Esileht Pereelu ja suhted lapsed ühe mehega ja mehega siiani koos

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: lapsed ühe mehega ja mehega siiani koos

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]äkki vastaksite teemasse.
lapsi 3 ja abielu 17.a. – ei kõrbe midagi
[/tsitaat]

Täpselt sama siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos 16 aastat, nendest 5 seaduslikus abielus, aastased kaksikud. Seksime, laste sünni tõttu vähem kui tahaks, aga endiselt kõik hästi.
Petmisega pole mees vahele jäänud, kui peaks selline asi juhtuma – sõidan üle ja matan maha asfaldi alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 aastat koos. Minu jaoks on see pikk aeg. Võib öelda, et olen ta kõikide kiiksudega leppinud ja tema minu omadega ka.
Üks laps.
Pole petmist tunnistanud, aga suhte alguses olevat teda teisega nähtud. Eks siis polnud me veel nii kindel paar ka. Pole näinud, ei saanud arugi, et oleks mind petnud. Polnud mingeid põhjusi seda arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abielu 23 aastat, lapsi 5. Kõiklapsed sama mehe ja naisega.[/tsitaat]

Ma mõtlesin esimese hooga, et kägu elab nagu moslemiperes – lisaks talle ja mehele siis üks naine veel ja kamba peale viis last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

14a koos, 4 last, 4a abielus, petnud pole, elu kirju nagu seebikas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 aastat abielus, 2 last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 aastat koos oldud, ise oleme veel väga noored, alles 39-aastased.
Lapsi on 4.
Meie mõlema vanemad on ka koos oma elu ainsatega, mõlemal paaril kuldpulmad peetud. Minu vanemad on koos elanud 55 a. ja mehe vanemad 51 aastat.

Seda ei ütle, et elu on olnud lust ja lillepidu ja kõik igapäevaga aina paremaks läheb…
On olnud nii häid kui ka halbu aegu. Seda siis nii omavahelistest suhetes kui ka muu pereelu osas. Aga eks nii vist peabki.

Minu jaoks on natukene arusaamatu see, et tänapäeval nii kergelt lahku minnakse. Lihtsalt igavusest või tühise tüli pärast.
Aga sellega olen ma nõus, et on asju, millega mitte keegi ei peaks kooselus leppima. See on truudusetus, vaimne ja füüsiline vägivald, joomine, kasiinosõltuvus jmt. mida pole võimalik parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

19 aastat abielus, kolm last (9-, 6- ja 5-aastased alles). mina olen oma meest petnud kooselu 5. aastal. lapsi meil siis veel polnud ja suhe oli nii ja naa 🙁 Sealt edasi oli elu nagu lill, nüüd arvan, et mees on mind petnud. st. tean, et tal pole minu kõrval teist naist, ehk siis armukest. küll aga on tugev kahtlus, et kord lähetusel olles läksin ma tal meelest. detaile küsinud pole, täpsemalt uurinud ka mitte, kui oli nii, siis oli. ju ma olin selle ära teeninud, kuigi minu armukese pidamisest (u. 6 kuud) ta ei teadnud. nii et jah, ma pigistasin silma kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 8 aastat abielu ja kolm last. Oleme mõlemad veel noorad ka, eks elu näitab mis edasi saab. Praegu oleme õnnelikud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris üheselt seda kooselu (abielu) pikkust tubliduse ja truuduse ja vastupidavusena ei saa võtta. Veel vähem laste arvuga siduda.
Mida need õnnetud inimesed teevad, kelle abikaasa varakult suri ja ehk siis mitme aasta pärast uuesti abiellusid ja perre veel lapsi sündis? On nad nüüd siis teemaalgataja silmis mingid teise sordi pereinimesed, kuna pere lastel EI OLE mõlemad vanemad ühised…?
Ise just sellisesse kategooriasse kuulun – esimese abikaasaga sai elatud nii hästi-halvasti kui oskasime 15 aastat, kaks last ka perre sündinud. Kui abikaasa suri, olin veel piisavalt noor, et mõne aasta pärast uuesti abielluda ja uue mehega ka laps saada. Nüüd ma siis polegi enam tubli pereinimene või, kuna on uus mees ja lastel pole ühist isa?
Jabur…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 18 aastat koos, sellest 15 abielus, 3 last. Enamus aega ikka päikeseline olnud, eks väiksemaid tülisid/arusaamatusi ikka aastate jooksul ette tulnud, aga lahku minna kindlasti ei plaani 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päris üheselt seda kooselu (abielu) pikkust tubliduse ja truuduse ja vastupidavusena ei saa võtta. Veel vähem laste arvuga siduda.
Mida need õnnetud inimesed teevad, kelle abikaasa varakult suri ja ehk siis mitme aasta pärast uuesti abiellusid ja perre veel lapsi sündis? On nad nüüd siis teemaalgataja silmis mingid teise sordi pereinimesed, kuna pere lastel EI OLE mõlemad vanemad ühised…?
Ise just sellisesse kategooriasse kuulun – esimese abikaasaga sai elatud nii hästi-halvasti kui oskasime 15 aastat, kaks last ka perre sündinud. Kui abikaasa suri, olin veel piisavalt noor, et mõne aasta pärast uuesti abielluda ja uue mehega ka laps saada. Nüüd ma siis polegi enam tubli pereinimene või, kuna on uus mees ja lastel pole ühist isa?
Jabur…[/tsitaat]

miks sa paned mulle suhu sõnu, mida ma ei ole iial öelnud? Miks kujutad alati ette asju, mida ei ole öeldud ja mida ma ei kavatsegi öelda? Ei kavatsegi sorteerida inimesi esimesse, teise või kolmandasse kategooriasse.
küsimus on selge ja lihtne – aga näe, millised reaktsioonid sellele – ära hõiska enne õhtut jne.
Palju on teemasid kärgperedest, eksidest jne. Sellest ka siis vastupidine küsitlus.
Tahtsin vaid teada, palju on n.ö. esimese mehega kokku jäänuid. Vabandan, et keegi tundis sellest teemast ennast puudutatuna, sellist eesmärki see küll ei kandnud.
Ilusat talvepäeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted lapsed ühe mehega ja mehega siiani koos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.