Esileht Koolilaps Lapse sünnipäev kuu lõpus

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Lapse sünnipäev kuu lõpus

Postitas:

Palun andke ideid 9-aastaseks saava lapse sünnipäeva tähistamiseks kuu lõpus. Eelmisel aastal laps koroona tõttu ühtegi sõpra külla kutsuda ei saanud. Sellel aastal kisub asi jälle samas suunas, et külalisi oleks parem mitte kutsuda ja tähistamine vaid pereringis. Tüdruk juba praegu nukker. Tahaks talle mingi toreda üllatuse teha.

Kuna ilm võib sellel ajal väga heitlik olla, siis on pea natuke tühi. Ainsad ideed hetkel on  matk ja ööbimine RMK metsamajas või printsessiteemaline fotosessioon. Milliseid põnevaid kohti või tegevusi oskate soovitada, mis hetkel ka nö lahti või mida saaks kodus (nii sees kui väljas iseenesest päris palju ruumi) teha?

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotosessiooon unusta kohe ära. Metsamatk võib olla mõeldav. Olukord riigis on sitem kui aasta tagasi… muuseas.

Kui on toimiv pere-suhe saab kõik päevad ära tähistada!

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime lapse mittemateriaalsete soovide täitmise päeva, ehk siis tegime päev läbi seda, mida laps tahtis – mängisimegi temaga koos, käisime 3 korda õues, sõime pannkooke soolase söögi asemel ja magustoiduks martsipanitorti, magasime kõik elutoas madratsitel, enne uinumist vaatasime koos filmi jne.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel on sünnipäev aprilli alguses, ka 2. aastat järjest ilma peota. Eks siis pingutame perekeskis rohkem, eelmine aasta meisterdasime ise piñata ja saatsime selle lammutamise video lähedastele laiali. Teeme ise natuke rohkem kinke, sest mängutoa raha jääb ju kulutamata. Ja kuna oli oht, et ka see aasta suurt pidu võib-olla ei toimu, siis olen üht-teist sünnipäevaks juba varunud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel on sünnipäev jaanuari lõpus, me leppisime temaga kokku, et kui õues “mätas juba kuiv on”, siis seekord teeme sünnipäeva õues, st et lükkasime peo edasi.

Väike pidu pereringis oli küll, aga eks ta tahab ikka oma sõpru-sõbrannasid ka külla.

Meil oli juba jaanuaris täiesti selge, et kedagi külla kutsuda ei ole mõtet, sest keegi poleks tulnud nagunii. Õue ikka tullakse.

Märtsi lõpus oleks ka juba pmt võimalik teha õuepidu, kui rentida mingi suurem telk. Õue saab ka kutsuda mingi meelelahutaja, a la mustkunstnik vms, kes lastele otse nina alla ei roni (et mitte nagu näomaalija).

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vôibolla selline “telkimine” kuhugi siseruumidesse, näiteks kellelgi tuttaval tühjalt seisev kôrvalhoone vôi kellegi töökohas mingi tühi vôimla. Ûhesônaga pakite kôik piknikutoidu kaasa, magamiskotid, telk jne ja teete seiklust. Vôi maamajja kuhugi jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lükkaks edasi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustaks efektselt – hommikul tuuakse suur kimp heeliumõhupalle koju või maja ette puu külge. Päeval oleks matk või kodune tegevus, mis lapsele paremini peale läheb. Mul üks tütar on väga aktiivne, temal ma korraldaks zoomi peo ja osalejatele prooviks väikse paki koju viia. Nt väike mahlajook ja koogike.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustaks efektselt – hommikul tuuakse suur kimp heeliumõhupalle koju või maja ette puu külge. Päeval oleks matk või kodune tegevus, mis lapsele paremini peale läheb. Mul üks tütar on väga aktiivne, temal ma korraldaks zoomi peo ja osalejatele prooviks väikse paki koju viia. Nt väike mahlajook ja koogike.

Miks ometi te ostate õhupalle??? Need on ju nii loodust reostavad. Tänapäeval võiks inimene aru saada, et ei osta plastikust asju, mis on mõeldud üheks korraks kasutada ja siis lähevad kuhugi loodust reostama vms. Kui vaadata FB tuttavate sünnipäevade postitusi, siis jääb mulje, et ilma õhupallideta polegi võimalik pidu pidada 🙁 Nii jube! Muud mõtted on väga head! Zoomipidu ja pakikesed.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk midagi sellist?

https://teemekeemiat.eu/

Teeb paar tundi õues lahedaid katseid. Lisaks nt jäätisemasina rent (kui kõike ära süüa ei jõua, saab karpi panna ja sügavkülma).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on hotellid odavad, söögi saab tuppa tellida. Võtke perega sauna ja vanniga tuba. Me plaanime minna Sagadi mõisa,  e enne käime mõnel matkarajal, siin ööbime mõisas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pidasime tütre eelmise aasta sünnipäeva keset suve, siis said kõik sõbrad tulla.

Sel aastal isegi kooli ei saanud. Seega hommikul ikka laulu, kingi ja tordiga äratamine ning õhtul katsin laua hoopis teleka ette. Tegin kõik lapse lemmiksöögid; pizza, kanatiivad, popcorn, puuviljavaagen, smuutid, lasteshampus. Istusime vaibal, sõime ja vaatasime telekast naljavideosid. Hästi lõbus oli. Nii palju sai naerda. Lapsele meeldis ka. Küsisin, et kas soovib suvel jälle suuremat pidu. Ei soovinud, ainult tahab kahte sõbrannat ööseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel jääb samuti teist aastat järjest pidu ära. Muidu mõtlesin, et saab ehk lasteaiaski tähistada-enam pole seegi kindel. Tellime toidu, ilmselt pidulikuma tordi. Laulame sünnipäeva laulu ja viskame tooliga üles. Kingitused tulevad sellised, mida ta soovib ja on ehk vähe kallimad, kui muidu oleks olnud. Külalisi ei plaani kutsuda rohkem, kui ehk vanaema tuleb, kellega nagunii küllaltki tihe kontakt on. Laps on juba teadlik, et suurt pidu me ei tee ja pigem leplik ses osas. Ka mu enda ega vanema lapse sünnat pidasime ainult oma perega. Oli ikka tore.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istuge pereringis kodus ümber laua ja sõõge torti ????. Kinke ???? tehke samuti. Koroona ajal ei ole vaja mõõda mõisaid kolada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendi lastele limu ja ära põe mingi olematu koroona pärast. Limu rent ainult mingi 50 euri. Õhupallid ja lastešampused sisse ja sõbrad kaasa.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime lapse mittemateriaalsete soovide täitmise päeva, ehk siis tegime päev läbi seda, mida laps tahtis – mängisimegi temaga koos, käisime 3 korda õues, sõime pannkooke soolase söögi asemel ja magustoiduks martsipanitorti, magasime kõik elutoas madratsitel, enne uinumist vaatasime koos filmi jne.

Väga äge idee ja mõte!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel sügisel minu hea tuttav tähistas ka looduses lapse sünnipäeva oma perega. Söögid kaasa ja loodusesse. Kohapeal tehti lõkkel toite ja (laps sai 5) ja isegi pitsat tegid, pilte seal tehti ja räägiti jutte ja kaasas olid sellises liikumismänguasjad ka. Aga neil selline pere, et isa on telkija ja loodushuviline, kaitseliidus ja teeb ise väljas olles kõik toidud tulel. jne. Aga enne polnud nad seda ikkagi teinud. Telk oli ka kaasas. Peaasi, et oleks tore päev koos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Lapse sünnipäev kuu lõpus