Esileht Pereelu ja suhted Lapse saamine, kui mehel juba on eelmisest suhtest laps.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapse saamine, kui mehel juba on eelmisest suhtest laps.

Postitas:

Kas kellelgi on sarnasest olukorrast kogemusi?
Olen rase ja rasedus oli väga oodatud.
Kui asi alles jututasemel oli, oli ka elukaaslane asja poolt ja see, kes teema algatas. Nüüd kui rasedus kindel ja rasedus juba 14 nädalat ei pööra mees sellele üldse tähelepanu või siis pigem üritab teemat vältida ja kõigi eest varjata (varjata pole siin aga enam midagi).
Mehel on eelmisest suhtest 7-aastane laps ja laps on talle kõige tähtsam. Juba suhte algusest teadis mees, et ka mina soovin väga last saada. Nüüd olen pigem nagu etteheiteid saanud nagu oleksin ise endale üksi lapse teinud.
Olen segaduses ja tunded käivad üle pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:56; 21.01 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama olukord, mehel on 10-aastane laps eelmisest kooselust, kes on talle väga kallis. Ja kui meie hakkasime koos elama, teadsime kohe, et tahame ka ühist last, ja varsti olin rase. Elukaaslane samamoodi ei teinud välja minu rasedusest, ei rääkinud kellelgile kuni 20.nädalani. Aga siis kui kõht natukene nähtavale tuli – muutus kõik, elukaaslane hakkas aru saama, et varsti saab jälle isaks. Meestel selleks natuke rohkem aega vaja. Mina tundsin ka muret, et miks ta nüüd varjab minu rasedust ja miks ei tee välja. Aga pärast kõik lahenes. Nüüd, kui laps juba sündinud, on kõik veel parem, elukaaslane armastab võrdselt mõlemat last, meil pole sellega kunagi probleeme olnud.
Eks sul ka kõik laheneb hästi 🙂 Ilusat rasedust ka sulle, muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke veel neid teise ringi mehi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võtke veel neid teise ringi mehi[/tsitaat]

Aga varsti käib jälle teema läbi,mitme lapsega ja ei tea mitmendaly ringilt ema veel võiks uue mehe leida 😀 Ei tasu üldistada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh ei oodanud küll vastuseks õelutsemist vaid lootsin leida natuke tuge siit. Aitäh esimesele vastusele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:56; 21.01 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah tead see on sedasi ka meeste puhul, kelle esimene laps on sama naisega. Ning sedasi on see ka osade naiste puhul. Aeg-ajalt on siin naiste poolt algatatud teemasid, et rase ja teine laps oli küll väga oodatud, aga mis nüüd minu nunnumummu esimesest lapsest saab? Teine laps ju röövib kogu tähelepanu ja armastuse jne.
Keskendu oma lapsele ning ära üle mõtle. Küll aeg annab arutust mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse saamine, kui mehel juba on eelmisest suhtest laps.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.