Esileht Pereelu ja suhted Lapsed suured, eluga huvitavalt edasi

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Lapsed suured, eluga huvitavalt edasi

Postitas:
Kägu

Mõttetu on arutleda selle üle, millal on õige aeg lapsi saada, sest see sõltub mitmetest teguritest ja keegi ei tea, millal leitakse sobiv elukaaslane ja kuidas kulgeb pere planeerimine. Kui 20ndates ei leita eluarmastust, siis muidugi võib pere luua meeleheitlikult ka kohe esimese või teise mehekandidaadiga, sest vaevalt elukaaslase puudumise tõttu alla 30-aastased naised teadlikult spermapanka lähevad, sest on veendunud, et lapsed peab noorelt saama. Üldjuhul vaadatakse kõigepealt ringi, ollakse erinevates suhetes ja perekonda hakatakse planeerima sisetunde järgi, mitte teiste arvamuse kohaselt. Mõnel veab ja leiab sobiva partneri kiiresti, teine leiab ka, aga laste saamine võtab aega ja kolmandad otsivad kauem. Kui paljusid asju saab elus planeerida, siis sobiva elukaaslase leidmine ei käi sageli sõrmenipsust.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Kui 20ndates ei leita eluarmastust, siis muidugi võib pere luua meeleheitlikult ka kohe esimese või teise mehekandidaadiga, sest vaevalt elukaaslase puudumise tõttu alla 30-aastased naised teadlikult spermapanka lähevad,

Ke, eespool on inimesed piisavalt rõhutanud, et jutt nendest, kel mees olemas ja elutingimused samuti, aga lapse saamist lükataksekeskikka, set muidu jäävat seltskonnaasjad väheseks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ke, eespool on inimesed piisavalt rõhutanud, et jutt nendest, kel mees olemas ja elutingimused samuti, aga lapse saamist lükataksekeskikka, set muidu jäävat seltskonnaasjad väheseks.

Isegi, kui mees ja head elutingimused on olemas, siis edasi lükkamiseks on enamasti põhjus, nt meespool pole veel laste saamiseks valmis, ei õnnestu rasestuda, suhtes ilmnevad probleemid, mis panevad pereloomise küsimärgi alla jne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ke, eespool on inimesed piisavalt rõhutanud, et jutt nendest, kel mees olemas ja elutingimused samuti, aga lapse saamist lükataksekeskikka, set muidu jäävat seltskonnaasjad väheseks.

Isegi, kui mees ja head elutingimused on olemas, siis edasi lükkamiseks on enamasti põhjus, nt meespool pole veel laste saamiseks valmis, ei õnnestu rasestuda, suhtes ilmnevad probleemid, mis panevad pereloomise küsimärgi alla jne.

Tervis on eelnevalt korduvalt mainitud ja see, et kui lapsel isa poleks, see ka. Mis veel? Pidu?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ke, eespool on inimesed piisavalt rõhutanud, et jutt nendest, kel mees olemas ja elutingimused samuti, aga lapse saamist lükataksekeskikka, set muidu jäävat seltskonnaasjad väheseks.

Isegi, kui mees ja head elutingimused on olemas, siis edasi lükkamiseks on enamasti põhjus, nt meespool pole veel laste saamiseks valmis, ei õnnestu rasestuda, suhtes ilmnevad probleemid, mis panevad pereloomise küsimärgi alla jne.

Ikkagi parem kui spermapanka pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole mainitud olulisi mõjutajaid, mis peaks olema lapse saamise ajendiks, teadlik valmisolek ja tahe lapse eest hoolitseda, õpetada, teda kasvatada ja pakkuda turvalist elukeskkonda ja see on väga individuaalne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Kui 20ndates ei leita eluarmastust, siis muidugi võib pere luua meeleheitlikult ka kohe esimese või teise mehekandidaadiga, sest vaevalt elukaaslase puudumise tõttu alla 30-aastased naised teadlikult spermapanka lähevad,

Ke, eespool on inimesed piisavalt rõhutanud, et jutt nendest, kel mees olemas ja elutingimused samuti, aga lapse saamist lükataksekeskikka, set muidu jäävat seltskonnaasjad väheseks.

Ma küll ei tea ühtegi paari, kes on 20-25a koos olnud ja alles siis hakkavad lapsi tegema. Kui näiteks kohtuti 15-aastaselt. Pigem on 40a sünnitajad kas kohtunud oma kaaslasega siiski hiljem või on see neil mitmes laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei tea ühtegi paari, kes on 20-25a koos olnud ja alles siis hakkavad lapsi tegema

Ma tean KÜLLALT neid paare, kes on koos olnud kahekümnendates viiis või isegi kaheks aastat, siis osad neli või viis abielus ja siis kavandavad lapse saamist rohkem kui viie aasta pärast. Minust vasakul istub tööl inimene, kes on 31 ja oma partneriga koos alates gümnaasiumist, abielus mõned aastad. Laste saamiseks olla veel vara, sest tahaks enne veel lõbutseda ja reisida, aga lapsega seda ju kuidagi ei saa – tema sõnad. Mees küll tahaks juba ammu, aga tema on enda meelest selle jaoks liiga noor.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean KÜLLALT neid paare, kes on koos olnud kahekümnendates viiis või isegi kaheks aastat, siis osad neli või viis abielus ja siis kavandavad lapse saamist rohkem kui viie aasta pärast. Minust vasakul istub tööl inimene, kes on 31 ja oma partneriga koos alates gümnaasiumist, abielus mõned aastad. Laste saamiseks olla veel vara, sest tahaks enne veel lõbutseda ja reisida, aga lapsega seda ju kuidagi ei saa – tema sõnad.

Need, kes on partneriga juba mitu aastat abielus olnud ja väidavad, et laste saamiseks on veel vara, varjavad tõenäoliselt tegelikku põhjust. Lõbutsemise ja reisimise rõhutamine võib olla ainult ettekääne, et teema kõrvale juhtida. Paljud ei hakka töökaaslastele suure suuga rääkima, kuidas üritavad last saada ja välja tooma probleeme. Mõni paar ei tea ka ise, mis on takistuseks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean KÜLLALT neid paare, kes on koos olnud kahekümnendates viiis või isegi kaheks aastat, siis osad neli või viis abielus ja siis kavandavad lapse saamist rohkem kui viie aasta pärast. Minust vasakul istub tööl inimene, kes on 31 ja oma partneriga koos alates gümnaasiumist, abielus mõned aastad. Laste saamiseks olla veel vara, sest tahaks enne veel lõbutseda ja reisida, aga lapsega seda ju kuidagi ei saa – tema sõnad.

Need, kes on partneriga juba mitu aastat abielus olnud ja väidavad, et laste saamiseks on veel vara, varjavad tõenäoliselt tegelikku põhjust. Lõbutsemise ja reisimise rõhutamine võib olla ainult ettekääne, et teema kõrvale juhtida. Paljud ei hakka töökaaslastele suure suuga rääkima, kuidas üritavad last saada ja välja tooma probleeme. Mõni paar ei tea ka ise, mis on takistuseks.

Antud juhul pole asi küll selles, ega ka näiteks minu ühe sugulase puhul. Töökaaslasega olen koos lõunalt tulles apteegiski käinud, kust ta SOS pille ostis ja jutte stiilis “kui ma nüüd rasedaks jään, on pekkis”, kuulen ka. Sugulane aga pole varjanudki, et on teinud kaks või kolm aborti oma abikaasast, sest elu on vaja veel elada, kül pärast 35 jõuab lapsi saada.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küll tahaks juba ammu, aga tema on enda meelest selle jaoks liiga noor.

Siis on mehe valida, kas jääb oma gümnasiumi-sweetheartiga kauemaks kokku kui möödunud 13 aastat või otsib naise, kes lapsi soovib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud juhul pole asi küll selles, ega ka näiteks minu ühe sugulase puhul. Töökaaslasega olen koos lõunalt tulles apteegiski käinud, kust ta SOS pille ostis ja jutte stiilis “kui ma nüüd rasedaks jään, on pekkis”, kuulen ka. Sugulane aga pole varjanudki, et on teinud kaks või kolm aborti oma abikaasast, sest elu on vaja veel elada, kül pärast 35 jõuab lapsi saada.

Nende keha, otsus ja tervis ju. Kui räägib nii avalikult sulle, teab ka mees. Mehe valik on olnud jääda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean KÜLLALT neid paare, kes on koos olnud kahekümnendates viiis või isegi kaheks aastat, siis osad neli või viis abielus ja siis kavandavad lapse saamist rohkem kui viie aasta pärast. Minust vasakul istub tööl inimene, kes on 31 ja oma partneriga koos alates gümnaasiumist, abielus mõned aastad. Laste saamiseks olla veel vara, sest tahaks enne veel lõbutseda ja reisida, aga lapsega seda ju kuidagi ei saa – tema sõnad.

Need, kes on partneriga juba mitu aastat abielus olnud ja väidavad, et laste saamiseks on veel vara, varjavad tõenäoliselt tegelikku põhjust. Lõbutsemise ja reisimise rõhutamine võib olla ainult ettekääne, et teema kõrvale juhtida. Paljud ei hakka töökaaslastele suure suuga rääkima, kuidas üritavad last saada ja välja tooma probleeme. Mõni paar ei tea ka ise, mis on takistuseks.

Antud juhul pole asi küll selles, ega ka näiteks minu ühe sugulase puhul. Töökaaslasega olen koos lõunalt tulles apteegiski käinud, kust ta SOS pille ostis ja jutte stiilis “kui ma nüüd rasedaks jään, on pekkis”, kuulen ka. Sugulane aga pole varjanudki, et on teinud kaks või kolm aborti oma abikaasast, sest elu on vaja veel elada, kül pärast 35 jõuab lapsi saada.

Kummaline kuidas sina küll kümneid selliseid paare tead ja kindlasti ei tea ühtegi kes oleks kaheksa aastat last üritanud saada ja lõpuks kuues ring IVFi aitas.

Võibolla igale jobule ei räägita isiklikest valukohtadest. Ma ka parema meelega valetaks sulle kuidas IVFi asemel abordikliinikus käisin haiguslehe asemel. Selleks peaks soe ja armas inimene olema et päris asjast rääkida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küll tahaks juba ammu, aga tema on enda meelest selle jaoks liiga noor.

Siis on mehe valida, kas jääb oma gümnasiumi-sweetheartiga kauemaks kokku kui möödunud 13 aastat või otsib naise, kes lapsi soovib.

Eks see nainegi soovib, vähemalt jutu järgi. Tema sõnul lihtsalt kunagi palju hiljem, kui elu põnevam osa elatud ja võib aega lapse peale kulutada. Siin eespool ju ka kirjutatakse sama. Ei taheta noorusaastaid raisata 🙂 mingite laste peale.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see nainegi soovib, vähemalt jutu järgi. Tema sõnul lihtsalt kunagi palju hiljem, kui elu põnevam osa elatud ja võib aega lapse peale kulutada. Siin eespool ju ka kirjutatakse sama. Ei taheta noorusaastaid raisata ???? mingite laste peale.

Ja kuidas see sind torgib? Miks ei võiks inimene elada nii, nagu tema tahab? Nad ei sega ju kedagi oma eluga, annavad isegi sulle jututeemat, seega isegi boonus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastele endale on alati parem sündida hiljem. Näiteks kui mõelda viimase 20aasta peale siis täna sündivad lapsed saavad palju parema stardi. Emad saavad olla vh peal pikalt kodus, rinna saamine on normaalsus, kasvatus on lapsekeskne ja sõbralik, palju rohkem on meditsiinivõimalusi, haigusi diagnoositakse ja ravitakse paremini, ühiskond on palju jõukam, poest saab tuubis orgaanilist beebitoitu. On haigusi mis 20aastat tagasi tähendasid surma lapsepõlves aga täna saavad patsiendid elada kvaliteetset elu keskealiseni. Kui mina oleks laps ja saaks valida teismeliste vanematega lapsepõlve 2000ndatel vahel ja 30ndates vanematega täna siis kindlasti valiksin teise variandi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige tähtsam on leida tegevus mida teised heaks kiidavad. Sarkasm. Mul on lapsed suured ja ma hakkasin tervisesporti tegema. Kõndisin, rühmatrennis käisin Tuttavad küsisid ja imestasid et kas sul oma ajaga midagi targemat teha pole. Nemad ise  kudusid, lugesid või rohisid või tegid hoidiseid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see nainegi soovib, vähemalt jutu järgi. Tema sõnul lihtsalt kunagi palju hiljem, kui elu põnevam osa elatud ja võib aega lapse peale kulutada. Siin eespool ju ka kirjutatakse sama. Ei taheta noorusaastaid raisata ???? mingite laste peale.

Ja kuidas see sind torgib? Miks ei võiks inimene elada nii, nagu tema tahab? Nad ei sega ju kedagi oma eluga, annavad isegi sulle jututeemat, seega isegi boonus.

Ei-ei, ei torgigi reaalelus. Igapäevaelus ma kunagi sellele ei mõtle, kui just mõne naisega teemaks ei tule, st nemad ei alusta. Paarteist korda on ka reaaelus teemaks siiski tulnud. Tavaliselt põhjuseks lasteaiaealuste või algkoolilaste taktitu lapsesuu, mis on ema pisarateni viinud, kuna laps kurdab pahaselt, et kui teistel on ilusad noored emmed, siis miks sina nii vana ja kole oled.

Praegu lihtsalt vastasin teemaarendusele. Mul muidu täiesti kama, aga jutud sellest, et mida hiljem st mida eakamatele vanematele lapsed sünnivad, seda parem on see neile, on küll naeruväärsed. Et siis on haridus parem ehk ka ema tervis tugevam, narkootikumid on ajaloo hämarusse vajunud, surm on seadusega keelatud, linnaõhk puhtam ja sõjad on maapinnalt kadunud. Opsassaa 🙂

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, aga miks see neid torgib, kes siin vanas eas sünnitamist tormiliselt kaitsevad…kas tõesti see veendumus, et vastikud kohustused tuleb nende arust lükata võimalikult kaugele edasi. Sest lapsed segavad elu nautimast ja neid on mõistlik saada alles siis, kui juba piisavalt nauditud, sest lastega on elul kriips peal kah.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummaline kuidas sina küll kümneid selliseid paare tead ja kindlasti ei tea ühtegi kes oleks kaheksa aastat last üritanud saada ja lõpuks kuues ring IVFi aitas.

Ma tean paljusid inimesi. Inimesed räägivad mulle asju. See ongi meie vahe – ma tean usalduse tõttu mõlemat poolt, mitte ainult oma mätta otsast.

Seda, et jutt pole neist, kel meest pole või tervis ei luba noores vanuses lapsi saada, on siin mitu- mitu korda rõhutatud ja mitte ainult mina.

Jah, muidugi tean ma mitmeid inimesi, kes on korduvalt püüdnud kehavälise viljastamisega lapsi saada. Mõni on saanud 3-4 katsel, mõni polegi saanud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökaaslasega olen koos lõunalt tulles apteegiski käinud, kust ta SOS pille ostis ja jutte stiilis “kui ma nüüd rasedaks jään, on pekkis”, kuulen ka. Sugulane aga pole varjanudki, et on teinud kaks või kolm aborti oma abikaasast, sest elu on vaja veel elada, kül pärast 35 jõuab lapsi saada.

Sellised naised võibolla ei tahagi peret luua, Kui täiskasvanud, 30ndates naised räägivad, et küll pärast 35-aastaseks saamist jõuab lapsi saada, siis nad on kas eluvõõrad ja naiivselt usuvad, et rasestumine käibki igas eas nipsust või nad ei soovigi peret luua. Abiellusid selleks, et elada ainult koos paarina. Üldjuhul peaks abielu näitama, et ollakse valmis pereeluks, laste saamiseks, kui just ei ole omavahel muud kokku lepitud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised naised võibolla ei tahagi peret luua, Kui täiskasvanud, 30ndates naised räägivad, et küll pärast 35-aastaseks saamist jõuab lapsi saada, siis nad on kas eluvõõrad ja naiivselt usuvad, et rasestumine käibki igas eas nipsust või nad ei soovigi peret luua.

Need konkreetsed küll tahavad lapsi, aga paaaalju hiljem, siis kui elu on elatud, sest lastega ju ei saa kuskil väidetavalt käia ja ongi eluga kõõks. Üks neist koob ja heegeldab lapseasju sahtlisse, nii poisi kui ka tüdruku nimega. Teine on pannud ennast “7-8 aasta pärast” lapsevoodi jms kraami järjekorda sugulaste ringis.

Jah, võimalik, et naiivsed. rasetumise asi kindlasti, aga ega ma poleks 22-aastasena elus ka arvanud tõeselt, et 38 aasta vanuses põlv kergelt naksub ja väikelapsega põrandal mängimine kisub kondid kangeks. Mitte hullusti, aga ikka. Kõik me noorena ju arvame, et olemme erandid, keda vananemise esimesed märgid ei taba enna 80. eluaastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei-ei, ei torgigi reaalelus. Igapäevaelus ma kunagi sellele ei mõtle, kui just mõne naisega teemaks ei tule, st nemad ei alusta. Paarteist korda on ka reaaelus teemaks siiski tulnud. Tavaliselt põhjuseks lasteaiaealuste või algkoolilaste taktitu lapsesuu, mis on ema pisarateni viinud, kuna laps kurdab pahaselt, et kui teistel on ilusad noored emmed, siis miks sina nii vana ja kole oled.

Praegu lihtsalt vastasin teemaarendusele. Mul muidu täiesti kama, aga jutud sellest, et mida hiljem st mida eakamatele vanematele lapsed sünnivad, seda parem on see neile, on küll naeruväärsed. Et siis on haridus parem ehk ka ema tervis tugevam, narkootikumid on ajaloo hämarusse vajunud, surm on seadusega keelatud, linnaõhk puhtam ja sõjad on maapinnalt kadunud. Opsassaa ????

No ma ei tea. Siin tundub nagu 60aastase naise kius, kes tahaks ise veel premenopausis olla. See, kes siin sõna võttis eelnevalt, on majanduslikult kindlustatud ja käib reisimas. Tänapäevases maailmas, inflatsioon ja puha, on laps õnnelik, kui tema vanemad on jõukad. Pealegi võib vanemas eas väga hea välja näha, nagu Dynasty cast, kus mõned naised on 50+ ja näevad suurepärased välja. Elaine Hendrix, 40ndates Daniella Alonso ja teised. Isa vanusest pole juttugi, noored ja ilusad issid? Topeltstandard?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised naised võibolla ei tahagi peret luua, Kui täiskasvanud, 30ndates naised räägivad, et küll pärast 35-aastaseks saamist jõuab lapsi saada, siis nad on kas eluvõõrad ja naiivselt usuvad, et rasestumine käibki igas eas nipsust või nad ei soovigi peret luua. Abiellusid selleks, et elada ainult koos paarina. Üldjuhul peaks abielu näitama, et ollakse valmis pereeluks, laste saamiseks, kui just ei ole omavahel muud kokku lepitud.

Ma arvan, et nad ei ole naiivsed ega eluvõõrad, vaid nad lihtsalt ei soovigi lapsi. Ka see on võimalik, ja selleks, et inimesed seda teemat ei puudutaks, nad lihtsalt otsivad vabandusi. Muidugi mitte need, kes lähevad SOS-pilli demonstratiivselt töökaaslasele rääkides ostma. Igaühe abielus toimuv on ju tema enda asi ja kui nad sellest ei räägi teistega või kuidagi ümberkaudseid ei kaasa, pole üldse tähtis, mis neil toimub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need konkreetsed küll tahavad lapsi, aga paaaalju hiljem, siis kui elu on elatud, sest lastega ju ei saa kuskil väidetavalt käia ja ongi eluga kõõks. ega ma poleks 22-aastasena elus ka arvanud tõeselt, et 38 aasta vanuses põlv kergelt naksub ja väikelapsega põrandal mängimine kisub kondid kangeks.

22-aastaselt võib lapsesaamist kaugesse tulevikku lükata, aga kui kukub 30…34, siis peaks juba tekkima arusaam ja elukogemus, et rasestumine ei pruugi käia nipsust ja ma ei usu, et räägivad, et enne 40-ks saamist nad ei sünnita. Pigem pole sellised naised kindlad, kas üldse tahavad peret ja lükkavad otsust edasi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean KÜLLALT neid paare, kes on koos olnud kahekümnendates viiis või isegi kaheks aastat, siis osad neli või viis abielus ja siis kavandavad lapse saamist rohkem kui viie aasta pärast. Minust vasakul istub tööl inimene, kes on 31 ja oma partneriga koos alates gümnaasiumist, abielus mõned aastad. Laste saamiseks olla veel vara, sest tahaks enne veel lõbutseda ja reisida, aga lapsega seda ju kuidagi ei saa – tema sõnad.

Need, kes on partneriga juba mitu aastat abielus olnud ja väidavad, et laste saamiseks on veel vara, varjavad tõenäoliselt tegelikku põhjust. Lõbutsemise ja reisimise rõhutamine võib olla ainult ettekääne, et teema kõrvale juhtida. Paljud ei hakka töökaaslastele suure suuga rääkima, kuidas üritavad last saada ja välja tooma probleeme. Mõni paar ei tea ka ise, mis on takistuseks.

Appi, maailm on ülerahvastatud, 8 miljardit ja lõppu ei paista. On inimeste p u u d u s t või? Planeet ära trääsatud ja lagastatud.

Miks sa nii pingeliselt paljunemist propageerid? Mis sa saad sellest arutust biomassist?
Las inimesed olla. Selge see, et paljud ei taha lapsi. Ja kindlasti mõni, keda meditsiin ei suuda aidata. Kurb küll, aga nii on. Nemad on keskkonnale palju paremad ja ohutumad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige tähtsam on leida tegevus mida teised heaks kiidavad. Sarkasm. Mul on lapsed suured ja ma hakkasin tervisesporti tegema. Kõndisin, rühmatrennis käisin Tuttavad küsisid ja imestasid et kas sul oma ajaga midagi targemat teha pole. Nemad ise kudusid, lugesid või rohisid või tegid hoidiseid.

40 a kudujad ja hoidistajad? Ja sina seal seltskonnas ainus “sportlane”, sest ega 40ndates naine peale kõndimise muud sporti teha suuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haha, tahtsin siia soovitama tulla veel üks laps saada. Hoiaks kauem noorena ja vormis.

Aga soovitan siis hoopis suure liikumisvajadusega lemmiklooma 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud juhul pole asi küll selles, ega ka näiteks minu ühe sugulase puhul. Töökaaslasega olen koos lõunalt tulles apteegiski käinud, kust ta SOS pille ostis ja jutte stiilis “kui ma nüüd rasedaks jään, on pekkis”, kuulen ka. Sugulane aga pole varjanudki, et on teinud kaks või kolm aborti oma abikaasast, sest elu on vaja veel elada, kül pärast 35 jõuab lapsi saada.

A mis see sinu asi on? Miks annad hinnanguid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige tähtsam on leida tegevus mida teised heaks kiidavad. Sarkasm. Mul on lapsed suured ja ma hakkasin tervisesporti tegema. Kõndisin, rühmatrennis käisin Tuttavad küsisid ja imestasid et kas sul oma ajaga midagi targemat teha pole.

Kõige tähtsam on õppida oma emakeeles õigesti kirjutama. Sarkasm.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapsed suured, eluga huvitavalt edasi