Esileht Tööelu, raha ja seadused. lapsed mehe deklaratsiooni

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: lapsed mehe deklaratsiooni

Postitas:

Kustutasin lapsed enda deklaratsioonist. Mis ma nüüd täpselt veel tegema pean? Saan aru, et mingi avalduse kirjutama, aga kus ja missuguse? Abielus ei ole. Deklaratsiooni lehelt ei leidnud vastavat kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea mingit avaldust tegema.
See oli mõni aasta tagasi, et väidetavalt kiirendada kontrollimist kas ema on nõus, et isa deklareerib lapsed.

Juba eelmisel aastal vastas jusrist MTA-st, et see kui ema on laste andmed oma deklarist kustutanud ja deklari siis kinnitanud, see on piisav märk, et ta on nõus, et mees lapsed lisab oma deklarisse.

Täidad oma deklari lõpuni, kinnitad.

Mees lisab oma deklarisse laste koha peale laste andmed, kinnitab deklari ja saadab.
Kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas eelmine aasta meil viibis just sellepärast, et mina ei teinud avaldust, et olen nõus, et laste isa kasutab maksusoodustust. saatsin see aasta kah igaksjuhuks juba teate ära:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehe deklaratsioon väidab, et maksuameti andmetel pole tema lastetoetuse saaja, kuigi on. mis nali see nyyd siis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda saab mees ju ise riigiportaalist kontrollida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas saan oma lapse ka mehe deklarisse märkida kui laps pole mehe oma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas saan oma lapse ka mehe deklarisse märkida kui laps pole mehe oma?[/tsitaat]

Mõistagi ei saa. Muidu mõni kavalpea korjaks kõik üksikud lapsed, kellega seoses vanematel nagunii midagi tagasi pole saada ja kelle isikukoodi välja suudab uurida, oma deklarisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. lapsed mehe deklaratsiooni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.