Esileht Pereelu ja suhted Lapsed saadakse ainult endale

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Lapsed saadakse ainult endale

Postitas:

Olgu, kasvatangi lapse puhtalt oma marjadega, aga mis siis edasi hakkab saama? Endale tehtud ju.
Ajateenistusse minema ei pea. No, see on puhtalt loogiline, endale tegin ju. Mul ükskõik, tehke oma natot edaspidi luudadega kui tahate.
Ja ohh sa heldene aeg, kui maal hakkab kartulivõtt, siis tuleb kohe tulla. Endale tegin ju! Muidugi, sõitku parem maale, emale appi. Endale tehtud ju.

…ja sina lastevaba, sina pead õppima edaspidi ootama, sest minu laps tuleb tagasi alles siis kui tahtmist ja viitsimist on. Saad aru küll, endale tegin ju.

Vanasti oli lihtne, oi ups- tita tuli, ja terve küla oli rõõmus, aga nüüd teeme ainult endale! Sina, lastevaba- mind tõesti ei huvita, kes sind sealt püsti aitab! Mis sa endale ei teinud siis!!!

+8
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 22:23; 06.09 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja?

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja?

Mis misasja? Loe!
Ta tahab öelda, et kõik need, kes parastavad lastega hädas olijaid, võiksid mõelda, et teiste inimeste lastest on kasu ka neile endile.
Mis sulle arusaamatuks jäi?

+7
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 22:38; 06.09 10:01; 06.09 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise inimese lastest on võibolla kasu 20 aasta pärast kellelegi. Seni peavad maksumaksjad neid üleval et äkki suurpere võsukesed viitsivad natuke rohkem koolis käia kui nende vanemad. Äkki nemad ei saa 17 selt esimest last nagu nende ema. Ja siis võibolla kui mõni neist peaks hakkama ise tööl käima ja makse maksma on tast kellelegi kasu.
Aga kui ema oli sarisünjitaja siis suuremat maksumaksjat ka lastest ei oota. Ikka käed sots abi poole.

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja?

Mis misasja? Loe!

Ta tahab öelda, et kõik need, kes parastavad lastega hädas olijaid, võiksid mõelda, et teiste inimeste lastest on kasu ka neile endile.

Mis sulle arusaamatuks jäi?

Kasu? Mina, lastetu maksumaksja, tasun sinu laste hambaravi, lasteaia remondi, koolitoidu, õpikud, huvitegevused, mänguväljakud, lastetoetused, bussisõidud, kui üks vanem maksmast keeldub, siis ka elatusraha mingis osas.
Lastest saavad riigile (teistele kodanikele) kasulikud inimesed alles siis, kui nad on saanud täiskasvanud maksumaksjateks. Enne seda on nad vaid kulu. Kui lapsest saab vang, töötu sarisigija, sotstoetustest elatuja, siis peame su lapsi ülal ka siis, kui nad on täiskasvanud.

+24
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 22:48; 06.09 00:39; 06.09 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas koolitad lapsed enda raha eest, kas ravid ka enda raha eest? Tänavavalgustust su laps ei näe ja raamatukogus ei käi? Võtab maal ainult kartuleid? Lastetoetusi sa siis riigilt vastu ei võta, oleks ju aus.
Riik maksab nagunii su lapsele kõvasti peale, annab hariduse, tasuta arstiabi jne. Kui sa jah kõik oma taskust kinnimaksaksid – siis ei peaks riik midagi vastu saama.
Egas minul mingit viga külje ei ole – oleksin võinud sünnitada kasvõi 10 last, aga saime kaks planeeritud ja soovitud last, elame oma majas ja saame eluga hakkama.
Või oleks pidanud sünnitama 10 last ja terve küla on rõõmus!

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 22:57; 06.09 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nii käib jah kahepalgeliste maailmas, et kui vaja ja endale kasulik, siis ongi jutt, et tegid lapse endale, et mis riigist jne tahad. Kui ta sul lasteaeda ja kooli läheb, siis kuuled ja näed vastupidist ja hakkad aru andma. Laps teeb koolis pahandust, siis on sinu laps ja halvasti kasvatatud, aga kui toob olümpiaadidel kõrgeid kohti, siis on meie lapsed koolis tublid jne.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 23:11; 05.09 23:23; 06.09 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja?

Mis misasja? Loe!

Ta tahab öelda, et kõik need, kes parastavad lastega hädas olijaid, võiksid mõelda, et teiste inimeste lastest on kasu ka neile endile.

Mis sulle arusaamatuks jäi?

Kasu? Mina, lastetu maksumaksja, tasun sinu laste hambaravi, lasteaia remondi, koolitoidu, õpikud, huvitegevused, mänguväljakud, lastetoetused, bussisõidud, kui üks vanem maksmast keeldub, siis ka elatusraha mingis osas.

Lastest saavad riigile (teistele kodanikele) kasulikud inimesed alles siis, kui nad on saanud täiskasvanud maksumaksjateks. Enne seda on nad vaid kulu. Kui lapsest saab vang, töötu sarisigija, sotstoetustest elatuja, siis peame su lapsi ülal ka siis, kui nad on täiskasvanud.

Ega sinust ei ole iial mingit kulu. Sina ei käi ju kunagi arsti juures ja sinu pealt tööandja ei maksagi sotsmaksu. Kulutad loodust ka.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 23:11; 05.09 23:23; 06.09 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sinust ei ole iial mingit kulu. Sina ei käi ju kunagi arsti juures ja sinu pealt tööandja ei maksagi sotsmaksu. Kulutad loodust ka.

Keskkonnale on kõige ohtlikum arutu sigimine. Mind see ilmselt ei puuduta, aga sinu lapsed sõdivad 50 a pärast puhta vee, õhu ja toidu pärast.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 22:48; 06.09 00:39; 06.09 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise inimese lastest on võibolla kasu 20 aasta pärast kellelegi. Seni peavad maksumaksjad neid üleval et äkki suurpere võsukesed viitsivad natuke rohkem koolis käia kui nende vanemad. Äkki nemad ei saa 17 selt esimest last nagu nende ema. Ja siis võibolla kui mõni neist peaks hakkama ise tööl käima ja makse maksma on tast kellelegi kasu.

Aga kui ema oli sarisünjitaja siis suuremat maksumaksjat ka lastest ei oota. Ikka käed sots abi poole.

Misasi see sarisünjitaja on?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui toob olümpiaadidel kõrgeid kohti, siis on meie lapsed koolis tublid jne.

Meie koolis alati tunnustatakse ka koolile kuulsust toonud laste vanemaid! On kevadine vastuvõtt vallas ja linna kool teeb kool tunnustus-tänuõhtu. Mõlemale on kutsutud laps koos vanematega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis lapse lasteaias käimise aegu ja ise tööl käivana küsimus, et kellele ma lapse tegin, kui teda kasvatab nädalas 5 päeva kasvataja lasteaias. näeb teda ärkvel olles rohkem kui mina.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 07:20; 06.09 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, kasvatangi lapse puhtalt oma marjadega, aga mis siis edasi hakkab saama? Endale tehtud ju.

Ajateenistusse minema ei pea. No, see on puhtalt loogiline, endale tegin ju. Mul ükskõik, tehke oma natot edaspidi luudadega kui tahate.

Ja ohh sa heldene aeg, kui maal hakkab kartulivõtt, siis tuleb kohe tulla. Endale tegin ju! Muidugi, sõitku parem maale, emale appi. Endale tehtud ju.

…ja sina lastevaba, sina pead õppima edaspidi ootama, sest minu laps tuleb tagasi alles siis kui tahtmist ja viitsimist on. Saad aru küll, endale tegin ju.

Vanasti oli lihtne, oi ups- tita tuli, ja terve küla oli rõõmus, aga nüüd teeme ainult endale! Sina, lastevaba- mind tõesti ei huvita, kes sind sealt püsti aitab! Mis sa endale ei teinud siis!!!

Kui ma saaks kõik selle maksuraha, mis ma sinu lapse peale kulutan, enda kätte, palkan ma endsle inimese, ked mind üles aitab ja tagumikku pühib.
Kas sinu laps hakkab tasuta sind püsti tõstma ja tagumikku pühkima?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nii käib jah kahepalgeliste maailmas, et kui vaja ja endale kasulik, siis ongi jutt, et tegid lapse endale, et mis riigist jne tahad. Kui ta sul lasteaeda ja kooli läheb, siis kuuled ja näed vastupidist ja hakkad aru andma. Laps teeb koolis pahandust, siis on sinu laps ja halvasti kasvatatud, aga kui toob olümpiaadidel kõrgeid kohti, siis on meie lapsed koolis tublid jne.

See on sellepärast, et kool on haridusasutus, kuhu lapsed tulevad õppima, mitte kasvatusasutus. Lapse kasvatamisega peab vanem ise hakkama saama, mitte kool kaela veeretama. Jah, siis kui laps teeb pahandust on süüdi kool, sõbrad, õpetajad jne. Tegelikult kõik algab kodust.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 22:57; 06.09 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tähtsam, et laps saaks ise aru, et on endale st vanemale tehtud. Mis sest kasu on muidu. Hakkab tegema oma valikuid, läheb äkki välismaale elama- ja kõik su kasvatusaastad, su pingutus on läinudki. andsid nii palju, aga tagasi ei saa midagi. ei sina, ega ka eesti riik mitte. Pole kindel et kas kasu saab hoopis teine riik. V-o teises riigis parem toetusabi lihtsalt. keegi ei saag kasu vaid on koormaks hoopis.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 07:20; 06.09 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma saaks kõik selle maksuraha, mis ma sinu lapse peale kulutan, enda kätte, palkan ma endsle inimese, ked mind üles aitab ja tagumikku pühib.

Kas mina siis ei maksa makse? Töötan ju laste kõrvalt samuti. Kui sa minu lapsele nii hirmsasti kulutad, siis tekib paratamatult küsimus, et kelle rahakoti peale sa sokutasid oma eakad vanemad? Lastetud ei ole ju topelt maksustatud!
Päris elus meie makstud maksud ei kata tihipeale meie endigi tarbimist, rääkimata maksude laiali jagamisest.

Netotuluga on teine lugu, sellega peame tegema valikuid. Kui meil mõlemal on rahakoti vahel 100 eur, siis sina ostad endale lennupileti, mina lapsele kartult.

Ei saa mainimata jätta, et need samad, meil endale tehtud lapsed tagavad paljudele lastevabadele tegelikult ju regulaarse sissetuleku: haridus, kultuur, tervishoid, korrakaitse ja paljud teised valdkonnad on seotud lastega.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 22:23; 06.09 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja?

Mis misasja? Loe!

Ta tahab öelda, et kõik need, kes parastavad lastega hädas olijaid, võiksid mõelda, et teiste inimeste lastest on kasu ka neile endile.

Mis sulle arusaamatuks jäi?

Kasu? Mina, lastetu maksumaksja, tasun sinu laste hambaravi, lasteaia remondi, koolitoidu, õpikud, huvitegevused, mänguväljakud, lastetoetused, bussisõidud, kui üks vanem maksmast keeldub, siis ka elatusraha mingis osas.

Lastest saavad riigile (teistele kodanikele) kasulikud inimesed alles siis, kui nad on saanud täiskasvanud maksumaksjateks. Enne seda on nad vaid kulu. Kui lapsest saab vang, töötu sarisigija, sotstoetustest elatuja, siis peame su lapsi ülal ka siis, kui nad on täiskasvanud.

Kui vana oled? Mina, lastega maksumaksja maksin ilmselt kinni SINU hambaravi, lasteaia ja kooli.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kas koolivaheaeg on jälle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, lastetu maksumaksja, tasun sinu laste hambaravi, lasteaia remondi, koolitoidu, õpikud, huvitegevused, mänguväljakud, lastetoetused, bussisõidud, kui üks vanem maksmast keeldub, siis ka elatusraha mingis osas.
Lastest saavad riigile (teistele kodanikele) kasulikud inimesed alles siis, kui nad on saanud täiskasvanud maksumaksjateks. Enne seda on nad vaid kulu. Kui lapsest saab vang, töötu sarisigija, sotstoetustest elatuja, siis peame su lapsi ülal ka siis, kui nad on täiskasvanud.

Mina, lastega maksumaksja, maksan laste kõrvalt ja nende tarbimisvajadustega koos kinni sinu haigekassa, sinu turvalisuse ja sinu riikliku hooldekodukoha.
Või on meil mingi lastetusmaks kehtestatud, et lastetud siin ennast röövituna tunnevad?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 22:38; 06.09 10:01; 06.09 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps teeb koolis pahandust, siis on sinu laps ja halvasti kasvatatud, aga kui toob olümpiaadidel kõrgeid kohti, siis on meie lapsed koolis tublid jne.

“Meie Elina!” vs “Kuradi Netšajeva!”

https://www.youtube.com/watch?v=kidkklBupIw

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider lugeda seda vihast vastandamist, et lastetud peavad kinni maksma lastega perede tervishoiu ja koolituse, samas lastega jälle väidavad, et nende lapsed ükskord peavad lastetuid üleval. Siin peaks ju selge olema, et teatud hulk lapsi on kõigile vajalikud. Ei ole mõtet hakata arvutama, kummale poole see kaalukauss viltu on, kellele nad siis ikka kallimaks maksma lähevad, kas lastetule või lastega töötajatele. Makse maksavad mõlemad. Siin on ju pilt selge, laste tervis on üldjuhul korras, nende puhul suurtest tervisekuludest rääkida oleks mõttetu, laste puhul on haridus see, mille riigi elanikkond kinni sisuliselt maksab. Samas nii lastega kui ka lastetute täiskasvanute endi tervisega seotud kulud ju suurenevad vanusega, nii et ka lastetud inimesed ise on riigile vanemast peast kulukad ja keegi ju siis maksab ka nende eest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 11:24; 06.09 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider lugeda seda vihast vastandamist, et lastetud peavad kinni maksma lastega perede tervishoiu ja koolituse, samas lastega jälle väidavad, et nende lapsed ükskord peavad lastetuid üleval. Siin peaks ju selge olema, et teatud hulk lapsi on kõigile vajalikud. Ei ole mõtet hakata arvutama, kummale poole see kaalukauss viltu on, kellele nad siis ikka kallimaks maksma lähevad, kas lastetule või lastega töötajatele. Makse maksavad mõlemad. Siin on ju pilt selge, laste tervis on üldjuhul korras, nende puhul suurtest tervisekuludest rääkida oleks mõttetu, laste puhul on haridus see, mille riigi elanikkond kinni sisuliselt maksab. Samas nii lastega kui ka lastetute täiskasvanute endi tervisega seotud kulud ju suurenevad vanusega, nii et ka lastetud inimesed ise on riigile vanemast peast kulukad ja keegi ju siis maksab ka nende eest.

No just. Vanaduspõlves väeti ja viletsana lapsed toetavad (loodetavasti:), aga kes lastetut toetab.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 23:11; 05.09 23:23; 06.09 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, lastetu maksumaksja, tasun sinu laste hambaravi, lasteaia remondi, koolitoidu, õpikud, huvitegevused, mänguväljakud, lastetoetused, bussisõidud, kui üks vanem maksmast keeldub, siis ka elatusraha mingis osas.
Lastest saavad riigile (teistele kodanikele) kasulikud inimesed alles siis, kui nad on saanud täiskasvanud maksumaksjateks. Enne seda on nad vaid kulu. Kui lapsest saab vang, töötu sarisigija, sotstoetustest elatuja, siis peame su lapsi ülal ka siis, kui nad on täiskasvanud.

Ega sinagi kohe sündides maksumaksja ei olnud:) Minu lapsed toetavad täiskasvanuna omakorda jälle sind ja sinu vajadusi, kui sina juba vana oled ja tuge vajad. Ja ka sinu vanemaid, kui nad pikalt elavad.

Aga teemaalgatus on nii hüsteeriline ja segane, et autor oli seda kirjutades tõenäoliselt mingit sorti laksu all:)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise inimese lastest on võibolla kasu 20 aasta pärast kellelegi. Seni peavad maksumaksjad neid üleval et äkki suurpere võsukesed viitsivad natuke rohkem koolis käia kui nende vanemad. Äkki nemad ei saa 17 selt esimest last nagu nende ema. Ja siis võibolla kui mõni neist peaks hakkama ise tööl käima ja makse maksma on tast kellelegi kasu.

Aga kui ema oli sarisünjitaja siis suuremat maksumaksjat ka lastest ei oota. Ikka käed sots abi poole.

Kes sind ennast siis esimesed 20 aastat üleval pidas, lootuses, et ehk viitsid õppida ja on sinust kasu ka kunagi? Miks siis sina samamoodi nüüd seda järgmistele põlvkondadele kinni maksma ei peaks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 13:01; 06.09 13:09; 06.09 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, kasvatangi lapse puhtalt oma marjadega, aga mis siis edasi hakkab saama? Endale tehtud ju.

Ajateenistusse minema ei pea. No, see on puhtalt loogiline, endale tegin ju. Mul ükskõik, tehke oma natot edaspidi luudadega kui tahate.

Ja ohh sa heldene aeg, kui maal hakkab kartulivõtt, siis tuleb kohe tulla. Endale tegin ju! Muidugi, sõitku parem maale, emale appi. Endale tehtud ju.

…ja sina lastevaba, sina pead õppima edaspidi ootama, sest minu laps tuleb tagasi alles siis kui tahtmist ja viitsimist on. Saad aru küll, endale tegin ju.

Vanasti oli lihtne, oi ups- tita tuli, ja terve küla oli rõõmus, aga nüüd teeme ainult endale! Sina, lastevaba- mind tõesti ei huvita, kes sind sealt püsti aitab! Mis sa endale ei teinud siis!!!

Kui ma saaks kõik selle maksuraha, mis ma sinu lapse peale kulutan, enda kätte, palkan ma endsle inimese, ked mind üles aitab ja tagumikku pühib.

Palkad endale inimese? Kas see inimene pole kunagi laps olnud, koolis käinud, tänavavalgustust näinud, teedel sõitnud jne, st ühiskonnale mitte midagi maksma läinud? Millise raha eest sa ise seda kõike lapsena said?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 13:01; 06.09 13:09; 06.09 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egas minul mingit viga külje ei ole – oleksin võinud sünnitada kasvõi 10 last, aga saime kaks planeeritud ja soovitud last, elame oma majas ja saame eluga hakkama.

Sinu valikud on sinu valikud, keegi ei arva, et sa oleks pidanud rohkem lapsi saama, aga seda, kas sul on viga küljes või mitte, näed sa siiski alles siis, kui järgmise lapse plaani võtad. Enne seda võid ainult oletada, et kui said kaks, oleks saanud ka kümme.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 13:01; 06.09 13:09; 06.09 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider lugeda seda vihast vastandamist, et lastetud peavad kinni maksma lastega perede tervishoiu ja koolituse, samas lastega jälle väidavad, et nende lapsed ükskord peavad lastetuid üleval. Siin peaks ju selge olema, et teatud hulk lapsi on kõigile vajalikud. Ei ole mõtet hakata arvutama, kummale poole see kaalukauss viltu on, kellele nad siis ikka kallimaks maksma lähevad, kas lastetule või lastega töötajatele. Makse maksavad mõlemad. Siin on ju pilt selge, laste tervis on üldjuhul korras, nende puhul suurtest tervisekuludest rääkida oleks mõttetu, laste puhul on haridus see, mille riigi elanikkond kinni sisuliselt maksab. Samas nii lastega kui ka lastetute täiskasvanute endi tervisega seotud kulud ju suurenevad vanusega, nii et ka lastetud inimesed ise on riigile vanemast peast kulukad ja keegi ju siis maksab ka nende eest.

No just. Vanaduspõlves väeti ja viletsana lapsed toetavad (loodetavasti:), aga kes lastetut toetab.

Ma mõtlesin rohkem üldises plaanis, mitte pere tasemel, et lapsed toidavad (ma ise eeldaks, et ma suudan vanaduspõlveks säästa ja enda seljatagust kindlustad sel määral, et lapsed ei pea mind siis üleval pidama), vaid et need lapsed on ühel päeval töölkäijad, maksavad riigile makse ja on tagatud jälle sotsiaalteenused, tervishoid jne.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 11:24; 06.09 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasu? Mina, lastetu maksumaksja, tasun sinu laste hambaravi, lasteaia remondi, koolitoidu, õpikud, huvitegevused, mänguväljakud, lastetoetused, bussisõidud, kui üks vanem maksmast keeldub, siis ka elatusraha mingis osas.

Oma vanemate pensioni tasud. Kes su pensioni tasub?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palkad endale inimese? Kas see inimene pole kunagi laps olnud, koolis käinud, tänavavalgustust näinud, teedel sõitnud jne, st ühiskonnale mitte midagi maksma läinud?

Ilmselt ta ehitab sellise roboti endale ise. Sest ega siis haritud ja kõrgete vaimsete perspektiividega isend tule ta tagumikku pühkima.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 22:38; 06.09 10:01; 06.09 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed toetavad täiskasvanuna omakorda jälle sind ja sinu vajadusi, kui sina juba vana oled ja tuge vajad.

Solidaarne pensionisüsteem kaob lähiaastatel, vanade- ja hooldekodud on ammu kliendile tasulised. Samas vanemapalk on 21. saj teema, laste- ja suurperetoetused ning elatisraha määr tõusevad pidevalt. Kusjuures vanemapalka saavd kõik- ka need, kes pole kunagi päevagi töötanud ega riigile sentigi makse maksnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 22:48; 06.09 00:39; 06.09 21:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapsed saadakse ainult endale