Esileht Väikelaps Lapsega arstile

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lapsega arstile

Postitas:

Kas teil on ka nii, et kui soovite perearstile saada lapsega, siis enne arsti vastuvõtule ei saa kui pole COVId testi teinud?
Meie lapse allergia on hullemaks läinud ja soovisime saatekirja allergoloogile. Pandi meile siis telefonikonsultataiooni aeg perearstile, aga muidugi mitte kellaajaline. Ma ei saa iga minut tööjuures telefoni vastu võtta, loomulikult helistas arst just sellel minutil ja kui 5 minuti pärast tagasi helistasin vastas pereõde, et arst on haigusloosse kirjutanud, et number ei vasta ja aeg on suletud.

Ma mõistan, et COVId ja muu teeb ettevaatlikuks aga meil pole isegi eriolukorda välja kuulutatud ja allergiaga võiks ju ikka arstile saada.

Oletame, et teeme COVId testi lapsele ja saame allergoloogile saatekirja. Kas siis enne allergoloogi vastuvõttu peame uuesti COVId testi tegema ja vahepeal kodus karantiinis istuma?

Mulle on praegune arsti juurde saamine natukene segane ja nõutuks teeb kogu see asi.

Kogemusi kellelgi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perearstil küll nii hull ei ole. Ei saa vastuvõtule mitmekesi minna (nt lapsega tohib minna ainult üks vanem) ja kõik ajad tuleb eelnevalt kokkuleppida (ka vereproovi jaoks). Telefoni konsultatsiooni korral suhtlen kõigepealt õega, kui ta peab vajalikuks, siis konsulteerib arstiga ning helistab tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa sinna perearsti või allergoloogi juurde mindud saad, kui isegi telefoni ei saa võtta?
Ei saanudki aru, milles täpsemalt probleem oli…
Kas pereõele ei saa siis rääkida murest?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie perearstikeskus on ennast veelgi kindlamalt kinni müürinud. nimelt ei saa enam registratuuri kaudu aega kinni panna, vaid tuleb helistada pereõele ja rääkida ära, mis põhjusel vaja arsti juurde tulla on. Pereõe telefonitund on 1 tund päevas ja selle aja sees löögile saada on täiesti võimatu, sest kõik hädalised ju helistavad. Meili teel suhtlust ei aktsepteerita, ei pidavat jõudma meile lugeda ja neile vastata.
ja siis öeldakse, et ärge koormake EMO-t, vaid pöörduge perearsti poole…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 20:12; 06.09 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist sõnavormi nagu COVId ei ole eesti keeles olemas. COVID-19 ja koroonaviirus on.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 20:59; 02.09 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

perearstikeskusel on kindlasti olemas e-post! Kirjuta sinna ja selgita, et su töö ei võimalda tööajal telefoniga rääkida ning sul on vaja teada, mis kell arst helistab, et saaksid õigeks ajaks pausi võtta. Kui allergia avaldub nahal, siis tee pildid ja saada kohe need.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole probleemi olnud. Helistan, räägin mure ära ja tehti digiretsept vastavalt kirjeldatule. Võid ka kirjutada, et palun kontakteeruge minuga telefonitsi selles vahemikus kuna olen tööl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perearstikeskusel on kindlasti olemas e-post! Kirjuta sinna ja selgita, et su töö ei võimalda tööajal telefoniga rääkida ning sul on vaja teada, mis kell arst helistab, et saaksid õigeks ajaks pausi võtta. Kui allergia avaldub nahal, siis tee pildid ja saada kohe need.

Kindlasti on, aga kõik perearstid ei vasta meilidele. Meie oma on samasugune. Mingit telefonitundi ka ei ole, päevade viisi lihtsalt on telefon kinni. Kui helistasin perearsti nõuandeliinile, sealt ketrab puine venelane jälle sama juttu ilma midagi kuulamata: helistage oma perearstile, saatke meil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetage perearsti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 20:59; 02.09 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selline asi on üldse seaduslik, et perearsti juurde ei saa aegagi kinni panna? Ma teeks kohe ametliku järelepärimise.
Perearsti juurde peab olema võimalik minna ja peab olema võimalik ka aeg kinni panna. Mitte nii, et telefonile ei vasta ja meile ei loe ja kedagi ei huvita.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selline asi on üldse seaduslik, et perearsti juurde ei saa aegagi kinni panna? Ma teeks kohe ametliku järelepärimise.

Perearsti juurde peab olema võimalik minna ja peab olema võimalik ka aeg kinni panna. Mitte nii, et telefonile ei vasta ja meile ei loe ja kedagi ei huvita.

noh, koroonaga saab kõike põhjendada ju. tegu on suure asutusega – Pärnu Perearstikeskus, mis hiljuti haigla juurde uude majja kolis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 20:12; 06.09 23:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Lapsega arstile