Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapse sünd ja õppelaenu tagasimakse puhkus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapse sünd ja õppelaenu tagasimakse puhkus

Oskab keegi valgustada, kuidas targem teha oleks?

Tean, et peale lapse sündi tuleb teha pangale taotlus õppelaenu tagasimakse puhkuseks, sel ajal tasub intressid riik. Kui aga soovin samal ajal põhiosa tagasimaksmist jätkata, kas saan? Ei tahaks, et õppelaen jube pikale veniks.

Tänud teadjatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei tule teha maksepuhkuse avaldust – see on võimalus, mida võib soovi korral kasutada.

Ühes lauses kirjutad, et soovid õppelaenu tagasimakse puhkust ja järgmises, et soovid tagasimaksmist jätkata? Mida sa siis õieti soovid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]happevihmablond kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oskab keegi valgustada, kuidas targem teha oleks?

Peale lapse sündi tuleb teha pangale taotlus õppelaenu tagasimakse puhkuseks, sel ajal tasub intressid riik. Kui aga soovin põhiosa tagasimaksmist jätkata, kas saan? Ei tahaks, et õppelaen jube pikale veniks.

Tänud teadjatele.[/tsitaat]
seb-s saab põhiosa maksta, swedis ei saa kahjuks. kust sul laen võetud on?
eelmisele – ta tahab tõenäoliselt intressipuhkust, st intressid maksab riik, põhiosa samal ajal ise

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEBis saab teha nii, et teed avalduse intresside maksepuhkuseks ja jätad tegemata avalduse laenu põhiosa maksepuhkuseks. Tegin nii ja mul laen nüüd makstud juba. Minu meelest nt emapalga saamise perioodil pole ju mingit põhjust põhiosa mitte maksta.

SWEDis kahjuks saab teha avalduse ainult mõlemaks korraga. Teistes pankades ei tea. Samas kui ma oleks sellises sundseisus, siis ma ilmselt teeks siiski avalduse ära ja maksaks hiljem edasi. Eks inflatsioon sööb seni vaikselt 3a laenu väiksemaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]happevihmablond kirjutas:[/small]
[tsitaat]…taotlus õppelaenu tagasimakse puhkuseks, sel ajal tasub intressid riik. Kui aga soovin põhiosa tagasimaksmist jätkata, kas saan?[/tsitaat]

Neile, kel keeruline aru saada:

tean, et saab teha taotluse puhkuseks, kus INTRESSID tasub riik, mina aga soovin SAMAL AJAL jätkata PÕHIOSA tagasimaksmist.

Tänud neile, kes vastasid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

aplaus Perekooli miinustajate tiimile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapse sünd ja õppelaenu tagasimakse puhkus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.