainult korteri asjus peaks mõtlema, kas kolida kokku tema omasse, mida ta ka üürib või võtta kahesse uus korter.
Igaljuhul loodan, et kõik laabub ja meid ootab peatselt kolmekesi ees hea ja tore elu. Ehk ei pea ka alati seda kõige halvemat kartma ja arvama. Minule isiklikult mu tulevane laps kõige olulisem.

Head päeva!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:14; 15.07 11:25; 16.07 08:45; 17.07 15:13; 19.07 20:56; 21.07 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma kardan, et kellegi teise arvamusest pole TAl kasu. Seda ei anna ette ennustada, kas suhe sujuma hakkab või saab sellest sulle väga raske lisakoormus. Kui räägite, siis päriselt ausalt ja avatult – rääkige läbi, kas koos elamine tähendab mõlemale romantilise suhte nimel pingutamist ja ÜHIST lapsekasvatust ning mis saab siis, kui paari kuu pärast sulle ikkagi tundub, et sa ei soovi selle mehega elada. Võib-olla mõtleb mees, et hea kokku kolida, siis raha maksma ei pea, seksi saab sinult igal ajal ja lapse eest hoolitsemine jäägu sinu õlule, tema võib õhtul pluti-pluti teha samal ajal, kui sina talle õhtusöögitegemist lõpetad. Selliseid mehi on, oi kui palju.

Seega, pidage üks päriselt aus ja siiras vestlus maha. Ole kindel, et sul oleks rahaliselt võimalik see kooselu ka lõpetada.

Ma ausalt arvan, et sellised asjad on lihtsalt vedamise küsimus. Ma jäin last ootama mehest, kellega olin varem hea tuttav, liikusime ühes seltskonnas pikalt, aga mingit romantikat meie vahel polnud. Noh, senimaani, kuni ma üks õhtu murtud südant ravisin ja mõtlesin veits veinisena, et kutsuks ta külla. Kasutasime kondoomi, aga ju siis mitte piisavalt hästi. Pärast proovisime kohtingutel käia, seksuaalne kirg oli suur, vaimne mitte,  kumbki ei tahtnud suhet. Suhtlesime heade tuttavatena edasi, ei olnud kummalgi mingeid tundeid või haigetsaamist. Kui ma 5 nädalat hiljem avastasin, et lapseootel olen, siis kõigepealt mõtlesin aborti teha. Siis otsustain, et ah tühja kah, saan selle lapse. Mehele ei öelnud sõnagi. Esimesed 12 nädalat ei öelnud, sest mõtlesin, et kui rasedus katkeb, on mõttetu emotsionaalne torm mehele olnud. Siis mõtlesin, et tema ei tahtnud suhet ja veel vähem last, mina üksi otsustasin selle lapse alles jätta, seega ei pea see tema mure olema. 17 rasedusnädalal sain aru, et olen omadega vist sassi keeranud, sest igal inimesel on õigus teada, et ta lapse saab. Päris närvesööv kohtumine oli, et ups, ma ei öelnud sulle 11 nädalat, et sa lapse saad. Ütlesin kohe, et kohustusi ei pane ja oli minu otsus. Mees arvas, et võiks siiski sõpradena suhelda ja tema tahab küll lapse elus osaleda. Täitsa säras näost. Kokku kolimisest hakkasime rääkima 30. rasedusnädalal. Siis ütlesingi ausalt oma tingimused ja tema enda omad. Oli aus ja ratsionaalne vestlus, kus mõlemad esitasime omad ootused ja mõtted. Kui TA kardab, et mees on liiga seksuaalne, siis ma soovitaks sellest ausalt rääkida.

Enne lapse sündi olime jõudnud  ka ära armuda. Koos oleme siiamaani, abielus. Ausalt, kõik keerulisemad momendid on üle elatud tänu sellele, et suudame üksteisega ennekõike sõbrad  olla. Hetkel ma tunnen, et üksi poleks ma hakkama saanud. No, vast ikka oleks ja kõik saavad, aga koos on ikka palju-palju parem.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 19:33; 21.07 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasime kondoomi, aga ju siis mitte piisavalt hästi

Saad sa täpsustada palun? Milline on mittepiisav kondoomikasutus? Kas selline, et kondoomi ei kasutatagi?
Lihtsalt infoks ja õpetuseks teistele, kuidas mitte talitada.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 11:36; 15.07 19:18; 18.07 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka sinul proovida. Kui sul on tulemas esimene laps siis vajad lapsega palju tuge ja kui lapse isa hoolib siis näitab ta oma käitumisega seda ka välja. Tihti abiellutakse ja saadakse lapsi suurest armastusest mis on tekkinud niiöelda esimesest silmapilgust aga ometi tihti saab otsa. Armastus võib teie vahel alles tekkida, alati ei pea olema armastus esimesest silmapilgust.
Raseduse ajal võid olla liiga emotsionaalne, mingi hetkeemotsioon võib kõik plaanid täiesi teise suunda viia. Oluline on kellegi tugi, kindlasti külasta raseduskriisinõustajat. Sain aru, et sa ei ole oma olukorras päris üksi, see on hea, et ikka teatakse sinu seisust. Räägi kõigest mis on hingel, kui perele ei julge siis nõustajale aga ära jäta miskit enda sisse hinge piinama. Kui ei julge lapse isaga kõigest rääkida siis küsigi nõustajalt abi. Rääkimine võib ollagi võti.
Edu sulle ja loodan, et teid kolme ootab ilus tulevik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis mõte, et miks kokku kolides peab ka kohe seksuaalsuse küsimusele mõtlema. Esialgu ikka võiks pühenduda üksteise tundmisele ja argiste asjadega harjumiseks. Ma arvan, et teie olukorras kokkukolimisel võiks sekselu esialgu ikka tahaplaanile jääda. Jah, kui mõlemal isu on ja mingi klapp ka olemas, siis võib voodielu sujuvalt minna aga lähedus ja sooja suhte alus ei ole alati seks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 16:42; 20.07 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Olen teemaalgataja.

Nüüdseks lapse isaga sel teemal ausalt ja avameelselt vesteldud.

Ütlesin talle ausalt, et minupoolne ettepanek ja eesmärk oleks pigem ainult see, et ta saaks enda lapse elus igapäevaselt osaleda, teda näha, tegeleda jne, aga ta andis mõista, et temale selline variant ei sobi-st kui meie vahel poleks mehe-naise suhet.
Ma nõustusin sellega.
Ütlesin ilusti, et jätan Sulle tee vabaks ja ehk leiad enda kõrvale kunagi selle nö õige inimese. Lapse nimel lubasime säilitada hea läbisaamise.

Kui ma alguses arvasin, et pigem on ta minupoolse ettepanekuga nõus, siis nüüd hakkasin mõtlema, et mine tea, ehk on niimoodi tõesti parem.
Laps ei pea kasvama peres, kus vanemad teineteist ei armasta.

Eks isa jääb loodetavasti ikka lapse elus osalema ja teda toetama.

Ise kolin varsti ära enda kodulinna, sünnitan seal ning usun, et saame ilusti hakkama!????

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:14; 15.07 11:25; 16.07 08:45; 17.07 15:13; 19.07 20:56; 21.07 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Nüüdseks lapse isaga sel teemal ausalt ja avameelselt vesteldud.

Ütlesin talle ausalt, et minupoolne ettepanek ja eesmärk oleks pigem ainult see, et ta saaks enda lapse elus igapäevaselt osaleda, teda näha, tegeleda jne, aga ta andis mõista, et temale selline variant ei sobi-st kui meie vahel poleks mehe-naise suhet.

Ma nõustusin sellega.

Ütlesin ilusti, et jätan Sulle tee vabaks ja ehk leiad enda kõrvale kunagi selle nö õige inimese. Lapse nimel lubasime säilitada hea läbisaamise.

Kui ma alguses arvasin, et pigem on ta minupoolse ettepanekuga nõus, siis nüüd hakkasin mõtlema, et mine tea, ehk on niimoodi tõesti parem.

Laps ei pea kasvama peres, kus vanemad teineteist ei armasta.

Eks isa jääb loodetavasti ikka lapse elus osalema ja teda toetama.

Ise kolin varsti ära enda kodulinna, sünnitan seal ning usun, et saame ilusti hakkama!????

Tubli. Endale peab kindlaks jääma ja ja mingit punnitatud ja “platoolist” suhet/kooselu ei ole mõttet viljeleda, kui üks osapool seda ei taha. Parem kaks eraldi elavat rõõmsat vanemat, kui koos elavad ja üksteist põlgavad vanemad(seda viimast olen ise oma vanematega kogenud).
Peaasi, et ka edaspidi säilitate selle hea suhtluse ja saate sellistel raskematel teemadel arutleda. Lapse kasvatamisel tekib neid üksjagu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 16:42; 20.07 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Jah, arvan ka ise seda sama.
Pole ju mõistlik ja õige hakata koos elama justkui nagu mingite korterikaaslastena, kui mingist armastusest ja hoolivusest pole juttugi.
Paraku ei jääks need tülid siiski olemata/tulemata.

Parem jah elada eraldi ja olla lihtsalt lapsevanemate rollis.
Igatahes neid asju, mida olen tal palunud teha, on ta teinud.
Eks algus saab ikka ilmselt raske olema, sest vaja nii palju õppida, osata ja teada.
Aga ilmselt pole ma ei esimene ega viimane sellises olukorras.

Üsna varsti saan enda asjadega ära kolida oma kodulinna. Vähemalt aitab perekond selle asja ära teha. Kui see tehtud, saab ilmselt veidi vabamalt võtma hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:14; 15.07 11:25; 16.07 08:45; 17.07 15:13; 19.07 20:56; 21.07 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et tõenäoliselt on lapse isa huvitatud endiselt kokkukolimisest. Nii saab ka tema lapse elus igapäevaselt osaleda, teda näha, temaga tegelda. Samuti ei pea ta seljuhul maksma elatist, mis on ka tema sissetulekuid ja väljaminekuid arvestades ilmselt päris suur summa.

Ütlesin talle ausalt, et minupoolne ettepanek ja eesmärk oleks pigem ainult see, et ta saaks enda lapse elus igapäevaselt osaleda, teda näha, tegeleda jne, aga ta andis mõista, et temale selline variant ei sobi-st kui meie vahel poleks mehe-naise suhet.

Vabandust kui eksin, aga mulle jääb pigem mulje, et meest ei huvitagi niivõrd lapsega kooselamine, kui et ei peaks maksma elatist ja saaks regulaarselt seksi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 13:36; 21.07 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin teemaalgatajale palju palju edu! Hoia ikka iseennast ka, ära karda lapsega abi küsida ning endale aega võtta. Tundud tark ja südamlik noor inimene, usun siiralt, et teil tuleb lapsega väga armas elu. Proovi meest lapse elus hoida, kui tal vähegi huvi. Ära karda ka seadusega ettenähtud toetust küsida vōi muid kokkuleppeid teha mehega, et kõik kohustused poleks ainult sinu õlul.

Kes küsis, kuidas me kondoomi valesti kasutasime, siis eks tegijal ikka juhtub, kõik ei jäänud kondoomi ja see oli piisav, et rasedaks jääda. Toimus üle 10 aasta tagasi, seega pole mõtet tagantjärele targutada selle kallal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 19:33; 21.07 14:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse nimel kokkukolimine