Esileht Pereelu ja suhted Lapsed ei meeldi enam isale

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Lapsed ei meeldi enam isale

Mul on seda pealkirja siin PKs kogu aeg nii kurb lugeda. Et lapsed ei meeldi isale. Mõtlen, et isa kui neile lähedane turvaisik neilt niimoodi kõik usalduse maailma ja inimeste vastu jalge alt tõmbab… kurb!
See pole sinu süü, armas naine!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks te arvate, et see on hirmus lahe, kui lapsi peale lahutust isaga suhtlema sunnitakse?

Minule oli juba peale lahutust selge, et see isa tuleb lapse elust välja lõigata. No mis hooliv isa see on, kes elatist maksab näpuotsaga, riideid jm tarvilikku lapsele ei osta, luumurru puhul ei oska last traumapunkti viia, laseb 39kraadise palavikuga lapsel enda juures kõik ettenähtud päevad täis piinelda – raviks vaid tassitäis Liptoni teed? See isa ju ei hooli oma lapsest.

Aga lastekaitsjad meil nii ei arva. On mul käinud politseiautod ja lastekaitsjad mul maja ees nõudmas, et isa saaks ikka oma lapsega kohtuda. On mind töölt vallandatud, sest kõik need lastekaitsjad jm asjapulgad on mu vastu ka tööl huvi tundnud ja firmaomanikule on minust saanud kahtlane töötaja.

Ja mis on tulemus? Täisealisena, kui lapsele ka lõpuks kõik pärale on jõudnud, on laps loobunud igasugusest suhtlusest oma isaga.

Ja milleks oli siis vaja seda vägisi pealesurutud kärgperendust, lapse ja minu närve aastaid raisata? Et eks saaks ikka rinnale taguda ja näidata, et tema pole rongaisa, tema ikka tegeleb lapsega. Laps on sellele “tegevusele” nüüdseks omapoolse hinnangu andnud.

Ja ärge arvake, et lapse närvid pole sellest vägisi peale surutud kärgperendusest kahjustada saanud. On kahjustunud ja nõrgad elu lõpuni.

Teemaalgataja laste isal pole ei depressiooni ega ka teist naist, talle on lihtsalt endale pärale jõudnud, kui mõttetu ja feik on see lahutatud pühapäevaisa mängimine. Argpüksina ei suuda ta niigi palju vastutada, et ise oma lastele öelda, et tal on sellest pullist kõrini. Lükkab selle töö rõõmsasti laste ema kanda.

Mood on muutunud, enam pole teema nr 1 lahutatud isadele laste pähemäärimine ja vastupidi. No ja kui ühiskond ka enam kangelaslikel pühapäevaisadel peakest ei silita, siis polegi ju mõtet.

Ühe laastamistöö on liberaalid Eestis juba läbi suutnud viia – loonud tõhusa kärgperenduskultuuri. Nüüd on juba uued moraali langetavad teemad aktuaalsed.

Laste emal soovitan lastel isale helistada ja otse küsida, et kas neid enam ei soovita näha.

Kurb on see, et selliseid s.päid peavad lapsed vanas põlves ülal pidama ja hooldekodude arveid plekkima. Kohutav ebaõiglus EV seadusandluses – samas on see riigile ülimalt mugav.

Parim, täpseim ja tabavaim kommentaar üldse, mis ma iial perekooli ajaloos lugenud olen.
Tõepoolest, kellele seda vägisi pealesurutud kärgperendust vaja on? Kas te ise tahaksite kahe koha vahet rännata? Oma lastele aga panete sellise kohustuse peale, peaasi, et te ikka ise õnnelikud oleksite.
Kärgperendus ongi täiesti feik teema. See pole mingi perendus, korduvalt siitki lugeda saanud, et okse. Riigile aga jah on kunagi mugav sellised inimesed oma “laste” kaela lükata.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 21:43; 24.08 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks jättis meid juba aastaid tagasi, aga on lastega sidet hoidnud ja lapsed seal ikka külas käinud.

Nüüd on juba suured lapsed. Peale viimast korda kaks nädalat tagasi teatas eksmees mulle, et see oli viimane kord kui lapsed tema juures käisid. Sest nad ei tahtvat temaga tegelikult olla, lisaks ei oska käituda ja söövad liiga palju magusat ja ei korista piisavalt kiiresti ja ei pese nõusid. Olgu öeldud, et eks ise on üsna hooletu et mitte öelda räpane. Lapsed on tal ikka külas käinud ja seal ka ööbinud, aga nad tõesti ei hakka seal kohe pesema ja koristama, sest nad on seal vaid korra üle kahe nädala. Mehel oli veel igasuguseid etteheiteid ja ma ei teagi nüüd mida teha, kuidas seda lastele öelda. Lapsed on 13 ja 15. Kuna ta ise ei ole lastele seda öelnud, siis ootab et mina ütleksin ja lapsi sinna ei tooks. Lapsed ütlesid ainult, et isa oli eelmine kord teistmoodi ja peamiselt oma toas, aga ma pole suutnud neile öelda tõde mis palju halvem.

Pesema ja kasima ning enda järelt koristama peab alati.Vahet pole kus ollakse või kui harva kokku saadakse ja kui räpane isa ise on.
Lapsed on piisavalt suured, et nendega rääkida. Suhtlemises on võti. Sina ei saa rääkida isa eest, nii et selgitagu ise lastele mis toimub. Rääkida tulebki silmast-silma, sest tavaliselt läbi vahendajate seletamine külvab segadust ja tekitab lisapingeid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapsed ei meeldi enam isale