Esileht Pereelu ja suhted Lapse suhtumine vanema uude suhtesse

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Lapse suhtumine vanema uude suhtesse

Postitas:
Kägu

Mul on juba omal laps ja vanaema käib meil nüüd külas +1 inimesega, mis paneb mind olukorda, kus tuleb seltskonda kohati lausa taluda.

Sul on võimalik öelda, et ema tuleks üksi. Igal inimesel on õigus külla kutsuda ainult neid, keda soovib.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar korda, oleme nüüd perekondlikel üritustel pikemalt kohtunud ja samas sugulastega arutanud, et “poiss sai emme endale nüüd” ja vahel on jube häbi, kui suu lahti teeb ja rumalusel voolata laseb. Vanaema muigega kommenteerib, et kes see ikka vanas eas üksikuks jääda tahab ja praegu on kevadine vasikaarmastus, lihtsalt vaadake ja lootke parimat.

Tundub, et see ema on teil üks tallaalune ja suguvõsa peksukott olnud juba pikemat aega. Vanaema arvatavasti oli/on oma tütre vastu vaimselt vägivaldne ja on lapselapsed ka õpetanud ema halvustama. Terve suguvõsaga mõnitate sinu ema oletatavat suguelu ja uut meest. Loodan, et sinu ema kolib koos selle uue mehega, kes teda armastab ja kellel on ka teie kadeduseks piisavalt raha, kuskile võimalikult kaugele, kus ta teiesuguste toksiliste inimestega kokku ei puutu. Ma ei kujutaks ettegi, et üks ema niiviisi oma tütre peigmeest ja pereelu terve suguvõsaga halvustaks.

Mu ema on majanduslikult oluliselt paremal järjel, kui see härra ja kolida ei plaani kuskile 🙂  Ja kui põnevad oletused! Ma panustaks ennem sellele, et sellel härral kupli all kumiseb midagi aga vara veel hinnanguid anda, eks elu näitab.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen lastetu naine ja ei soovi lastega meestega tegemist teha. Usun, et ainult erandjuhtudel on kärgperendus tore ja positiivne. Perekoolis juba piisavalt lugemist, kuidas nende lastega, eksidega jne pidev häda, tülid ja draama. See on täiesti loomulik, et lapsed elavad väga raskelt üle, kui nende vanemad lahku lähevad ja loomulikult nad suhtuvadki vähemalt alguses uutesse kaaslastesse halvasti. Nende jaoks on ju tegemist sissetungiatega ja ilmselt nende uute kasuvanemate sõna midagi laste jaoks ei maksa. Pidev võrdlus päris vanemaga. Lisaks häirib ekse, et on uus kaaslane. Eriti siis eksnaisi. Ma ei näe, miks peaksin sellist jama endale ellu laskma.

Ja sa arvad, et leiad endale mehe, kes on sinuga tutvumiseni süütu ja lapsi kunagi kah ei taha?

Kas mehed, kel pole lapsi on järelikult süütud ja ei taha kunagi lapsi? Sul miskit loogikaga väga viga. Ütlesin, et ei taha lastega mehi. Lihtne. Mis üle jääb, on LASTETUD mehed, kellega siis saada ÜHISED lapsed. Või siis ei saagi lapsi. Selliseid mehi on küll, kes ei taha lapsi, olen neid oma otsingutel kohanud mitmeid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult saavad enamus inimesi oma n.ö kasulastega hästi, vähemalt minu tutvuskonnas. Käiakse lõpuaktustel, sünnipäevadel, pulmas, aga veedetakse ka muidu koos aega.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar korda, oleme nüüd perekondlikel üritustel pikemalt kohtunud ja samas sugulastega arutanud, et “poiss sai emme endale nüüd” ja vahel on jube häbi, kui suu lahti teeb ja rumalusel voolata laseb. Vanaema muigega kommenteerib, et kes see ikka vanas eas üksikuks jääda tahab ja praegu on kevadine vasikaarmastus, lihtsalt vaadake ja lootke parimat.

Tundub, et see ema on teil üks tallaalune ja suguvõsa peksukott olnud juba pikemat aega. Vanaema arvatavasti oli/on oma tütre vastu vaimselt vägivaldne ja on lapselapsed ka õpetanud ema halvustama. Terve suguvõsaga mõnitate sinu ema oletatavat suguelu ja uut meest. Loodan, et sinu ema kolib koos selle uue mehega, kes teda armastab ja kellel on ka teie kadeduseks piisavalt raha, kuskile võimalikult kaugele, kus ta teiesuguste toksiliste inimestega kokku ei puutu. Ma ei kujutaks ettegi, et üks ema niiviisi oma tütre peigmeest ja pereelu terve suguvõsaga halvustaks.

Mu ema on majanduslikult oluliselt paremal järjel, kui see härra ja kolida ei plaani kuskile ???? Ja kui põnevad oletused! Ma panustaks ennem sellele, et sellel härral kupli all kumiseb midagi aga vara veel hinnanguid anda, eks elu näitab.

Mulle tundub, et tütreke muretseb siin oma päranduse pärast. Kardad, et emme kirjutab oma vara vändagängsteri nimele ümber ja sina pead suu puhtaks pühkima. Sellepärast oledki ta suhte peale nii verine.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et nii haridus kui haritus on kuskile toppama jäänud ja ma ei suuda uskuda, et mu esivanemal võiks temaga üldse huvitav koos olla, aga ju siis muud oskused on nii pimestavad ????

No äkki tõuseb normaalselt ja on voodis hea. See on teatud eas juba suur imeasi. Kui veel raha ka on, kama sellest haridusest tõesti, haridust on mul endalgi küll ja küll.

Arvestades kirjaviisi, on see kade tütar täiesti harimatu. Kirjavead, labasused, sõnade tähenduste mitteteadmine. Ja selline inimene heidab teisele ette vaimuvaesust.

Seks ei ole nii oluline. Arvatavasti kohtas see naine esimest korda elus inimest, kes teda päriselt armastab sellisena nagu ta on. Kes ei nõua saavutusi ja edu ja kelle ees ei pea olema hea tütar, hea ema ja tubli tüdruk. Lihtne mees, kelle  kõrval saab olla lihtne naine.  Loodan, et neil läheb hästi.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar korda, oleme nüüd perekondlikel üritustel pikemalt kohtunud ja samas sugulastega arutanud, et “poiss sai emme endale nüüd” ja vahel on jube häbi, kui suu lahti teeb ja rumalusel voolata laseb. Vanaema muigega kommenteerib, et kes see ikka vanas eas üksikuks jääda tahab ja praegu on kevadine vasikaarmastus, lihtsalt vaadake ja lootke parimat.

Tundub, et see ema on teil üks tallaalune ja suguvõsa peksukott olnud juba pikemat aega. Vanaema arvatavasti oli/on oma tütre vastu vaimselt vägivaldne ja on lapselapsed ka õpetanud ema halvustama. Terve suguvõsaga mõnitate sinu ema oletatavat suguelu ja uut meest. Loodan, et sinu ema kolib koos selle uue mehega, kes teda armastab ja kellel on ka teie kadeduseks piisavalt raha, kuskile võimalikult kaugele, kus ta teiesuguste toksiliste inimestega kokku ei puutu. Ma ei kujutaks ettegi, et üks ema niiviisi oma tütre peigmeest ja pereelu terve suguvõsaga halvustaks.

Mu ema on majanduslikult oluliselt paremal järjel, kui see härra ja kolida ei plaani kuskile ???? Ja kui põnevad oletused! Ma panustaks ennem sellele, et sellel härral kupli all kumiseb midagi aga vara veel hinnanguid anda, eks elu näitab.

Kas oled ka ise suhtes? Või miks sa oma ema meest nii kritiseerid? Kas su ema kritiseerib ka sinu meest nii? Kas sulle äkki endale meeldib see mees, et nii kriitiline oled tema suhtes, mis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar korda, oleme nüüd perekondlikel üritustel pikemalt kohtunud ja samas sugulastega arutanud, et “poiss sai emme endale nüüd” ja vahel on jube häbi, kui suu lahti teeb ja rumalusel voolata laseb. Vanaema muigega kommenteerib, et kes see ikka vanas eas üksikuks jääda tahab ja praegu on kevadine vasikaarmastus, lihtsalt vaadake ja lootke parimat.

Sugulane, ülimalt intelligentne mitme kõrgharidusega naisterahvas, on jõukal järjel. Hinnatud jurist ja jõukas juba nõukogude ajal läbi oma vanemate. Abikaasa oli tal ettevõtja, kes samuti teenis hästi. Ühel päeval kõikide imestuseks läksid nad lahku. Kolm last, kellest kaks juba 20. eluaasta ümber ja üks põhikoolis. Ise keskkooliaegsed armunud, abielus 18. eluaastast. Lahkumineku põhjuseid ei avaldanud nad kellelegi ja pealtnäha vähemalt oli tegemist harukordse paariga, kus jäädi sõpradeks ka pärast lahutust.

Siis ühel päeval see siis 40 kanti naisterahvas toob seltskonda 22-aastase poisi! Neil olevat armastus jms. Kõik kahtlesid muidugi, kutt vaesemast kihist ka. No sosistati ikka, et asi pole puhas. Kui abiellusid, siis osa sugulasi ei tulnud pulmagi, kaasa arvatud üks tütar. Pikk lugu lühidalt – juulis on neil 21. pulma-aastapäev. Jah, see mees pole ka kõige kirkam kriit, lihtne keskharidusega maapoiss, kes viimase raamatu luges ilmselt põhikoolis.
Aga tema panus perekonda on palju suurem. Tema mõtleb välja kõik seiklused, looduses käigud, romantika, reisid, üritused, lõbustused. Kuna naisel on vaimselt väga keeruline töö, siis enamasti on mees igaks nädalavahetuseks välja mõelnud midagi vahvat väikest, mis rutiinist ja kirjutuslaua tagant korrakski välja raputab.
Ma pole sellist perekonda veel näinud, kus kui naine ainult mainib, et pea veidi valutab, kihutab mees samal sekundil kööki või apteeki peavalutableti järele. Või kui mees pobiseb, et näiteks unustas millegi autosse, ütleb naine tõustes, et kui sul, kallis, on muud tegemist, ma võin vabalt ise autosse lipata. Mees praktiliselt kannab oma naist kätel ja saab naiselt vastu tähelepanu, armastust ja lugupidamist.

Ära surgi teiste suhet. Sul on õigus midagi kobised ainult siis, kui ema palub sinult vaatenurka oma suhtele. Muidu pole see sinu asi sendi eestki ja….mis ta oma rahaga teeb, pole ka sinu asi.
Ja üldse, mis see sinu asi on, kellega su ema magab või suhtleb? Kes sind pani hindajaks, mis suhe sobib ja mis ei?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätkuks siin hiljutisele teemale, et millal tuvustada uut silmarõõmu oma lastele, siis tahaks teada, millised olid laste reaktsioonid pärast uue inimesega tutvumist.

Pojad olid väga rõõmsad, et leidsin endale kaaslase, kes minust hoolib ja kellega mul on meeldiv aega veeta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pojad olid väga rõõmsad, et leidsin endale kaaslase, kes minust hoolib ja kellega mul on meeldiv aega veeta.

Muidugi, seda vähem on sul aega neid tüüdata ja nende elu segada. On ju päris selline ütleminegi olemas, otsi omale ometi keegi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades kirjaviisi, on see kade tütar täiesti harimatu. Kirjavead, labasused, sõnade tähenduste mitteteadmine. Ja selline inimene heidab teisele ette vaimuvaesust.

Või on see siiski see teine äärmus, milles tuntud juristki räägib. Üliharitud, maailm läbi trambitud, eluvõõrad tüütavad lõpuks ära, siis kirjutadki midagi väga lihtsat. Kõik lihtne on ju botoxi jaoks labane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise 17 aastane poeg sattus meile koolist tulles juba suhte päris alguses peale ja seetõttu tuli varakult tutvuda. Aga olin noormehega väga sõbralik ja humoorikas, nii et ta harjus minuga kiiresti ja praegu on meil hea klapp. Poisil on ka hea meel, et mees majas (kuigi päris koos ei ela veel), tal vähem tegemist ja ema õiendab ka temaga vähem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pojad olid väga rõõmsad, et leidsin endale kaaslase, kes minust hoolib ja kellega mul on meeldiv aega veeta.

Muidugi, seda vähem on sul aega neid tüüdata ja nende elu segada. On ju päris selline ütleminegi olemas, otsi omale ometi keegi.

Oleneb kui vanad lapsed on? Kui 18+ siis muidugi palju tõenäolisem, et nad vanema uue kaaslase suhtes neutraalsed või lausa positiivselt meelestatud. Kui alaealised, siis jällegi päris tõenäoline, et suhtumine (vähemalt alguses) on trotslik ja negatiivne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen täisealine laps. Ema leidis hiljuti sotsmeediast uue kaaslase. Kuidas ma suhtun? Kergelt hämmingus ja õnnetu ???? Tüübil raha on, mida lahkelt laiali pilduda, romantilise mula plaat ka 24/7 ketramas aga ta on kuidagi nii vaimuvaene?! Olen temaga suheldes aru saanud, et lihtsalt kulgeb ja on olnud peamiselt töönarkomaan. Kultuuri ei tarbi, raamatuid pole lugenud, reisimas ei käi, enesehügieen annab soovida, kallid hobid, maailmavaade kitsas aga kriitikameel on ülemõistuse, sõpru vähe (aega pole), oma perekonnast suuremat ei pea. Natuke nagu kontrollifriik ka aga vara veel, et kindlalt väita.

Paar korda, oleme nüüd perekondlikel üritustel pikemalt kohtunud ja samas sugulastega arutanud, et “poiss sai emme endale nüüd” ja vahel on jube häbi, kui suu lahti teeb ja rumalusel voolata laseb. Vanaema muigega kommenteerib, et kes see ikka vanas eas üksikuks jääda tahab ja praegu on kevadine vasikaarmastus, lihtsalt vaadake ja lootke parimat.

Kohati tundub, et meid ostetakse asjadega ära , samas ema paistab nii õnnelik, et mis sa ikka kommenteerid siin. Sellist printsi pole ta elus enne olnud ja eks me siis sirutame jalgu ja vaatame, kuhu suunas see lugu liigub.

Ma ei sooviks nii öelda aga inimene on vaimselt kuskil “pimeduses”. Tundub, et nii haridus kui haritus on kuskile toppama jäänud ja ma ei suuda uskuda, et mu esivanemal võiks temaga üldse huvitav koos olla, aga ju siis muud oskused on nii pimestavad ????

Lillakapsamutt jälle luuletab oma muinasjutte.

Paranoik mängib jälle detektiivi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehed, kel pole lapsi on järelikult süütud ja ei taha kunagi lapsi? Sul miskit loogikaga väga viga. Ütlesin, et ei taha lastega mehi. Lihtne. Mis üle jääb, on LASTETUD mehed, kellega siis saada ÜHISED lapsed. Või siis ei saagi lapsi. Selliseid mehi on küll, kes ei taha lapsi, olen neid oma otsingutel kohanud mitmeid.

“Lisaks häirib ekse, et on uus kaaslane. Eriti siis eksnaisi. Ma ei näe, miks peaksin sellist jama endale ellu laskma.”

 

Ilma eksita saab olla vaid süütu mees.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldis mehe lastega tegeleda, meil endal oli beebi, siis oli mõnus, kui teismelised meile tulid, tegime koos süüa, käisime poes, jalutasime jne. nüüd on juba suured, siiani käime läbi, suhtleme tihti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehed, kel pole lapsi on järelikult süütud ja ei taha kunagi lapsi? Sul miskit loogikaga väga viga. Ütlesin, et ei taha lastega mehi. Lihtne. Mis üle jääb, on LASTETUD mehed, kellega siis saada ÜHISED lapsed. Või siis ei saagi lapsi. Selliseid mehi on küll, kes ei taha lapsi, olen neid oma otsingutel kohanud mitmeid.

“Lisaks häirib ekse, et on uus kaaslane. Eriti siis eksnaisi. Ma ei näe, miks peaksin sellist jama endale ellu laskma.”

Ilma eksita saab olla vaid süütu mees.

Kuidas saab nii tuhm olla? Mõtlesin seda, et kui on lapsed, siis paratamatult jäädakse pidevalt seotuks oma eksiga ja neid ekse siis häirib, kui mehel on uus naine, kes paratamatult puutub lastega rohkem või vähem kokku. Kui ühiseid lapsi pole, ei pea mingite eksidega absoluutselt suhtlemagi seega probleem puudub. Võib küll suhelda, kui on normaalsed suhted, aga kui lapsed ei seo, siis ju ei suheldaks negatiivse eksiga. Lihtne elust välja kirjutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehed, kel pole lapsi on järelikult süütud ja ei taha kunagi lapsi? Sul miskit loogikaga väga viga. Ütlesin, et ei taha lastega mehi. Lihtne. Mis üle jääb, on LASTETUD mehed, kellega siis saada ÜHISED lapsed. Või siis ei saagi lapsi. Selliseid mehi on küll, kes ei taha lapsi, olen neid oma otsingutel kohanud mitmeid.

“Lisaks häirib ekse, et on uus kaaslane. Eriti siis eksnaisi. Ma ei näe, miks peaksin sellist jama endale ellu laskma.”

Ilma eksita saab olla vaid süütu mees.

Kuidas saab nii tuhm olla? Mõtlesin seda, et kui on lapsed, siis paratamatult jäädakse pidevalt seotuks oma eksiga ja neid ekse siis häirib, kui mehel on uus naine, kes paratamatult puutub lastega rohkem või vähem kokku. Kui ühiseid lapsi pole, ei pea mingite eksidega absoluutselt suhtlemagi seega probleem puudub. Võib küll suhelda, kui on normaalsed suhted, aga kui lapsed ei seo, siis ju ei suheldaks negatiivse eksiga. Lihtne elust välja kirjutada.

Kuidas sa ise saad nii tuhm olla? Kas sa arvad, et lapse või laste olemasolu paneb eksmehe sinuga suhtlema või? Ega ikka ei pane küll, heal juhul saad elatise kätte igas kuus, halvemal juhul lastakse sind ka selles üle nagu ka suhtlemises ja kaotakse kui vits vette. Mingi normaalne suhtlus ekside vahel on pigem haruldus.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab nii tuhm olla? Mõtlesin seda, et kui on lapsed, siis paratamatult jäädakse pidevalt seotuks oma eksiga

Seotuks? Mis eriline seotus on näiteks mehel oma eksnaisega, kui nende lapsed on juba näiteks lõpuklassides või ülikoolis? Tutvusin mehega, kui tema laps oli 9. Midagi exist kuulsin siis mingid 6-7 aastat, edasi mis side peaks neil olema? Saavad ok läbi, vajadusel on telefonikõne paaris aastas, raha laekus algul eksnaisele, kui laps ülikooli teise linna kolis ja ema vast kord muus külastas, siis muidugi lapsele endale.

Minu mees (laps on 24) pole oma eksi näinud alates nende tütre pulmadest kolm aastat tagasi. Telefonis mõne sõna vahetanud asjakohaselt küll. Ja sinna olin muidugi ka mina kutsutud. Eelmine kord oli vast kooli lõpetamine. Üle-eelmine kord põhikooli lõpetamine. Järgmine kord usutavasti on ülikooli lõpetamine. Lapse sünni puhul mingi suure tropina niikuinii kohale ei mütatud. Mees käis siis, kui nemad ja laps kokku leppisid, ex ei puutu nende omavahelistesse kokkulepetesse enam ju palju aastaid.

Kui laps oli noorem, kohtus mees küll 4-5 korda ädalas oma lapsega, aga juba gümnaasiumiosas ei pidanud keegi vajalikuks rapoteerida, kas laps läheb isa või sõpradega kinno. Kuidas see ex kahe täiskasvanu puhul pildis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis teha, kui laps on vankumatu ja mõistmatu ja ei anna vanemale andeks endale ja teisele vanemale tehtud valu lahkuminemise korral? Minu ema ei andnud oma emale elu lõpuni andeks seda. Ta rääkis, kuidas ta suhtus halvasti ema uue mehe suhtes, kuidas ta oli uhke ja kindel oma sallimatuses. See ei muutunud isegi siis, kui ta ise lahku läks mu isast. Olen nüüd hiljem mõelnud, et mida temaga valesti tehti, et ta nii sallimatu oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse suhtumine vanema uude suhtesse