Esileht Väikelaps lapse sünnipäevale …keda olete kutsunud toimetama?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: lapse sünnipäevale …keda olete kutsunud toimetama?

Postitas:

Pean silmas just midagi põnevamat,kui lihtsalt mängujuhti. Kas olete kutsunud mõne teatrietenduse, mullimeistri vms? Mis on lastele meeldinud. Mullimeistri osas on mul olnud aastaid kahtlus,et on veidi igav. lükake mu arvamus ümber?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 16:44; 16.01 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub vanusest, aga kui on juba 5-6a, siis üldiselt on nt tuleshow väga hästi peale läinud. Eriti poistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just mullimeister ja õhupalli tegija on siiani olnud lemmikud. eriti väiksematele kuni 7 aastastele. Mul 3.aastane vist poolaastat sonis vaid mullimeistrist, et tema tahab ka oma sünnipäevale, et tahab mulli minna.
Suurematele 6+ ka teadusteatrid

näomaalingud on küll hitt, aga enamasti võtavad paljud selle juba ukse jälle maha seega ei soovita

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed 4-5 aastased . Võibolla peaks siis katsetama seda mullimeistrit. Samas küsin veel ,kellel on kogemusi glitter tattooga… kas on ohutu või pigem teie oma lastele teha ei sooviks, kui ta kuskil laste peol on ? On kellegil halba kogmeust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 16:44; 16.01 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustkunstnik oli hitt, kui laps sai 8-aastaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii palju kui mina olen näinud, siis ega lasteaiaealised lapsed ei tunne väga puudust, et midagi oleks veel ekstra. Muidugi, kui midagi vahvat on, siis ikka vaatavad huviga, aga eelnevalt on tükk tegemist, et neid mänguhoost kätte saada nüüd kenasti ettendust vaatama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma segasin ämbrisse ise pudeli nõudepesuvahendit, veidi vett ja korralikus koguses suhkrut kokku. Lõikasin vana T-särgi alumise serva rõngasteks ja kinnitasin kahe grilltiku külge trikotaažirõngad igale lapsele. Viisin selle krempli õue ja lapsed lobistasid ise neid suuri mulle teha tükk aega. vahepeal kui tuul oli täpselt paras, tulid need mullid ise rõngast välja, ei pidanud käsigi liigutama. Teine asi, mis selle mullivedelikuga pisikestele isegi rohkem meeldis: puhuda seebimullivahutorte. Selleks lõikasin plastpudelil põhja ära ja tõmbasin vana soki peale. Tegin igale lapsele sellise. Kastsid pudeli sokkipidi mullivedeliku sisse korraks ja siis käisid ringi ja puhusid vahutorte. Kogu aed oli nende vahutortidega lõpuks ära kaunistatud.

Lasteaialastele meeldis ka selline atraktsioon, et ostsin lihtsalt suure portsu õhupalle ja katsime elutoa põranda üleni õhupallidega. Nendega hullati ikka kõvasti.

Youtube järgi tegin lasteaialastele trikke ka. Need läksid peale vaid algul ja edasi siis paarile huvilisele, enamik lasteaialapsi ei suutnud pikemalt paigal püsida. Koolilastele aga meeldis just see, tahtsid kõike ise ka järgi proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

näomaalingud on küll hitt, aga enamasti võtavad paljud selle juba ukse jälle maha

?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 14:21; 18.01 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed 4-5 aastased . Võibolla peaks siis katsetama seda mullimeistrit. Samas küsin veel ,kellel on kogemusi glitter tattooga… kas on ohutu või pigem teie oma lastele teha ei sooviks, kui ta kuskil laste peol on ? On kellegil halba kogmeust?

Minu meelest on selles vanuses just mängujuht kõige õigem valik. 4-5-aastane tahab ikka ise kaasa teha, mängida, peita, joosta – mitte lihtsalt mingit etendust vaadata. Kogenud mängujuht oskab ka jälgida, et keegi tegevustest kõrvale ei jääks jne Mullimeistrite, näomaalingu jm puhul tuleb tavaliselt elav järjekord moodustada ja tagasihoidlikumad lapsed võivad end halvasti tunda (kui vanemad tähele ei pane)
Näomaaling läheb enamasti peale, aga kui seda võtta, siis peaks paralleelselt midagi muud tegevust ka olema teistele lastele, sest maalija tegeleb ju korraga vaid ühega neist. Kui ainult üks “toimetaja” on vaja valida, siis sellele vanusele kutsuks just mängujuhi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 14:21; 18.01 14:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps lapse sünnipäevale …keda olete kutsunud toimetama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.