Esileht Veebikonstaabel Lapsed sõidu ajal püsti autos

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lapsed sõidu ajal püsti autos

Postitas:

Tere, palun ka veebikonstaabeli kommentaari antud teemasse http://foorum.perekool.ee/teema/lapsed-soidavad-autos-pusti/ . Kahjuks on praegu osade arvamus endiselt see, et see on täitsa OK käitumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 13:34; 01.05 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune laste sõidutamine autos muul viisil, kui kinnitatuna nõuetekohaselt turvavööga ja vastavalt vajadusele ka turvavahenditega, on sisuliselt lapse elu/tervisega loterii mängimine. Autojuht võib olla ükskõik kui heal tasemel ja ise ei pruugigi eksida, kuid mitte keegi ei suuda ette ennustada metloomade liikumist või teiste juhtide eksimusi. Kinnitamata laps (ka täiskasvanu süles istudes) on sellisel juhul avarii korral see, kes muutub lapsest kontrollimatul trajektooril kulgevaks lendkehaks. Neid videoid on siin jagatud küll ja küll: https://www.youtube.com/watch?v=8adfGDQ-uRA aga kordamine ei tee paha. Samalaadseid leiab veel. Mõelgem siiski oma mugavuse asemel lapse tervisele.

Tead, ma mõtlesin ka nii – aga siis sai mu oma titt seisuealiseks ja kui on valida, kas lasta ta korraks rakmetest välja sirutuma või kannatada pool tundi hüsteerilist röökimist – siis viimane on juhi närvikavale ja sõidustiilile selgelt ohtlikum.

Sellises olukorras oleks juhi närvikavale kõige mõistlikum peatuda ja koos lapsega ennast värskema õhu käes sirutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kommentaari eest. Kusjuures titemammad ISE on alati turvavööga kinni. Pole mina veel näinud, et endal ka turvavöö lahti oleks, ikka ainult lapsel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 13:34; 01.05 18:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Lapsed sõidu ajal püsti autos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.