Esileht Pereelu ja suhted “Lapse saamiseks pole meest vaja”

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: “Lapse saamiseks pole meest vaja”

Postitas:
Kägu

Sinu mõttemaailm on tõesti nii haige. Lõputud petmised, suguhaigused, siis röögid ja sõimad kõiki. Vaimselt ebastabiilne oled.

Mina röögin ja sõiman. Eksid. Miks ma peaksin röökima või sõimama, kui mõni alt mädaneb või eluaeg ravimeid peab oma lolluse tõttu tarbima. Millega ma nõus ei ole, on see, et miks maksumaksjakulu ebastabiilseid (teadlikult saadud seksihaigus just seda on) ravitakse. Miks nad ise ei kanna vastutust eluaegse ravikulu eest? Arst paneb vaimseid diagnoose. Sina ei ole arst, nii et suutupp kinni!

Kõik inimesed, kes käivad tööl, maksavad sots.maksu ja osa sellest on ravikindlustus. Neil on õigus saada igasugust ravi oma makstud raha eest. Sina ei ole ju suurem maksumaksja kui teised. Kui sa istud iga päev perekoolis, toodad negatiivset jama, siis lõpetad ajuvähiga ja selle ravi maksame me kõik kinni. Mina ei olegi arst, aga sina oled haige inimene ja sellest saan isegi mina aru. Sul on vaimsed probleemid ja perekool neid lahendada ei saa, sa peaksid pöörduma arsti poole.

Kahtlustan, et ta ise ei käigi tööl üldse. Tundub suht võimatu, et keegi teda välja kannataks, kui ta päriselus on ka samasugune.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik inimesed, kes käivad tööl, maksavad sots.maksu ja osa sellest on ravikindlustus. Neil on õigus saada igasugust ravi oma makstud raha eest. Sina ei ole ju suurem maksumaksja kui teised. Kui sa istud iga päev perekoolis, toodad negatiivset jama, siis lõpetad ajuvähiga ja selle ravi maksame me kõik kinni. Mina ei olegi arst, aga sina oled haige inimene ja sellest saan isegi mina aru. Sul on vaimsed probleemid ja perekool neid lahendada ei saa, sa peaksid pöörduma arsti poole.

Kõik ei käi tööl ja sina oled nõus kõikide nende kiimatsejate kiimapidu kinni taguma. Oled äge, oled küll, kuid kahjuks oled sa seda ainult enda arvates. Kas sa haige oled?  küsi seda oma kullakallilt või neilt klientidelt, kes sinu haiget teenust tarbivad. Sinu vaimne vaimuks ei talu isegimitte kriitikat! Mine nüüd kiiresti tee tuba korda, ennem kui väsinud mees töölt tuleb ja peab jälle sinu peale pahandama!

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kahtlustan, et ta ise ei käigi tööl üldse. Tundub suht võimatu, et keegi teda välja kannataks, kui ta päriselus on ka samasugune.

mina kahtlustan, et sina ei ole päris pikkaaega naistearsti vastuvõtul käinud. miks? Mine käi sina ka leiunurgas ja vaata mis püksist leidub.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mina kahtlustan, et sina ei ole päris pikkaaega naistearsti vastuvõtul käinud. miks? Mine käi sina ka leiunurgas ja vaata mis püksist leidub.

Otsi endale vaimse tervise arst, see on ikka päris kole, mida sa toodad.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik inimesed, kes käivad tööl, maksavad sots.maksu ja osa sellest on ravikindlustus. Neil on õigus saada igasugust ravi oma makstud raha eest. Sina ei ole ju suurem maksumaksja kui teised. Kui sa istud iga päev perekoolis, toodad negatiivset jama, siis lõpetad ajuvähiga ja selle ravi maksame me kõik kinni. Mina ei olegi arst, aga sina oled haige inimene ja sellest saan isegi mina aru. Sul on vaimsed probleemid ja perekool neid lahendada ei saa, sa peaksid pöörduma arsti poole.

Kõik ei käi tööl ja sina oled nõus kõikide nende kiimatsejate kiimapidu kinni taguma. Oled äge, oled küll, kuid kahjuks oled sa seda ainult enda arvates. Kas sa haige oled? küsi seda oma kullakallilt või neilt klientidelt, kes sinu haiget teenust tarbivad. Sinu vaimne vaimuks ei talu isegimitte kriitikat! Mine nüüd kiiresti tee tuba korda, ennem kui väsinud mees töölt tuleb ja peab jälle sinu peale pahandama!

Täiesti vaimuhaige inimene luulud

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi endale vaimse tervise arst, see on ikka päris kole, mida sa toodad.

Otsi endale järgmine kord kummi-arst, see on ikka päris kole, ei viitsi enam lohakuse tootmist vaadata, vastutustundetuid, aborteerituid ja seksihaigustes. Eesti naine peab olema tunduvalt targem.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täiesti vaimuhaige inimene luulud

Aga palun, ravi oma vaimu ja luulusid. Terviseamet ja statistika on siiski reaalsus. Eesti naiste endi korraldatud reaalsus. Jube!

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üksik majanduslikult kindlustatud naine ei armasta oma last vähem ka siis kui ta ei ole osanud püsisuhet luua.

Alati on huvitav kuulda, kuidas see on ainult naise viga, et tal püsisuhet ei ole. Et suhtest 50%, mis on ainult teise osapoole teha, on tühine.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi endale järgmine kord kummi-arst, see on ikka päris kole, ei viitsi enam lohakuse tootmist vaadata, vastutustundetuid, aborteerituid ja seksihaigustes. Eesti naine peab olema tunduvalt targem.

Lase endale ka sutsakas ära panna, vb tuleb mõistus p..sest pähe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksik majanduslikult kindlustatud naine ei armasta oma last vähem ka siis kui ta ei ole osanud püsisuhet luua.

Alati on huvitav kuulda, kuidas see on ainult naise viga, et tal püsisuhet ei ole. Et suhtest 50%, mis on ainult teise osapoole teha, on tühine.

Alati on huvitav kuulda kuidas hoopis mees on süüdi kui naisel pole püsisuhet. Ehk siis nagu ikka, naisest ei olene elus muud peale kisma, sest mees võtab naise, mees peab naist ülal, mees teebki kõik ja kui ta ei tee, siis on ta siga mees ja naine on lilleke rohus.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati on huvitav kuulda kuidas hoopis mees on süüdi kui naisel pole püsisuhet. Ehk siis nagu ikka, naisest ei olene elus muud peale kisma, sest mees võtab naise, mees peab naist ülal, mees teebki kõik ja kui ta ei tee, siis on ta siga mees ja naine on lilleke rohus.

Pole nendel Eesti meestel väga rahagi, et naisi ülal pidada. Pea kõik naised peavad tööl käima, et ära elada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati on huvitav kuulda kuidas hoopis mees on süüdi kui naisel pole püsisuhet. Ehk siis nagu ikka, naisest ei olene elus muud peale kisma, sest mees võtab naise, mees peab naist ülal, mees teebki kõik ja kui ta ei tee, siis on ta siga mees ja naine on lilleke rohus.

Kui ühe teha on 50% ja teise teha on 50%, siis kumb on rohkem süüdi?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati on huvitav kuulda kuidas hoopis mees on süüdi kui naisel pole püsisuhet. Ehk siis nagu ikka, naisest ei olene elus muud peale kisma, sest mees võtab naise, mees peab naist ülal, mees teebki kõik ja kui ta ei tee, siis on ta siga mees ja naine on lilleke rohus.

Pole nendel Eesti meestel väga rahagi, et naisi ülal pidada. Pea kõik naised peavad tööl käima, et ära elada.

Siin perekoolis on siiski vastupidi, alati on naine see kes lahutuse korral mehelt midagi nõuab, vastupidiseid lugusid pole lugenud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati on huvitav kuulda kuidas hoopis mees on süüdi kui naisel pole püsisuhet. Ehk siis nagu ikka, naisest ei olene elus muud peale kisma, sest mees võtab naise, mees peab naist ülal, mees teebki kõik ja kui ta ei tee, siis on ta siga mees ja naine on lilleke rohus.

Kui ühe teha on 50% ja teise teha on 50%, siis kumb on rohkem süüdi?

No mees ikka ju, mees võtab naise, mees valib naise, naise otsus on ainult kas minna selle või tolle mehega. Naisest ei olene elus suurt midagi, sest iga otsus mida naine teeb, seda ta hiljem kahetseb, seepärast otsuste tegemises vastutab mees, mitte naine.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundus kummaline ühe naise väide, et üksi on kergem kuna ei pea kellegagi kaklema lapse pärast.

Mul laps juba 15, pole veel kordagi tema pärast kakelnud mehega.

Ka niisama on meil üksmeel, milleks üldse muidu koos elada.

Ju siis tema eelnevad suhted olid kaklemist täis ja puudub normaalse suhte kogemus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundus kummaline ühe naise väide, et üksi on kergem kuna ei pea kellegagi kaklema lapse pärast. Mul laps juba 15, pole veel kordagi tema pärast kakelnud mehega. Ka niisama on meil üksmeel, milleks üldse muidu koos elada. Ju siis tema eelnevad suhted olid kaklemist täis ja puudub normaalse suhte kogemus.

Äkki ta ei ela oma lapse isaga koos, ah?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teistel rassidel ei ole depressiooni ja sellist masendust nagu on valgel inimesel.

Räägi seda jaapanlastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis saatest üldse jutt käib? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Pereelu ja suhted “Lapse saamiseks pole meest vaja”