Esileht Lapse ootamine Lapse sugu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lapse sugu

Postitas:

Tere, olen 35ndat nädalat rase ja ei tea veel lapse sugu, sest ultrahelis ei näidanud. Olen kuulnud et 3ndat ultraheli uuringut ei tule kui kõik korras on, aga kas mul oleks õigus 3ndat ultraheli uuringut saada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasulisse ikka saab. 80 euri läks Šoisi juures. Riiklikusse tasuta lihtsalt uudishimu pärast ei saa. Tore on kui soo ka saab teada, aga ega see nende ultrahelide eesmärk ju ei ole. Ikka lapse tervis on oluline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb haiglast. Pärnus tehakse ka tavaliselt 36-38 nädalal kolmas UH.
Nõuda uh sp et sugi teada saada ? Ei, sellist asja ei saa nõuda. Aga tasulisi võid teha nii palju kui soovid ja kus iganes teha soovid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:43; 21.01 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus ei tehta niisama UHsid. Mulle tehti 3s UH sellepärast, et kõht oli suurem kui EPK näitas mitu nädalat ja arst arvas et on väga suur laps. Kui poleks sellist asja olnud, poleks ma ka UHd saanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus ei tehta niisama UHsid. Mulle tehti 3s UH sellepärast, et kõht oli suurem kui EPK näitas mitu nädalat ja arst arvas et on väga suur laps. Kui poleks sellist asja olnud, poleks ma ka UHd saanud.

No see sinu väide. Ma ootamas neljandat, 3 PH sündinud ja kõigiga tehtud, kuigi polnud kahtlustust suureks lapseks 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:43; 21.01 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus ei tehta niisama UHsid. Mulle tehti 3s UH sellepärast, et kõht oli suurem kui EPK näitas mitu nädalat ja arst arvas et on väga suur laps. Kui poleks sellist asja olnud, poleks ma ka UHd saanud.

Pärnus kõigile rasedatele ettenähtud kolmas UH 35.-37.nädalal. Samuti on Pärnus võimalik tasulist 3D/4D UH teha.

Teiste linnade kolmanda ultraheli kohta ei tea öelda, aga Šois on alati, kelle juurde saab minna 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuu aja pärast saad ilmselt lapse soo nagunii teada, kannatust. Küll siis jõuad ka neid roosasid-siniseid asju osta, esimesed riided ostad kollased-rohelised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nägi arst sugu juba Oscari uuringus 12 nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITKs ka võimalus võtta endale tasuline uh kui soov on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Lapse sugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.