Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse soo planeerimine

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Lapse soo planeerimine

Postitas:

http://www.ovulatsioonitestid.ee/p/kuidas-planeerida-lapse-sugu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov teooria on samamoodi puhas õnnemäng. Mul polnud vahet mis soost lapsed sünnivad aga mõlema ajal olin vahekorras täpselt ov päeval, poiss ja tüdruk.

Ilmselt sa tüdruku tegemise ajal olid ka vahekorras 3-4 päeva enne ov-d ja munaraku vabanedes ootas teda ees juba “tüdrukseemnerakk”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:32; 03.09 14:12; 05.09 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov teooria on samamoodi puhas õnnemäng. Mul polnud vahet mis soost lapsed sünnivad aga mõlema ajal olin vahekorras täpselt ov päeval, poiss ja tüdruk.

Ilmselt sa tüdruku tegemise ajal olid ka vahekorras 3-4 päeva enne ov-d ja munaraku vabanedes ootas teda ees juba “tüdrukseemnerakk”.

Ei. Mees jõudis komandeeringust alles ov päeval koju. Eelneval päeval oli ov test positiivne ja olime kindlad, et enam võimalust see tsükkel ei teki aga panustasime ja ikkagi õnnestus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 16:43; 06.09 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnnestus tegutseda ainult viis ja kaks päeva enne ovulatsiooni ja tulemas tüdruk. Ei plaaninud sihilikult nii aga see kuu toimus ovulatsioon palju varem kui plaanitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse soo planeerimine