Esileht Ilu ja tervis Lapse sündides ja teda imetades teadu poolest rinnad suurenevad, kas kellelgi nad suureks jäänud…

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Lapse sündides ja teda imetades teadu poolest rinnad suurenevad, kas kellelgi nad suureks jäänud…

Postitas:

…ka peale imetamise lõpetamist või lähevad ikkagi kindlasti väikeks tagasi nagu ennem olid või siis veel väiksemaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 07:48; 23.02 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul tõmbavad ikka väiksemaks 🙂 Minu B-korvist sai AA.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:08; 23.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 07:48; 23.02 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, B korvist sai A korv. Sellised nagu natke lotti vajunud oleks…:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sul üldine kehakaal pole vähenenud? Mul olid enne väiksed, on peale kolme imetamist ikka väiksed, aga teise kujuga, sellepärast tunduvad visuaalselt väiksemad kui enne, aga rinnahoidja suurus on ikka sama.[/tsitaat]

Ei, kaal täpselt sama, kui enne last. Rinnad ka natukene lõdvemad nagu. Mul 2 sünnitanud õde ja nende endisest B-korvist sai samutu A-AA.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:08; 23.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedut oli 75B, peale lapsi ja imetamist 75D ja nii on se epüsinud juba 3 aastat. Masendav, lehma tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksid veel väiksemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei muutunud suurt midagi. A jäi A-ks, ja isegi kuju on suht sama, nibud ainult veidi lötsi imetud :(. Aga no ma olen ka juba 40, just lõpetasin teise lapse imetamise (2,5 aastat), nii et ei kurda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on pisut suuremad ja isegi veidi ilusamad kui enne laste sündi (mul on laste vahe 1,5 aasat ja saan peagi 40). Toitsin viimast last rinnaga kuni 1. sünnipäevani ja laps on hetkel 2a ja 10 kuud vana. Viimasel poolaastal on tegelikult rinnad saavutanud esialgse suuruse. Rõõmustasin juba, et jäävad suuremaks kui laps sai kaheseks ning aasta oli imetamisest möödas, kuid paraku tundub, et hormonaalne tasakaal ja kõik muu nihkub paika hulga pikema ajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul imetamisest 7a möödas. rinnad on 75 b. enne olid vist a. ega suurt mõtet rinnahoidjat kanda polnud. polnud mida hoida.
ma olen 5kg raskem, kui enne oma kolme lapse imetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

75 c jäi 75 c-ks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mitu last, keda olen väga kaua imetanud.

Peale imetamise lõpetamist on rinnad olnud alati inetud, rippuvad ja tühjad.
Minul on igakord mõne aja pärast rinnad taastunud.

Peale imetamise lõppu on olnud A rinnad. Paari aasta pärast on jälle C peale tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu B muutus AA rinnaks. Rippuv ja tühi pealegi, kuigi suurust omal polegi. Täielik poisi tunne on. 🙁
Samas kehakaal ka väiksem kui varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oli mul ka 75B, nüüd 75A:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peale imetamise lõpetamist läksid väiksemaks kui enne rasedust. Enne oli B siis nüüd on A korv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul enne imetamisi oli 75B. Siis sain kaks last suht järjest. Imetamise ajal oli 80C või isegi 80D. Kui mul enne olid sellised pubeka paistes rinnad ja rinnanibusid eriti ei paistnudki, siis nüüd olen saanud sellised naiselikud rinnad, millest alati unistanud olen. Jah, rinnad on veidi rippuvad, aga minu jaoks siiski ilusa kujuga. Suurus täiesti normaalne. Osa firma rinnahoidjaid on 75B, aga osad jällegi 75C. Põhimõtteliselt on rinnad isegi natuke suuremaks muutunud kui enne sünnitusi. Lihtsalt kuju on teine. Rinnahoidjaid on raskem valida, sest kõik ei sobi sellise kujuga. Kilosid on umbes 5 juurde tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu a:st on saanud b.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedust ja imetamist oli mul 75D-korv, peale imetamise lõppu on jäänud 75DD-korv, imetamise ajal oli ka H-korv väike.
Samas paljudel lähevad rinnad väiksemaks kui enne olid. Sõltub inimesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

75 B-st sai 75 AA. Nüüdseks jälle õnnelik rindade omanik ( vastavalt rinnahoidja mudelile B või C-korv 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9a imetanud ja 75B on jäänud 75B-ks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbrannal olid enne lapsi päris väikesed rinnad (pakun, et 75A kandis). Esimese lapse ootamise ajal suurenesid rinnad tunduvalt ja selliseks need ka jäid (75C)
Kusjuures sõbranna ise suht kleenukene ja kaalus pole juurde võtnud ning ka rinnaproteese pole paigaldanud. Lucky one 🙂 Nii et võib ka vastupidi juhtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin juba ennemgi rinnakas ja rinnad läksid 2korvi võrra veel suuremaks aga nüüd on raseduseelsest korvistki 1 korvi võrra väiksemad :D:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksid veel väiksemaks, aga taasus 1,5 aasta pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kadusid ka hoopis ära ja 5 aastaga tagasi ei tulnud :(.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedusi oli rinnahoidja nr. 75 DD (kj. kaalusin 56 kg), last toites 80 E juba ja nüüdseks 80 C.Kaal on 63 kg.Niiet kõhnemana olin rinnakam ja vastupidi :).
Tundub, et rasedusega suureneb rinnakorv?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oli AA, rasedana A, imetades C, pärast taas AA.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne lapsi suuremapoolne B, raseduse ajal D ja nüüd selline suuremapoolne A. Üldse ei nurise kuna rindade kuju on ikka veel kena, midagi vajunud ei ole, kuigi olen juba üle 30. Kindlasti eelistan kena kujuga A suurust löntis C-le või D-le. Mees samal arvamusel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Lapse sündides ja teda imetades teadu poolest rinnad suurenevad, kas kellelgi nad suureks jäänud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.