Esileht Väikelaps Lapsed haiged :(

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Lapsed haiged :(

Postitas:

Kirjutan siia selleks, et äkki kellelgi samad mured olnud ja oskavad nõu anda või kaasa rääkida.
Ühel lapsel pea valutab (4a). Pea valu on vahel nii suur, et ajab oksele, seda just siis, kui lõunauinak on vahele jäänud. Käisime arstil ja vereproov näitas raua puudust ning põletikku. 1.nov sain aja neuroloogi juurde.
Teisel lapsel kukuvad juuksed peast ära, temal näitas veri allergiat. Millest võib selline allergia tulla? Augustis olid juuksed peas ja midagi kodus muutunud pole. Laps läks lasteaeda augustis, see on ainuke muutus, mis meenub. Nahk on ilus roosa. Kui nüüd välja uurida, millest see allergia ja sellega enam kokkupuudet poleks, kas siis lakkab juuste välja langemine? Dermatoloogile sain aja 12okt. Mure laste pärast nii suur ja kuidagi ei oska neid aidata 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 11:46; 19.09 12:59; 19.09 15:37; 19.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearst allergoloogile ei tahtnud saata, et täpsemalt teada saada? Vabandan kui rumal küsimus on aga kas vereproov näitab tõesti allergiat aga mitte seda, mis allergia on? Minu lapsele (oli toona 6-kuune) tehti veeniverest allergiatest ning näitas ikka konkreetselt ära, mis allergiad on.

Kas mingit vitamiinipuudust ei saa olla? (ma lihtsalt pakun).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 11:56; 19.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka varem kuulnud, et allergiast langevad juuksed. Muidugi vóib see nii olla. Pigem ákki stress lapsel, lastaiast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka millegipärast ei usu, et allergiast juuksed ära kukuvad. Vitamiinipuudusest aga küll. Kas need juuksed on salguti ära? tean, et kassihaigusega tulevad salguti ära ja mingi nahahaigusega veel(sammalpol vist oli, täpset sõna ei mäleta)
Peavalu on aga juba tõsisem haigussümptom, eriti kui ta oksele ajab( ei taha hirmutama hakata, aga soovitan kiiresti neuroloogile minna)
Minu piigal ka rauapuudus, aga selle sümptom küll pole peavalu, pigem just väsimus ja laps pidevalt haigutab. Kui hgb on madal, siis võiks lasta teha täpsema vereproovi, mis näitab, kas hgb langus on ikka põhjustatud raua puudusest, või o tegu mõne vitamiini puudusega või mõne verehaigusega.
Vast oli mõningast abi sellest jutust, aga eelkõige soovin kiiret paranemist!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 12:47; 19.09 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksed ei ole salguti ära, pähe on jäänud sellised õrnad \”udusuled\”, just kukla piirkond on hõre. Ise neid vereproove vaadataes mõtlen, et äkki aeti segi, sest allergiast võib küll ju pea valutada ja raua puudusest juuksed välja langeda? Ah ma ei tea…Samas see laps kel rauda vähe (hgb oli normis, aga just raua näitajad madalad, kui norm on 8 siis temal oli 4) on küll toiduga väga valiv ja teine laps jälle korralik sööja, sööb köögivilju ja liha jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 11:46; 19.09 12:59; 19.09 15:37; 19.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see teine laps on, kellel juuksed langevad ära??? Ka d-vitamiini puudusega võib kukal juustest hõredaks jääda!! Raua puudusest kindlasti juuksed ära ei pudene. Kas teie majas kraadiklaas pole hiljuti purunenud ja elavhõbe laiali tuppa valgunud (peavalu ja juustelangus, aga ka verepildi muutused on üpris helavhõbeda mürgituse moodi?)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 12:47; 19.09 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see teine laps on? See kellel juuksed ära tulevad? Aga uuri asja ja mine lapsega juukseuuringutele? Kusjuures see uuring pidi ka väga palju rääkima organismis toimuvast. Mul sõbranna käis näiteks Liivalaias Juukse Akadeemias juukseuuringul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vana see teine laps on? See kellel juuksed ära tulevad? Aga uuri asja ja mine lapsega juukseuuringutele? Kusjuures see uuring pidi ka väga palju rääkima organismis toimuvast. Mul sõbranna käis näiteks Liivalaias Juukse Akadeemias juukseuuringul.[/tsitaat]

palun vabandust, aga seda juukse akadeemiat võiks soovitada vaid inimestele, kes oma raha peale väga tigedad on või seda iga päev lademetes juurde tekib nagu selles tele2 reklaamis. mõttetu koht!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ühe sõbranna lapsel on migreen samamoodi, et alguses pea valutab, siis oksendab, siis magab ja ärgates on korras.Algas see tal 3a.
Käis tükk aega arstide vahet enne kui diagnoos pandi.
Nüüd on juba 15 ja vahel arva on aga tundub, et kasvas välja…muidugi on tal ka olemas alati tabletid, mida tuleb võtta juba siis kui tunne tuleb, et hakkab valutama…see võttis kaua aega, enne kui õppis õigel ajal ütlema, et vist tuleb.
Ei tahtnud sind küll hirmutada aga igaks juhuks võiksid oma perearstilt ka selle kohta uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

palun vabandust, aga seda juukse akadeemiat võiks soovitada vaid inimestele, kes oma raha peale väga tigedad on või seda iga päev lademetes juurde tekib nagu selles tele2 reklaamis. mõttetu koht![/tsitaat]

Neist oli Ekspressis ka pikk lugu kuidas ühelt naiselt raha välja pressisid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 11:56; 19.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vana see teine laps on, kellel juuksed langevad ära??? Ka d-vitamiini puudusega võib kukal juustest hõredaks jääda!! Raua puudusest kindlasti juuksed ära ei pudene. Kas teie majas kraadiklaas pole hiljuti purunenud ja elavhõbe laiali tuppa valgunud (peavalu ja juustelangus, aga ka verepildi muutused on üpris helavhõbeda mürgituse moodi?)[/tsitaat]
Laps, kellel juuksed välja langevad on 2a5k. Juuksed on hõredaks jäänud üle kogu pea, aga eriti kuklast. Just enne lasteaeda minekut vaatasin, et juuksed juba nii pikad, et saab patse teha ja nüüd vaid udusuled alles. Elavhõbeda mürgitust ei usu, kraad pole purunenud ja mul kaks tervet last ka.
Peavalud neljasel algasid umbes pool aastat tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 11:46; 19.09 12:59; 19.09 15:37; 19.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas lapse küünetega lood, juus ja küüs suht sama inimesel,( vabandan kui eksin nüüd) aga kas küüned on kah haprad murduvad niisama,,,, ve ei kasva ültse …… pigem mingi tõsine läbi elamine võiks lapsele selist asja tekitada,, ning mingi teatud aine puudus, ja 4a peavalu… kas ta oskab valu aeg kirjeldada seda valu, täpselt kust ja milline???? temal võib see olla puhtalt väsimusest, kui eriti just siis kui ei maga….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas lapse küünetega lood, juus ja küüs suht sama inimesel,( vabandan kui eksin nüüd) aga kas küüned on kah haprad murduvad niisama,,,, ve ei kasva ültse …… pigem mingi tõsine läbi elamine võiks lapsele selist asja tekitada,, ning mingi teatud aine puudus, ja 4a peavalu… kas ta oskab valu aeg kirjeldada seda valu, täpselt kust ja milline???? temal võib see olla puhtalt väsimusest, kui eriti just siis kui ei maga…. [/tsitaat]
Mis võiks lapsele selline suur üle elamine olla? Küüsi närib, mis pidi stressile viitama, aga ma ei suuda välja mõelda, mis võiks sellist stressi lapsele tekitada, et juuksed välja langevad. Laps on muidu hea isuga, rõõmus, öösel magab ilusti, tore ja hea laps on. Kodus ka kõik nagu korras, alkoholi ei tarvita, mees ei peksa, mina teda ka mitte, lärmi on küll, aga seda teevad lapsed, lasteaia päevad pole pikad…jne. Ma ei tea…mis võib lapsele stressi tekitada?
4a valutab pea just, võib öelda, et ainult siis, kui päeval ei maga, aga mitte igakord. Valu on parema silma kohal. Nüüd juba tean, et kui laps õhtul tugitoolis istub, siis on peavalu tulemas. Tavaliselt ei seisa ta purgiski paigal. Oksendamisega peavalu on olnud 3 korda viimase aasta jooksul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 11:46; 19.09 12:59; 19.09 15:37; 19.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selleks et laps haigestuks ei peagi olema pere joodik, narkar, prükkar,,, lapse sisse sina ei nää ja ka mitte keegi teine ainult tema ise, aga kuna tema on laps siis tema keha elab seda välja ja igal ühel erinevat moodi… ja no kui nii sa tahad et siin sinu lastele deagnoose paneme, siis äkki suurem tahab tähelepanu oma emalt ja mõtleb endale peavalu külge, sest on maast madalast kuulnud oma vanemaid soigumas mu pea valutab, lase ma olen pea lõhub.. oksendamist pole ka raske 4a juba ise esile kutsuda, ning äkki, sinu teisel lapsel kukuvad beebijuuksed hoopis välja, ja udusuled on siis nii öelda need päris juuksed, kes tahavad ruumi kasvamisele…

kannata nüüd arstide ajad ära, ja kui saad ostsi era arste ja pane ajad ve maksa pappi ja saad kohe homme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuste väljalangemist võib põhjustada ka kilpnäärmetöö, seega pöörduma peaks jällegi perearsti poole.
Vereproov näitab allergeenide taset, kas on madal või kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Lapsed haiged :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.