Esileht Pereelu ja suhted lapse saamine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: lapse saamine

Postitas:

Olen suhtes mehega, kes on minust kümme aastat vanem. Temal on eelmisest suhtes laps olemas, minul aga mitte. Sooviksin last, tema aga otseselt mitte. Ta teab minu soovi. Kui see teema taas teemakorda on tõusnud ja olen küsinud, et millisena ta oma elu nt. 5aasta pärast ette kujutab, siis ta üleb alati konkreetselt, et ta ei mõtle selliseid mõtteid…minul endal ka vast nägemusi ei ole, kuid mul on unistused, kuhu tahan püüelda…iseasi, kas need reliseeruvad nii kiiresti…Ühesõnaga, kas keegi siinolijate on teinud suhtele lõpu, kus üks soovib last teine aga mitte…(Mees ei ole konkreetselt öelnud, et ta ei taha enam lapsi)…kurb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 17:00; 08.02 17:29; 08.02 17:51; 08.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samuti suhtes mehega, kes on minust 10 aastat vanem ja olen vastupidises olukorras, kus ma ei ole kindel, kas ma kunagi üldse lapsi tahan. Mees tahab. Nüüd mõtlengi, et kas ongi mõtet suhtega jätkata ja tema aega raisata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua olete suhtes olnud…Teil ei ole kummalgi lapsi…? Mis mees sellest arvab…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 17:00; 08.02 17:29; 08.02 17:51; 08.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult sinu jutu põhjal on natuke keeruline nõu anda. Ei tea me sinu umbkaudset vanust ega teie suhte pikkust/sügavust.

Aga võin rääkida oma isiklikust kogemusest- mul oli täpselt sama seis, sama palju vanem mees, kellel ka laps juba olemas (lahku läksid naisega ammu enne \”minu\” aega, et keegi siin selle kallal teemast välja närima ei hakkaks). Alguses me seda teemat üldse eriti ei puudutanud. Ka minu mees oli mõneti veendunud, et laste etapp on tema elus juba läbitud. Mina olen alati teadnud, et lapsi tahan kindlasti. Kuna ma ise olin suhte alguses veel üsna noor, st bioloogiline kell veel peale ei pressinud, siis jätsin selle teema üldse rahule. Kuna meil oli koos tohutult hea ja tore, siis aja raiskamiseks ei saanud seda suhet kuidagi pidada, isegi kui salamisi olin arvestanud, et ühel päeval see laste teemaliste erimeelsuste tõttu võib-olla läbi saab.
Juhtus aga hoopis nii, et suhe arenes ja tugevnes ja paari aasta pärast hakkas mees ise lastest rääkima :). Selleks ajaks, kui mulle abieluettepaneku tegi, oli selgelt välja öelnud, et tahab minuga kindlasti lapsi, siis kui mina selleks valmis olen ja nii nad mõned aastad peale abellumist ka tulid. Nüüd on meil kodus kasvamas imetoredad põnnid ja mees on maailma parim isa. Ma poleks kunagi osanud üldse ette kujutada, et üks mees võib NII hea isa olla :). Vat selline lugu siis.

Niisiis- mina arvan, et aeg annab arutust, kui sul seda aega vähegi on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 17:39; 08.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme koos elanud pea kaks aastat, mul on veel mõned aastad kolmekümneni aega. Eelmise naisega nad olid samuti enne mind lahku läinud, naise algatusel.Tal on kõikide naistega keerulised suhted olnud (nii ema ga kui eelmiste suhetega) Olen endamisi mõelnud, et vb. ei taha ta sellepärast, st. ei mõtle, kuhu ta tahab aastate pärast olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 17:00; 08.02 17:29; 08.02 17:51; 08.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks va krabiseva (raha) ja kinnisvara ning hea elu pärast nende raukadega ju koos olete.

Muud põhjust ei ole, et noor naine peaks mingi vanamehepässiga ennast siduma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]eks va krabiseva (raha) ja kinnisvara ning hea elu pärast nende raukadega ju koos olete.

Muud põhjust ei ole, et noor naine peaks mingi vanamehepässiga ennast siduma[/tsitaat]

32-aastane mees on sinu meelest päss? Sina ise oled siis kui vana, 13? Sest just 32 aastat vana oli minu mees meie suhte alguses, minu meelest vaevu poisikese east väljas ja sarved vaevalt maha joostud :D. Ja infoks sulle, juhtumisi teenin ma oma mehest täpselt 2 korda rohkem, nii et selle jutuga võid sa kohe ruttu metsa minna :)!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 17:39; 08.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina teenin oma mehest rohkem, elame üürikorteris (tema kolis juurde) ja maksan kõik korteri kulutised ise, seega midagi eelmise kõneleja poolt asju suhtes ei ole. Üksi elades oleksid mul majanduslikult kergem ja jääks rohkem raha üle kui koos elades seega suhtes on miskit muud kui me raha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 17:00; 08.02 17:29; 08.02 17:51; 08.02 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil vastupidi, mees 27, tal ei ole veel lapsi, mina 21, mul 4-aastane laps. Mina ütlesin kohe, et enne 7-8 aasta möödumist mitte ühtegi last, sest mul on vaja ülikool ära lõpetada ja karjääri teha. Ja ma VÄGA hindan seda, et ta ei survesta mind vaid on võimeline ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui kaua olete suhtes olnud…Teil ei ole kummalgi lapsi…? Mis mees sellest arvab…?[/tsitaat]

Mis põnev teema see selline on? Ise küsin, ise vastan! Küsimuse IP-aadress sama,mis teemaalgatajal ehh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleme koos elanud pea kaks aastat, mul on veel mõned aastad kolmekümneni aega. Eelmise naisega nad olid samuti enne mind lahku läinud, naise algatusel.Tal on kõikide naistega keerulised suhted olnud (nii ema ga kui eelmiste suhetega) Olen endamisi mõelnud, et vb. ei taha ta sellepärast, st. ei mõtle, kuhu ta tahab aastate pärast olla. [/tsitaat]

kui mehel koik suhted keerulised, siis ära jumala pärast sellisega last taha… ilmselt on mees sellist tüüpi, kes oskab oma elu ja shted keeruliseks ajada ja selline mees isaks küll ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 19:26; 08.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oeh, saatus võiks sobivamad paarid kokku saata. mina abiellusin 24-aastaselt endast 8 aastat vanema mehega, kes eluga just sealmaal, et tahtis lapsi ja ma ise tahtsin ka, saime kolm last. nüüd aga oleme lahus ja mul on uus mees, kes on minuga samavana(35) ja lastetu ning nüüd siis tahab tema lapsi. mina jälle ei unista veelkord sünnitamisest, aga kahju ka talle ära öelda:-([/tsitaat]

miks sa suhte alguses kohe ei öelnud, et sul 3 last olemas ja sa rohkem ei taha.

mul ka 3 last ja rohkem kindlalt ei taha. kui tekkis austaja, siis esimeste kohtingute ajal juba ütlesin selle selgelt välja jutu käigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 19:26; 08.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted lapse saamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.