Esileht Koolilaps lapse sõbrad

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: lapse sõbrad

Postitas:
Kägu

Kas tunnete oma lapse sõpru?
Enda poiss kolmandas klassis. Tunnen kõiki oma lapse sõpru ja ka nende vanemaid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: lapse sõbrad

abosluutselt kindlasti tunnen oma laste sõpru ja nende vanemaid,lapsed 2.klass ja 5.klass. üldse ei kujuta ette sellist ükskõiksust oma laste suhtes,et nende sõpradega ei tutvuks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: lapse sõbrad

Poisid 2., 4. ja 7. klass. Ei tunne kõiki sõpru. Osasid sõpru tunnen, muid ei tea nende vanemaid. Ja osade puhul tean nii poisse, kui vanemaid. Viimane kehtib just endiste lasteaiakaaslaste, trennikaaslaste ja pinginaabrite kohta (v.a 7. kl poisi pinginaaber).
Ma ei kujutagi ette, kuidas ma neid kõiki tundma saaksin, kui paljudega suheldakse väljaspool kodu ja paljud käivad meie juures siis, kui mina tööl olen.
Hea, kui nimesidki tean.
Kujutage ise ette – 3 lapse kohta on kokku 90+ klassikaaslast, lisaks trennikaaslased ca 40 last ühest trennist ja ca 30 last teisest trennist. Vanem poeg vahetas ka kooli ja nüüd on tal endised klassikaaslased ja uued klassikaaslased.
2 nooremat poega on eriti sotsiaalsed tüübid ja neil on väga palju sõpru, kellega nad igapäevaselt lävivad.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Koolilaps lapse sõbrad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.