Esileht Väikelaps Lapse sünnipäev mängutoas ja külalised

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lapse sünnipäev mängutoas ja külalised

Postitas:

Teema selline segane,aga palun nõuandeid. Nimelt nädala pärast on minu pojal mängutoas sünnipäev, saab kolmeseks ja ta on loomult selline uje ja arglik. Lasteaiast tuleb ka neli last, kellega ta koos mängib ja kelle sünnipäevadel on käinud. Mängutuba on väiksem ja on mõeldud väiksematele lastele. Kolmel lapsel, kes tulevad on vanemad õed ja vennad ja need on kogu aeg kaasas olnud. kuidas öelda lapsevanematele, et palun tulge minu lapse sünnipäevale ainult koos väiksema lapsega. Asi sellles, et ühe poisi vanem vend 7ne ja tohutult kiuab väiksemat ja teisel poisil on 7 ja 6-ne vend ja ka need on omavahel sellised kraaded ja väiksemat kiusavad meeletult st võtavad asju ära, naeravad, peidavad ära ja kohe pahatahtlikult kiusavad. Minu laps on alati sellest no suures ehmatuses. Kuna tegemist on ju väiksese lapse väikese sünnipäevaga, siis tõesti oleks hea, kui sinna tuleksid need lapsed, keda minu laps tahab sinna.
Jube segane teema, aga saage aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:49; 24.01 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleks ka nii palju, et arvesta siis sellise variandiga, et emme, kel on kaks eri vanusega last, ei pruugi siis peole tulla, kuna pole teist last kuhugi jätta!
Teine variant on see, et mina tõesti ei kujutaks ette, kuidas ma siis vanemale lapsele seletan, et meie Jaaniga lähme peole aga sina jääd koju…. valetama ka ei hakkaks, et a la lähme arstile.

Ehk prooviksid asjale nii läheneda, et räägid lapsevanemaga sellest probleemist, mis siin välja tõid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Ühel lapsel on kooliealine vend (see kõige hullem kiusaja) ja kui tema on kutsutud kuhugile sünnale, siis mitte kunagi ei tule väikevend kaasa. Ütleb pidevalt, et oi, pägalikke pole ju sinna kutsutud, et sina püsi kodus (olen kuulnud). Siis peaksin talle seletama nüüd omakorda, et kuule, väikevenna on sünnale kutsutud, palun ole sina nüüd kodus, et seal on vaid väikesed koos jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:49; 24.01 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja olen.
Ühel lapsel on kooliealine vend (see kõige hullem kiusaja) ja kui tema on kutsutud kuhugile sünnale, siis mitte kunagi ei tule väikevend kaasa. Ütleb pidevalt, et oi, pägalikke pole ju sinna kutsutud, et sina püsi kodus (olen kuulnud). Siis peaksin talle seletama nüüd omakorda, et kuule, väikevenna on sünnale kutsutud, palun ole sina nüüd kodus, et seal on vaid väikesed koos jne?[/tsitaat]

Selliseid asju peaks ikka lapsevanemaga arutama, mitte lapsega.
Pidasin tegelikult lapsevanemaga suhtlemise all silmas seda, et krati ema oskaks siis ehk rohkem oma kratti ohjeldada peol, et kõigil tujud head oleksid.

Lapsele oleks suht nõme nii õelda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates on üldse kummaline kui peres 1 laps on kutsutud lasteaiakaaslase sünnipäevale, siis minna kogu perega. tegelikult on minu jaoks kummaline juba seegi, et lapsed emadega kutsutakse- meil sõprade vanemaid üldiselt ei kutsuta.
soovitan ka otse öelda, et sel aastal on plaanis pisem pidu ja valisid mängutoa just lapse vanusest lähtuvalt ning suurematel pole seal miskit teha, seega võiks vanemad vennad koju jääda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikust kogemusest – olen sarnast olukorda püüdnud lahendada lapsevanemaga arutades. Võimalikult neutraalselt, delikaatselt ja ettevaatlikult.
Meil võttis see vestlus väga inetu pöörde, lõppes suure skandaaliga teise osapoole poolt ning tõenäoliselt lahendamatu vihavaenuga.
Nii et arvesta ka selle võimalusega, kõik ei suuda objektiivsed olla eriti kui nende lapsi puudutab asi. Pigem kannata veel see 1 sünnipäev ära ja järgmisel aastal lihtsalt ära kutsu seda punti rohkem. Kui tullaksegi otse küsima et miks siis nii – ütle, et sinu neljane juba koostab ise külaliste nimekirja ja sinul seal sõnaõigust ei ole. Lubate lapsel ise otsustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 6-7 aastasele lapsele saab ikka vabalt seligitada, et see on teise lapse sõbra pidu. 7 aastane on nagunii juba kodus üksi olnud kui ta koolis käib.

Iseasi kas 3 aastaste synnale peaks ryhmakaaslasi kutsuma, kui nendega peavad emad ka jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Lapse sünnipäev mängutoas ja külalised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.