Esileht Väikelaps Lapse tasakaal

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Lapse tasakaal

Postitas:

On kellelgi kogemusi tihti kukkuva lapsega? Minu 1,8 aastase samm on ebakindel ja ta kukub pidevalt, ise ta sellest numbrit ei tee, tõuseb ja tuiskab edasi, ei vaata jalgade ette ega ümbrust, lihtsalt tuiskab ja potsatab sajal erineval moel. Kuidas aru saada kas lapsel on tasakaaluhäired või kukub ta hooletusest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka üks selline kodus, kellel “jalad jäävad tihti jalgu”. Kui kõndima hakkas, siis ega teda ei huvitanud, kuidas seisma jääda või kas keegi püüab, lihtsalt läks. Hiljem oli teistel vanematel raske vaadata, kuidas minu oma mänguplatsil vahepeal joostes täie hooga pikali käis, ise ma olin juba harjunud… Nüüd on kolmene, ikka kukub üle keskmise tihti. Samas on tegelikult väga osav, nt jooksurattaga hakkas sõitma enne 2-aastaseks saamist, ronib puude otsa, hüppab igalt poolt jms. Kui nüüd hästi järgi mõelda, siis ega ma ise parem pole, gravitatsioon on ikka tänaval kõndides väga tugev vahel, aga nt slackline’il võin vabalt kõndida…
Ehk siis jälgi, kuidas üldine koordinatsioon ja motoorika on? 1,8a (1a8k?) ongi väike veel, peabki olema ebastabiilne, aga las kõnnib poomi peal, proovib hüppeid jms. Kui on pisut vanem, siis saad aru, kas päriselt tahaks ennast püsti hoida, aga ei suuda, või läheb lihtsalt meelest ära jalga jala ette tõsta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Lapse tasakaal