Esileht Ilu ja tervis Lapseeas vaktsineerimine keelatud…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lapseeas vaktsineerimine keelatud…

Postitas:

… kas siis täiskasvanuna tohib vaktsineerida? Mees sündis -80 ja sai sündides raske trauma ühele silmale. Sellest silmast ta ei näe hästi ja seda on opereeritud mitu korda. Sellega seoses keelati talle kõik vaktsiinid. Ehk oli tal veel midagi miks vaktsineerida ei saanud, ämm ei mäletanud kõike.
Mu vanaema helistas mulle ja rääkis, et eestis on suur leetripuhang ja ikka kõik pereliikmed tuleb vaktsineerida. Mees ja väiksem laps on täitsa süstimata, mina sain omal ajal kõik mis oli kavas ja suurem on saanud 1-aastaselt leetrivaktsiini. Kas eestisse on üldse ohutu reisida? On seal üldse mingit epideemiat?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 leetrihaiget, 3 neist nakatus haiglas. Ise tead, kas pead seda epideemiaks ja kas te kavatsete mööda haiglaid leetrihaigeid vaatsmas käia

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb välja, et perekooli pakette pakutakse ka väljamaal. Soovitan mõne laiema valikuga paketi hankida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 leetrihaiget, 3 neist nakatus haiglas. Ise tead, kas pead seda epideemiaks ja kas te kavatsete mööda haiglaid leetrihaigeid vaatsmas käia

Lastehaiglas suleti üks osakond, sest leetrid olid, niiet päris neli haiget terve riigi peale kindlasti ei ole

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Leetripuhang??
Välismaal tulevad ikka naljakad mõtted – täiskasvanuid vaktsineerida, kuna paar last haigestusid?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kas seal riigis on fond, kust vaktsineerimistüsistuste korral hüvitist makstakse. Ka siis tasub käia enne tervisekontrollis ja tulemustest üks koopia enda kätte saada. Muidu hakkatakse tüsistuste korral väitma, et mees oligi enne vaktsineerimist juba selline.

Otsi välja see lugu, kus vaktsineerimata noormees Soomes ajateenistusse minnekul arstide survele järgi andis ja 5 vaktsiini korraga teha lasi. Sai püsiva närvisüsteemi kahjustuse ja pidi ülikooli pooleli jätma. Pealtnägija arhiivis peaks olema intervjuu alles. Eetrisse seda lugu ei lastud kuigi see oli Soome arstide poolt tunnistatud kindel vaktsineerimistüsistuste juhtum. Eetrisse lasti need lood, kus beebide puhul saab väita, et ta ongi teil niisugune ja haiguste seos vaktsiinidega on kokkulangevus.

Eestis on vaid üksikud täikasvanud revaktsineeritud. Hull pandeemia peaks juba ammu möllama, kui mõni arutu paanika põhjustest tõsi oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 17 aastane vaktsineerimata tütar jonnis minuga lasi kooliõe survel endale leetrite vaktsiini teha ja jäi kurgupõletikku, mis päädis 40 kraadise palavikuga ja väga mädase angiiniga, kurk nägi välja selline, et mandlite asemel oli kaks vutimuna. Tal pole kunagi angiini olnud, kurk paraneb ilma ravimiteta iseenesest. Homöopaadi abiga saime mürgid kehast välja ja mäda välja. Laps küsis, et ema miks sa mind ei keelanud, ma tõsiselt arvasin, et see üks süst täiskasvanueas ei tee midagi, organism nii tugev aga pööras hoopis terve immuunsüsteemi tagurpidi. Nädal hiljem helistas kooliarst, et kas lubate teist (nooremat) last ka vaktsineerida, loomulikult keeldusin ja selgitasin, mis vanemaga juhtus, rektsioon oli ahah ja ega kedagi rohkem ei huvitanud. Saan täitsa aru nendest lastevanemates, kelle laps on saanud vaktsiinitüsistuse, arstide reaktsioon ongi selline, et pohh, mis edasi saab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Lapseeas vaktsineerimine keelatud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.