Esileht Koolilaps Lapsed erinevasse kooli?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapsed erinevasse kooli?

Postitas:

Teema arutlemiseks. Abikaasaga täiesti eriarvamusel.
Kas paneksite lapsed (algklassid) erinevasse kooli?
1) Mõlemad on tugevad koolid.
2) Suurem laps käib esimeses vahetuses, väiksem peaks samas koolis käima teises vahetuses (esimesed aastad). Teises koolis saaks laps käia hommikul.
3) Ringide valik on teises koolis parem, õpitase ühtlasem. (nö katsetega kool)
4) Kumbki kool ei asu kodust kaugel

Kui väga lähedased lapsed lähevad erinevatesse koolidesse, kas see mõjutab laste omavahelisi suhteid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, kui palju näiteks viienda ja esimese klassi laps koolipäeva jooksul koolis üldse kokku puutuvad. Ainult hommikul saavad koos minna. Mina sellisel juhul valiks noorema lapse jaoks selle teise kooli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tuttav, kellel on kolm koolilast. Keskkoolilaps käib 8 km kaugusel väiksemas linnas (valdorfkool vms, käitumisproboleemidega laps), põhikoolilaps 30 km kaugusel suurlinnas (eliitkool), algkoolilaps kilomeetri kaugusel koduküla koolis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui väga lähedased lapsed lähevad erinevatesse koolidesse, kas see mõjutab laste omavahelisi suhteid?

Ma arvan, et suhted ei puutu üldse asjasse (s.t. ei mõjuta suhteid)
Kirjelduse põhjal ei ole kummalgi koolil olulisi eeliseid/tugevusi õppe poolelt.
Otsustaks pigem enda mugavuse järgi, kuidas logistika toimima hakkab, laste vedamine jne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käisid 2a vanusevahega lapsed TIKis ja Reaalis, ei olnud mingit probleemi. Kuna koolid on lähestikku, siis hommikul tulid bussiga Solarise juurde ja sealt siis jalutasid koos Reaalini, kust TIKi oma veel veidi üksi edasi läks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama probleem kaksikutega, et kui saavad katsetega erinevatesse koolidesse sisse, et mida siis teha. Siiani kogu aeg koos igal pool käinud. Mõnes trennis lasteaias on eraldi käinud, aga muidu paarisrakend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Lapsed erinevasse kooli?