Esileht Koolilaps Lapse sünnipäev erilises kohas?!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Lapse sünnipäev erilises kohas?!

Postitas:

Vahva peo saab korraldada Viimsi või Randvere noortekeskuses http://www.huvikeskus.ee/noortekeskused/sunnipaev-viimsi-ja-randvere-noortekeskuses/230/254.
Et sünnipäev oleks põnevam saab lisateenuseid tellida http://www.huvikeskus.ee/noortekeskused/sunnipaev-viimsi-ja-randvere-noortekeskuses/lisateenused-sunnipaevadel/230/254/377.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

lõpetades sõjalis-sportlike mängudega.

Käis minu laps ka sellisel sõjalis-sportlikul mängul. Pärast küsis minu käest, kas minu arust on väga huvitav joosta ringi püss käes ja inimeste pihta tulistada. Väitis, et pooled külalistest lihtsalt istusid ja sõid kaks tundi torti. Et korraks olid proovinud, aga uskumatult nõme olevat olnud. Tüdrukud polnud isegi mitte proovinud. 10 – aastastega siis tega. Seega – enne peaks ikka järgi uurima, kas külalistel on militaristlikke huvisid.[/tsitaat]

Minu 10a tütar valiks iga kell enne sõjalis-sportlikud mängud kui mukkimise, lakkimise ja poiste üle itsitamise. Sünnipäeva korraldus, sh ka asukoht, on meil olnud ikka lähtudes sünnipäevalapse soovidest – kõigile ei saa ju kunagi meeldida. Üldiselt on ju sünnipäevakutsest võimalik aru saada, mis tegevused on planeeritud, ja kui mõne arvates see nõme on, võib vabalt tulemata jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tallinki laeval, kui laev sadamas seisab või siis Rosalind wellnesss ilusalongis meigikoolitusel,kus saavad ennast meikida ja patside punumist õppida, väga vahva koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Maxine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui elate Tallinnas, siis üks lahe idee on tramm üürida. Meie üürisime oma poja sünnipäevaks mõned aastad tagasi kohvikutrammi Paula, mis mööda linna erinevaid trammiteid ringi tiirutas. Tassisin söögid/joogid kõik trammi ja korraldasin seal mõned üllatusmängud väikeste auhindadega. Lapsed said kogu trammi ka õhupalle täis puhuda, ja lõbu oli laialt. Kui trammipidu lõppema hakkas, siis said lapsed väljuda seal, kus keegi tahtis. Kuna ruumi oli palju, said kaasa sõita ka väiksemate laste vanemad, kes tahtis. Minu laps oli tol ajal muidugi natuke noorem. Praegu ma enam ei teagi, kas see kohvikutramm veel saadaval on?[/tsitaat]

Hind on sellel trammisünnipäeval päris krõbe…210 eurot tund 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 23:18; 08.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna ideed.
Saan aru, et tegemist on siiski talve poolse ajata?
Zelluloosis on megazone. See on meeldinud nii tüdrukutele kui poistele. Kui oleks ilus talveilm, siis võiks minu meelest küll 8-aastastega ka veel ühe toreda kelgupäeva teha ja pärast grillida lumel ja sooja teed või glögi juua jms. Kehvema ilmaga näiteks Jeti jäähall. Metsaseiklus kõlab ka toredalt aga vajab pisut rohkem organiseerimist. Ma arvan, et ka peenemad preilid võib korra rutiinist välja kiskuda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rentisin oma lapse sünnipäevaks kooli spordisaali. Laps kutsus sünnipäevale kõik poisid-tüdrukud klassist. Tegid saalis erinevaid võistluseid ja mänge. Saali lava peale tegime nö kohviku. Kõik jäid rahule!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuni 10 last saab kutsuda olümpia hotelli 26-ndale korrusele privaatsauna, kus on väike bassein ja mõnus olemine, 8-aastane oli väga sillas 🙂
aga ise ilmselt teeks ka mingi metsapikniku – linnalähedale metsarajale (maastikumäng vms), moonakott kaasa ja pidu jääb terveks eluks meelde ;p[/tsitaat]

Kui tohib küsida, kui sügav see bassein seal Olümpias on? Kas selline \”ülepea\” vesi või madalamat sorti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk saab küll alles 7 aga ka olen vaadanud, kus pidada. Lõpuks otsustasime, et peame veel see aasta mängutoas (interaktiivne) ja järgmine aasta siis miskit muud.
Silma jäi AHHAA keskus, kus ka teematoad. Laste messil jäi silma laste piduvanker (haagissuvila) mida saab tellida, kuhu vaja 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 23:18; 08.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtled Interaktiivset Sisehoovi? Meie pidasime ka seal – viimase peal! Ja tegevust tõesti kõigile – 0-100aastasele… Kui muidu toovad lapsevanemad lihtsalt lapse kohale, siis nüüd jäi ka neid hulganisti mängima või siis tulid enne peo lõppu varem tagasi, et uudistama jääda :-)Nüüd neil ka Dinokoobas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rabas räätsamatkal käisime, + tee ja viinerid lõkkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 13:49; 20.01 13:50; 14.05 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pidasin ühe lapse sünnipäeva korra kodus – enam ei pea kunagi. Kui kõik need 20 last olid meie kodust ühel õhtupoolikult üle käinud, siis koristasin ma pärast mitu päeva ühtejutti. Enamvähem kõik ruumid olid pahupidi pööratud. Talvisel ajal on kodune pidu mõeldav ilmselt max 7-8 lapsega, aga võib-olla on isegi seda palju. Meie tutvusringkonnas on kombeks, et ka lapsevanemad võivad peole jääda, kes tahavad – lisaks lastele veel 10-15 lapsevanemat mu koju enam ära ei mahukski. Suvisel ajal pead veel aias, aga talvel – tänan, ei.

Minu enda laps on nautinud ainult üht kodust pidu, kus pererahval oli ilmatu suur sisebassein, kus kogu laste seltskond sai kogu õhtu hullata. Ülejäänute kohta on ta öelnud, et suht igavad.[/tsitaat]

Milleks 20 last? Ja miks nad peavad ruume pahupidi pöörama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 13:49; 20.01 13:50; 14.05 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles 8 aastat ja juba ideed otsas:D
10 aasta pärast, 18-aastasel sünnipäeval tuleb vist 20 inimese Tai-matk organiseerida, sest kõik on juba tehtud ja nähtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alles 8 aastat ja juba ideed otsas:D
10 aasta pärast, 18-aastasel sünnipäeval tuleb vist 20 inimese Tai-matk organiseerida, sest kõik on juba tehtud ja nähtud. [/tsitaat]
ma kahtlustan, et see emade organiseerimisrõõm kestabki kuni algklassiea lõpuni, vaevalt et need 18aastased ning vist mitte ka enam 16aastased niiväga emme abi ootavad peo organiseerimisel:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie oleme teinud nii kodus, kui mängukeskustes. Tüdrukule meeldis väga oma sünna, kui see kodus oli. Tüdrukutele on kuidagi kergem kodus tegevust ka leida. Poisiga asi raskem, sõbrad 3-4aastased suht mürgeldised ja ausalt mul väga ideid neile kodus pole pakkuda :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik on siduda lapse sünnipäev ka loovtegevusega, kodus või mõnes kohvikus näiteks või suvisel ajal ka õues. Külmemal ajal kohvikus/restoranis ei tule maksta ka ruumirenti, vaid saabki tellida toidulaua. Ning iga sünnipäeval osaleja saab kaasa toreda emotsiooni ning oma tehtud asja.

Siin näiteks üks koht, kes kohale tuleb – https://www.facebook.com/Loovkoolitused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 8-9-aastased leidsid kõik tegevust Sisehoovis http://www.sisehoov.ee (arvutimängude tuba, kus piisavalt ruumi ka muidu jooksmiseks ja peituse mängimiseks) ja (üldiselt siiski) tüdrukutega meisterdamine ja küpsisetordi tegemine http://www.pererahvas.ee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie lapse (küll 7-aastaseks saamisel) sünnipäev oli ülitore Tatari tn Võlumaal. Väga kenad ruumid, väike köögiosa, ja mis peamine – terve toatäis kleite (kostüüme, ballikleite jne). Oli kena tüdrukute sünnipäevakoht. Isegi mõtlesin, et võiks seal oma sünnipäeva teha. Ei saa salata, et ajasin endalegi paar pitsivahulist maani kleiti selga. Plikad klõpsutasid fotosid, keerutasid peegli ees ja väga tore oli. Oma söögid-joogid saad kaasa võtta ja see teeb ka peo odavamaks. Hästi romantiline kohake.[/tsitaat]

Mina pean tänama selle postituse tegijat. Võtsin Võlumaaga ühendust, käisin tütrega kohal ja mõlemad armusime sellesse ülimalt armsasse kohta. 2 nädala pärast peab mu tütar seal oma sünnipäeva. Omanik ütles, et ta ei reklaamigi seda kohta. Kõige parem reklaam on, kui seal käinud soovitavad seda oma tuttavatele. Loodan, et ka meie külalistest paljud pole seal käinud ja on mõnus vaheldus kõigile-tuttavatele-mängutubadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin oma lapsele siit peokoha- http://www.pidupaev.ee Meil oli muidugi tarvis/soovitud mängutba, aga seal igasuguseid muid ideid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit teemast paistab jätkuvalt välja Eesti=Tallinn! Kus need lapsed sünnipäevi peavad kes ei ela Tallinnas- peavad pikniku metsas…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus näiteks, muide AINULT Tartus, on täiesti uus võimalus sünnipäevade pidamiseks: http://www.spordipidu.ee . Lahe idee!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus pidamine nõuab ikka suurt närvi… meilgi seltskond sisebasseinis möllanud aga tänan, enam mitte. Seal basseiniäärel peab terve sünnipäeva jooksul siis passima, laste turvalisuse eest vastutan ju mina…aga ikka hakatakse hüppama ja lollusi tegema (ujuknuudlid laes jms) ja kuidas sa siis sünnipäeval pidevalt laste kallal nääksud või kui lolluste tegemine üle piiri läheb, siis kamandad lapsed välja ja ongi tore pidu?

Õues suvel teine asi aga ka siis tahavad lapsed lõpuks tuppa tulla ja majas ringi möllata, tõesti seda segadust annab koristada.

Oleme seega teinud vabaõhumuuseumis, ratsabaasis, kardirajal, mängutubades, lennumuuseumis oli päris vahva, poisid on vahest tahtnud laserzone’s teha…. üldiselt on lastel endal häid mõtteid ja kui nad pärast üht basseinipesu seda segadust nägid (maja tilkus veest), siis saavad nad nüüd väga hästi aru, et suur seltskond koju kutsuda on emale ikka paras ettevõtmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil suur kodu ja peod enamus ikka omas kodus – lapsed tahavad nii.On ka muud variandid proovitud.See ju ainult vanemate mugavus – pidada mängutoas.Lapsi alati palju ja minu pesukapis pole keegi sobranud ja peitust mänginud,reeglid paika ja natuke tegevust neile välja mõelda – see vajab ainult tahtmist ja viitsimist.Mängutoa sünnipäevad on nii igavad ja tühjad.Kui mul lapsel kutsel jälle,et – mängutoas pidu,siis ta juba ütleb,et tuleb jura sünnipäev,sest enamus vanemaid ei viitsi seal mitte midagi korraldada ja teha nende lastega.Panevad krõpsud ja kringli lauale – voilaa,palju õnne! Aga selle eest on kohal terve rühm – masendav.[/tsitaat]

Enamusel pole nii suurt kodu, kus sünnipäeva pidada. Või pole kodu nii esinduslik, et sooviks seda presenteerida kõigi lapse sõprade vanematele. Paraku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Pain.ee on spetsialiseerunud lastesünnipäevadele.

Ponisõidud, jänesejaht(Paintballi relvaga), laste atvga sõitmine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina pidasin oma laspe sünnipäeva Happy-Fly Batuudikeskuses. Seal oli väga palju ruumi ning lastel oli tohutult lõbus. Suur batuudimaastik, ronimislinnak jne. Vanematele ka tegevust seal. Rohkem võid uurida http://www.happy-fly.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime uuesti Sisehoovis – seekord pidasin seal aga hoopis enda sünnipäeva. Sõpradel ka kõigil lapsed ja koju poleks me kuidagi ära mahutunud. Võtsime kaks aega järjest ja saime üle pika aja sõbrannadega rahus lobiseda. Lapsed jooksid ringi ja mehed hõivasid videomängude ala. Kõigil tore 🙂 http://www.sisehoov.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… mainite siin korduvalt, et mängutuba jama ja lapsevanema laiskus jms. Aga mis siis kui laps tahabki mõnes mängutoas pidada? Mis siis, kui ta on saanud varasemalt proovida ka muid kohti, alates kodust? Ja ma võin küll käsi südamel öelda, et lapse sünnipäeva ettevalmistamine võttis pool kuud, sest ma tõesti tahtsin, et tuleks vahva (kodus siis). Valmistasime erinevaid mänge ja üllatusi jms. Lastele meeldis väga, sest oli teistmoodi. Mõlemale lapsele oleme teinud nn kodupidusid. Ja neile on see meeldinud ka. Hoolimata sellest tahab nüüd 7-ks saav neiu pidada oma sünnipäeva just mängumaal ja kogu oma rühmaga, kellega nad on lasteaias olnud aastaid koos ja mitmedki ei tule samasse kooli/klassi. Ma ikka mõtlen, et kuulake oma last ka, kui ikka tahab pidada teile nö \”mis-jama-koht-see-veel-on\” kohas, siis rääkige, miks ta seda tahab jm. Võib olla temal ei ole jama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodu või loodus on tänapäeval eriline koht. Minu laste sünnipäevi tuuakse lausa lasteaia koolitustel erakordsete näidetena esile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 13:49; 20.01 13:50; 14.05 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pidasime lapse sünnipäeva Hopp mängutoas. Mulle väga meeldis, et tuba oli jahe ja lapsed kõik ” ühes kohas” ja “nähtaval”. Samuti oleme pidanud Kadrioru Lossis ja roosas limusiinis. Kui mängutoad liiast soovitan suvel
pidu rannas;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanis pidada varsti avatavas Kassikohvikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Zelluloosi keskuse Megazone Seikluskeskust (http://www.megazone.ee/). Minu lapse sünnipäeval mängisid nii tüdrukud kui ka poisid ja mitte keegi ei nurisenud. Eriti vaimustuses olid lapsed helendavatest tätoveeringutest, mis mängusaalides helendasid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Koolilaps Lapse sünnipäev erilises kohas?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.