Esileht Väikelaps Lapsega kontserdile?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lapsega kontserdile?

Postitas:

Pidin minema emaga kontserdile ja mees pidi jääma last hoidma. Paraku ütles ema peaaegu viimasel minutil, et ei saa tulla. Teist kaaslast ei ole ma suutnud endale leida. Kontserdi kuulutuses on märgitud, et vanusepiirangud ei ole ja et sülelapsele saab osta eraldi pileti. Mees tegi ettepaneku, et ostamegi sülelapsepileti ja lähme kolmekesi. Ettepanek tundub mulle aga veidi kahtlane, ei tea kuidas laps vastu peab 2 tundi (vaheajaga) veel arvestades, et õhtul hakkab tal ka uneaeg tulema. Siiani oleme käinud temaga ainult nukuteatri etendustel ja ühel pikemal vabaõhukontserdil. Seal käitus ilusti. Ei teagi, kas katsuda ta kaasa võtta või ei tasu? Kardan, et võime rikkuda kõrvalistujate kontserdielamuse, kuigi mees lubas, et kui laps muutub rahutuks, siis läheb temaga saalist välja. On kellelgi olnud nii väikese lapsega kontserdil käimise kogemust? Kuidas laps vastu peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 18:21; 31.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS: ei ole võimalik ka last koju kellegi hoida jätta. Ta ei ole veel kordagi kellegagi võõraga üksi olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 18:21; 31.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma läheksin üksinda kontserdile, mees jääks lapsega koju. Lapsele oleks piin, teile endale (last kgu aeg vaigistades) ja kõrvalistujalele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No võta seda niipidi, et kui mul on nt kaksikud kodus ja ma olen teinud endale vaba õhtu (kuidas iganes, aga mul on tõeliselt vaba õhtu!) ja läinud kontsertile lootuses saada tõelist kontserti elamust, siis usu mind!, lapse kägin võtaks minult nautimise võimaluse ära.

PS! Ma pole üldse lastevaenulik, aga ausõna, ma tean millise väärtusega on need hetked, mil ma ei kuule laste hääli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on nüüdsest juba käidud, kui äraütlemine oli tõesti viimasel minutil. Aga mina oleks ilmselt läinud nii nagu mees ettepaneku tegi. Lapse vaigistamisega ei oleks kindlasti hakanud saalis vaeva nägema, kui ei püsi, siis kindlasti fuajeesse mees temaga.

Oleneb ka kontserdist muidugi ka, väga tõsisesisulisele ilmselt last kaasa võtta ei üritakski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Lapsega kontserdile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.