Esileht Väikelaps Lapsega koos magamine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Lapsega koos magamine

Postitas:
Kägu

teemaalgataja, minul kujunes ka nii, et laps muudkui lunis mind kaissu ja oma toas ei jäänud ka magama, läksin ta juurde kaissu.

Mees oli õhtuti sageli üksi.

Nüüd olen ma üksikema

Kui su lapsel on isa olemas, aga elate eraldi, siis sa ei ole üksikema. Üksikema on ikkagi ema, kelle lapsel pole isa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teemaalgataja, minul kujunes ka nii, et laps muudkui lunis mind kaissu ja oma toas ei jäänud ka magama, läksin ta juurde kaissu.

Mees oli õhtuti sageli üksi.

Nüüd olen ma üksikema

Kui su lapsel on isa olemas, aga elate eraldi, siis sa ei ole üksikema. Üksikema on ikkagi ema, kelle lapsel pole isa.

 

point ei olnud selles, vaid selles, et mees ja naine ikka magavad koos – nad on paar.

Kui ema ja laps magavad pikka pikka aega hoopis koos, siis ei olda enam paar, vaid lapsevanemad

Kuhu see pikas perspektiivis viib, on ajaga näha.  Mõni jääb kokku, mõned mehed otsivad naiselikku lähedust mujalt.

Mina tegin selle vea, et ei pannud ennast veidigi lapse ees maksma.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kurb lugeda, et pisikese lapse ees peab ennast “maksma panema”, et täiskasvanud mees ei hakkaks jonnima ja jalga ei laseks. Ma ei ütle, et peab koolini koos magama, aga mingigi perspektiivitunne võiks ju olla, et lapsed on väikesed lühikest aega ja iga ebamugavuse peale ei lennelda järgmisele õiele.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega paar ei olda vaid seepärast, et koos magatakse ühes voodis.
Seal on ikka midagi muud mäda suhtes.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees oli õhtuti sageli üksi.

Nüüd olen ma üksikema

No see on ikka puhas luul, kui arvad, et mees nüüd ainult sellepärast nelja tuule poole pani 🙂 Sellised pisiasjad laste esimestel eluaastatel toimivat perekonda laiali ei aja.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas saab suhte lahku ajada see kui laps mõned aastad vanemate voodis magab. Ma olen mehega pea 10 aastat koos ja meil on algusest peale olnud nii, et mina lähen õhtul max kell 11 magama ja tema tuleb alles kahe ajal või hiljem magama ja lähedus selle all kannatanud pole. Lihtsalt õhtul on võimalik ka diivanil või mujal kvaliteetaega veeta.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas saab suhte lahku ajada see kui laps mõned aastad vanemate voodis magab. Ma olen mehega pea 10 aastat koos ja meil on algusest peale olnud nii, et mina lähen õhtul max kell 11 magama ja tema tuleb alles kahe ajal või hiljem magama ja lähedus selle all kannatanud pole. Lihtsalt õhtul on võimalik ka diivanil või mujal kvaliteetaega veeta.

seksite siis kell 3 öösel ? Mõtlen pigem seda poolt naiseliku läheduse otsimise mõttes.

Ma jäin lapse toas lapse kõrval magama aastaid, mitte  beebina vaid 2-5 aastase, sest laps ei tahtnud üksi uinuda ja siis mingi kell vajusin pere voodisse lõpuks, täiesti unisema.  Ei mingit intiimsust. See oli mu viga lõpuks

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas saab suhte lahku ajada see kui laps mõned aastad vanemate voodis magab. Ma olen mehega pea 10 aastat koos ja meil on algusest peale olnud nii, et mina lähen õhtul max kell 11 magama ja tema tuleb alles kahe ajal või hiljem magama ja lähedus selle all kannatanud pole. Lihtsalt õhtul on võimalik ka diivanil või mujal kvaliteetaega veeta.

seksite siis kell 3 öösel ? Mõtlen pigem seda poolt naiseliku läheduse otsimise mõttes.

Ma jäin lapse toas lapse kõrval magama aastaid, mitte beebina vaid 2-5 aastase, sest laps ei tahtnud üksi uinuda ja siis mingi kell vajusin pere voodisse lõpuks, täiesti unisema. Ei mingit intiimsust. See oli mu viga lõpuks

Meil õnneks saab lapse juurest ära tulla peale seda kui ta magama jääb. Kella 9 ajal või varem paneme lapse meie voodisse magama(mehega korda mööda juba beebi ajast saadik, et see ainult minu õlul ei oleks) ja peale seda on elutoas mitu tundi aega, et seksi ja muude asjadega tegeleda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas saab suhte lahku ajada see kui laps mõned aastad vanemate voodis magab. Ma olen mehega pea 10 aastat koos ja meil on algusest peale olnud nii, et mina lähen õhtul max kell 11 magama ja tema tuleb alles kahe ajal või hiljem magama ja lähedus selle all kannatanud pole. Lihtsalt õhtul on võimalik ka diivanil või mujal kvaliteetaega veeta.

seksite siis kell 3 öösel ? Mõtlen pigem seda poolt naiseliku läheduse otsimise mõttes.

Ma jäin lapse toas lapse kõrval magama aastaid, mitte beebina vaid 2-5 aastase, sest laps ei tahtnud üksi uinuda ja siis mingi kell vajusin pere voodisse lõpuks, täiesti unisema. Ei mingit intiimsust. See oli mu viga lõpuks

Äkki sulle üllatus aga seksida ja intiimsust jagada saab ka hommikul. Loomulikult sellisel juhul, kui mõlemad tahavad.
Kui laps ema kaisus naise “lähedusvajaduse” ja kaisutamise isu täidab, siis jah tõesti on mees ju peres üleliigne.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehe, mina 30 ja pean tunnistama, et isegi ronisin kolmandiku elust vanemate voodisse. Parim aeg!

Oma lastega on niigi palju muid keelamisi päeva peale, leian et kui koos magama minemine neile rõõmu pakub, siis miks mitte. Öösel tavaliselt tõstame oma voodisse, sest vanem on nii hull siputaja, et muidu ärkame selle peale et kellegi jalg näole maandub…

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas saab suhte lahku ajada see kui laps mõned aastad vanemate voodis magab. Ma olen mehega pea 10 aastat koos ja meil on algusest peale olnud nii, et mina lähen õhtul max kell 11 magama ja tema tuleb alles kahe ajal või hiljem magama ja lähedus selle all kannatanud pole. Lihtsalt õhtul on võimalik ka diivanil või mujal kvaliteetaega veeta.

seksite siis kell 3 öösel ? Mõtlen pigem seda poolt naiseliku läheduse otsimise mõttes.

Ma jäin lapse toas lapse kõrval magama aastaid, mitte beebina vaid 2-5 aastase, sest laps ei tahtnud üksi uinuda ja siis mingi kell vajusin pere voodisse lõpuks, täiesti unisema. Ei mingit intiimsust. See oli mu viga lõpuks

Äkki sulle üllatus aga seksida ja intiimsust jagada saab ka hommikul. Loomulikult sellisel juhul, kui mõlemad tahavad.

Kui laps ema kaisus naise “lähedusvajaduse” ja kaisutamise isu täidab, siis jah tõesti on mees ju peres üleliigne.

Nojah, kõik pole hommiku inimesed nö 😀

Pole ühe vitsaga löödud.

Meid kahjuks laps lahutas, see korraldus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks last ja mõlemad on kaisus magajad. Kolmene magab nüüd järjest tihedamini oma voodis, aga üksi ei uinu kunagi. Teise lapse puhul mõtlesin, et hoian siis karmi joont ja tõstan ta koguaeg magamise ajaks võrevoodisse, aga sünnitusmajas juba niheles öösel palju ja tuli rahulikult kaissu magama. Kodus ikka püüdsin teda edasi-tagasi tõsta ja umbes kuu või natuke rohkem õnnestus, aga siis minu jõud rauges ja laps hakkas voodisse tõstes ärkama.

Paaril sõbrannal magavad lapsed oma voodis, aga neil on teised “võitlused”. Üks varsti kolmeseks saav ei ole nõus pudeli ja lutita magama. Teine on väga resoluutne ja viib lapse tagasi (kasvõi nutuga).

Ühel sõbrannal oli lapsega kokkulepe, et kui laps saab nelja aastaseks, siis on laps juba suur ja läheb üksi oma voodisse magama. Neil see toimiski, ju oli laps ka selleks valmis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei saa ju seksida ainult õhtuti ja hommikuti, variant on ju keset päeva asi lahendada, teha kiire kähkukas 🙂 Või kui tõesti pole hommikuinimene, siis saab ikka mehega asjatatud ja kauemaks ise tuttu jääda. Meil toimib see hullult hästi. Lastele saab keset päeva multad käima panna ja ise asjatada. Variante on küll ja küll, tule leidlik olla 🙂 Kui näha ainult takistusi ja mitte lahendusi, siis lagunebki suhe koost.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, kõik pole hommiku inimesed nö ????

Pole ühe vitsaga löödud.

Meid kahjuks laps lahutas, see korraldus

Kui senimaani koosnes teie suhte intiimne pool ainult õhtuti voodis seksimisest, siis oli see juba ammu enne last hukule määratud ????

Aga jah, süüdista ikka kõiki teisi peale iseenda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et naine õhtuti lapse juures magada eelistab, ei aja suhet lahku vaid on juba niigi düsfunktsionaalse suhte sümptom. Vastasel juhul kisuks end ükskõik kui unisena ikkagi mehe kaissu, sest igatsed mehe ligidust. Jah, eks teatud lähedusvajaduse laps katab küll ja talle endale on see ka hea.  Last süüdistada ei ole aga mõtet, ju tegid lapse juba niigi logisevasse suhtesse, on ammu teada tõde, et hea suhte laps liidab, halva lagundab hoopis.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et naine õhtuti lapse juures magada eelistab, ei aja suhet lahku vaid on juba niigi düsfunktsionaalse suhte sümptom. Vastasel juhul kisuks end ükskõik kui unisena ikkagi mehe kaissu, sest igatsed mehe ligidust. Jah, eks teatud lähedusvajaduse laps katab küll ja talle endale on see ka hea. Last süüdistada ei ole aga mõtet, ju tegid lapse juba niigi logisevasse suhtesse, on ammu teada tõde, et hea suhte laps liidab, halva lagundab hoopis.

 

Osalt nõus, osalt mitte.

Laps liidab ja lahutab hoopis.

Kui vaatad lahutuste statistikat väikelastega perede puhul, räägib see enda eest.

Veel kord, kõik ei ole ühe vitsaga löödud, on kõiksugu emotsionaalseid, oskamatuse, lapsepõlve, ego jm põhjusi. Maailm ei ole nii, et näe mul toimib, siis teil peaks ka, oleme nii oskusklikud ja osavad.

Vajaduse on erinevad (mõni tahab mitu korda päevas, mõni korra nädalas), fantaasiaga kaasa minekud on erinevad, kes teeb kaasa, kes mitte, kes tahab, kes mitte jm erisoove, takistusi, mis iganes. Teil töötab, hästi

See mis ühele sobib, see teise puhul ei tööta üldse 🙂

Rohkem toleransust.

Antud juhul, meil see lapsega kaissu minek mu mehele ei sobinud. Ta oli nördinud ja laps on tohutu tähelepanuvajadusega, et üksiolemise hetki omavahel praktiliselt polnud, sest meil oli lisaks ka hoidja probleem.

Aga see teema oligi ajendatud sellest, et vähemalt keegi märkaks, kui nende suhe hakkab kiiva kiskuma just seetõttu, et naine on  õhtuti/öösiti rohkem lapsele orienteeritud ja normaalne mees/naine õhtul/öösel magamine on täiesti kaduma hakanud ja pikalt.  Kõik mehed seda ei accepti paraku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest see hoidjateema toomine on veider. Meil pole ka ei tugivõrgustikku ega lapsehoidjat ja ikka on võimalik 1:1le aega saada. See on ju ometigi valikute küsimus. Selle tunni laps saba ikka magades üksi hakkama, et mehega natukenegi romantikat teha? Kasvõi lõuna ajal vms. Aga tõesti, kui ema on VALINUD selle, et ta on 24/7 lapsega ja mehe kõrvale heitnud, siis nii on. Mehed soovivad ka hoolitsust, kasvõi seda, et neile uksele peale tööpäeva vastu minna ja kallistada ja musitada. Meie ju naised soovime lähedust, miks me siis mehele seda ei paku. Olles ise kolme lapse ema ilma tugivõrgistikuta, ütlen, et kõik on võimalik. Lähedus, seks, lapsega kaisus, mehega kaisus, romantika jne. See on kõik võimalik, kui koos mehega teete selle võimalikuks. Tihti eeldame naistena, et mees peab meid ise kallistama, suudlema, puudutama, aga mees soovib ju seda ka.

 

Aga teema teemaks, kordan veelkord, lapsega saab kaisus magatud, samas saab ka mehele tähelepanu pööratud. Kõik oleneb kuidas oma aega kasutate ja mis valikuid teete.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need naised, kes siin veel 10 a emme kaisus magasid- kuidas vaataksite sellele, kui mees 10 a tütre kaissu krabab? Kas meestele on ka sellised õrnused lubatud või see on vaid naiste privileeg?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Mu lastel on isa, kes on isa nime väärt ja tema panebki 10a tütart magama (see muidu rabeleks ringi poole ööni), silitab pead ja võtab kaissu. Ja mina olen vahel õhtul 10a poja kaisus. Vahepeal jäi poeg isaga magama ja mina olin tütre kaisus, tegelikult terve pere ühes toas. Perversne mõtlemine on siin mõnel, minu lastel on normaalne mitteseksuaalne lähedussuhe omaenese isaga, meil üldse kallistatakse ja müratakse palju. Lapsed muidu magavad oma voodis ja oma (ühes) toas, aga soovivad, et keegi oleks nende juures ja see ongi meie pere laste magamapanemise rutiin. Unejuttu loevad ja hambaid pesevad nad ise, siis jutustame natuke ja magama. Aga kaissu tahavad ikka need 10a “tited”, see võtab kuskil pool tundi meie väärtuslikust “omaetteolemise ja seksiajast” kell üheksa õhtul, eksole. Ja on veel kolmas (väiksem), kes uinub ise, aga ronib poole öö ajal meie voodisse. Mis neist lastest teha, kui neile absoluutselt pühenduda ei viitsi see lühike lapsepõlve aeg ja laste isa on lastest samapalju huvitatud kui mina. Aga 21.30 on rahu majas, lapsed magavad ja siis me võime teha kasvõi seksiralli, keegi ei sega.

Iga pere on omamoodi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest meil oli lisaks ka hoidja probleem.

Nõus, et iga pere omamoodi, aga sa tood nii põnevaid lausekatkeid, et ei saa küsimata jätta. Kui sa juba nii möödaminnes mainisid, siis mis selle hoidjaga siis oli, mis “hoidja probleem”?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest meil oli lisaks ka hoidja probleem.

Nõus, et iga pere omamoodi, aga sa tood nii põnevaid lausekatkeid, et ei saa küsimata jätta. Kui sa juba nii möödaminnes mainisid, siis mis selle hoidjaga siis oli, mis “hoidja probleem”?

see, et kahekesi saaks olla, omaette, polnud ka hoidjat võtta nendeks hetkedeks. Harva kui vanaema sai hoida. Teistel omad elud ja toimetused ning titte ei hoia naljalt keegi. Tuleb ise hakkama saada. Mainin veel, et mu laps magas väga katkendlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen esimese lapse ootel ja sõbrannadel juba mitmes ring lapsi. Mis värk selle lapse kõrval magamisega on? Lapsed juba minu hinnangul piisavalt suured 5, 6 AASTASED, et oma voodis magada ja iseseisvalt uinuda aga magavad ema kaisus või uinuvad oma voodis ainult siis kui ema on kõrval.

Emad lähevad kell 9 nendega magama, enne uinumist loevad, laulavad, kauplevad, vorbivad võileibu, toovad juua. Üks isa isegi magab diivanil, sest laps ärkab üles kui ta voodisse hiljem läheb. Ühel emal on isegi nii, et esimene laps magab kaisus ja teine oma voodis. Kus see krõks emadel ära käib, et nii juhtub, algul nad keegi ei plaaninud nii ja ühel hetkel oli lihtsalt hilja sellega võidelda. Ma tahaks seda vältida ja elada nii, et panen lapse, kellel ikka hambad suus ja tissi ei ime, oma voodisse ja ta jääb seal ilma tundide pikkuse kauplemiseya magama ja saaksin ise oma mehe kaissu minna.

Päris lapsega koos (st. samas voodis või beebivoodi vastu oma voodit lükatud)olen maganud  siis, kui ta on rinnapiima sööv imik.

Miks? Kuna, esiteks – tavaliselt ma jäin last õhtul magama imetades päevast väsinuna ise ka magama 🙂  No mis mõte oleks siis veel hakata ennast uuesti üles ajama ja elutuppa minema?  Parem kohe öösärk selga ja ise ka ööunne.

Teiseks, öösel ma tõesti eelisitasin öösel poolunisena voodist püsti tõusmise ja imiku voodi juurde koperdamise ja siis võibolla juba kisama jõuda hakanud imiku rahustamise asemel lamada rahulikult oma voodis ja lükata kõrval lebavale imikule nihelemise peale lihtsalt nibu suhu… Nii ei jõudnud imik karjuma hakatagi ja ööd olid vähemalt mõnusalt vaiksed ja kisavabad.

Väikelapsed (alates 2a) on mul läinud kindlal ajal magama – mingit lõputut joogi tassimist jne. ei ole – ja maganud eraldi voodis. Tingimata samal kellajal magama ei lähe – kui tahan veel üleval olla, panen ukse kinni ja olen ise vaikselt kõrvaltoas (kust ma lapsi kuulen). Ei taha suuri lapsi, kes pole enam beebid, endale öösel jalgadega ribidesse sorkima 🙂 . Aga samas toas on väikelaste voodid olnud küll.

Miks ma magan väikelastega samas toas? Sest kui väikelaps magab minuga samas toas, siis on mul ülevaade lapse seisundist – kas terve ja magab rahulikult või on näiteks hoopis haigeks jäänud. Samas toas magades on mul “emmeuni”, st. olen lapse kahtlase hingamise/hääle peale kohe ärkvel ja järgmisel hetkel valmis kraadiklaasiga/ oksekausiga lapse poole startima. Kuskil kaugel teises toas magades aga ma ei kuulekski esimesi “ohumärke”, siis millal ma alles üles ärkas ja jõuaks haigestunud lapse juurde aitama, olukorda lahendama?

Minu jaoks isiklikult on mugavam ja stressivabam elukorraldus, kus olen maganud beebide kõrval – ja väikelastel mitte lausa külg-külje kõrval, aga lähedal (reageerimiskauguses) küll.

Mees? No tema ei ole “õhtuinimene” (kella 9 ajal hakkab rääkima, et väsinud ja poeb magama), seega ei ole mees mulle koos lastega magamaminekut kunagi ette heitnud. Kui nüüd, kus peres pole enam imikuid, mina ise tahan kauem üleval olla (lugeda, telekat vahtida) , siis olen üksi vaikselt nii 11-ni maksimum…

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa rasedustestile 2 triipu saad, osta suurem korter. Sisusta lapse tuba. Kohe peale lapsega haiglast koju tulekut pane laps oma tuppa magama. Käid tema juurde imetama ja lähed siis oma tuppa tagasi. Kui laps on haige või hambad tulevad, ära lase lapsel süles magada. Magab oma voodis!

Kui lapsel on unepaanika, pane tuli põlema ja ehmata ta üles, ära võta kallistusega oma voodisse.

Kui peate reisil olema, las laps parem magab maas, ära kindlasti võta ainsasse voodisse enda juurde.

Magasin ema voodis veel 10 aastaselt, üksikema, ühetoaline korter, polnud teist võimalust.

Aga kinldasti oleksid sa õnnelik olnud oma voodi ja oma toaga.

Minul on 2 last – 12 ja 19. Kogemustega ema – lapsed magasid meie toas kuni u 3 aastaseni, siis said oma toad. Kaisus magati haigetena (siis oli hea kontrollida palavikku jne) või siis, kui oli soov – ei keelanud,  aga see ei olnud pidev. Lapsed teadsid, et saavad kaissu, aga ikkagi magavad ema ja isa koos.   Minu seisukoht on – et laps peaks suutma 3-4 aastaselt iseseivalt oma voodis uinuda, kui keegi teeb teisiti – oma asi.  Voodisse minnakse öösärgis, pestud hammastega ning peale seda ei sööda-jooda ega joosta ringi. Oli kindel rituaal – kui laps oli voodis, siis ema või isa tuli luges, rääkis juttu ning siis panime mängima ka lastelaulidega või muinasjuttudega CD, öölamp jäi põlema.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Mu lastel on isa, kes on isa nime väärt ja tema panebki 10a tütart magama (see muidu rabeleks ringi poole ööni), silitab pead ja võtab kaissu. Ja mina olen vahel õhtul 10a poja kaisus. Vahepeal jäi poeg isaga magama ja mina olin tütre kaisus, tegelikult terve pere ühes toas. Perversne mõtlemine on siin mõnel, minu lastel on normaalne mitteseksuaalne lähedussuhe omaenese isaga, meil üldse kallistatakse ja müratakse palju. Lapsed muidu magavad oma voodis ja oma (ühes) toas, aga soovivad, et keegi oleks nende juures ja see ongi meie pere laste magamapanemise rutiin. Unejuttu loevad ja hambaid pesevad nad ise, siis jutustame natuke ja magama. Aga kaissu tahavad ikka need 10a “tited”, see võtab kuskil pool tundi meie väärtuslikust “omaetteolemise ja seksiajast” kell üheksa õhtul, eksole. Ja on veel kolmas (väiksem), kes uinub ise, aga ronib poole öö ajal meie voodisse. Mis neist lastest teha, kui neile absoluutselt pühenduda ei viitsi see lühike lapsepõlve aeg ja laste isa on lastest samapalju huvitatud kui mina. Aga 21.30 on rahu majas, lapsed magavad ja siis me võime teha kasvõi seksiralli, keegi ei sega.

Iga pere on omamoodi.

Ma ei räägi magama panemisest- see on normaalne, et mõlemad vanemad seda teevad. Ma räägin olukorrast, kus ühes voodis magatakse. Sellest rääkisid siin mitu naist, et veel 10 a emme kaisus magasid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest rääkisid siin mitu naist, et veel 10 a emme kaisus magasid.

Üks naine meenutas, et magas selles vanuses ühes voodis emaga, kuna oli 1-toaline korter ja muud võimalust polnud lihtsalt.
Kus sul need hunnikutes naised on? Miks sa liialdad koguaeg?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest rääkisid siin mitu naist, et veel 10 a emme kaisus magasid.

SEST RUUMI POLNUD. See on vähe teine teema. Miks sa utreerid, polnud isegi “mitut”.

Ja üldiselt- Mitte midagi juhtu sellest ei ema ega lapsega, muide, absoluutselt mitte midagi.

Küsi oma sõbrannade käest, miks nad ikka niimoodi teevad ja äkki saad neid ka juhendada ja õpetada, et nad sellise käitumise järgi jätaksid…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad lapsed maganud sünnist saati oma voodis. Algul võrevoodi meie toas olnud, aga aastaselt oma tuppa läinud. Kui lapsed magavad vanemate voodis pikalt, siis ei imesta, et nii palju üksikvanemaid…

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootsin kuulda vanemate kogemusi, millal nad ära tabasid, et laps on valmis oma voodis magama jääma ja kas seda peaks lõunauinakutega harjutama.

Ma tahaks seda vältida ja elada nii, et panen lapse, kellel ikka hambad suus ja tissi ei ime, oma voodisse ja ta jääb seal ilma tundide pikkuse kauplemiseya magama ja saaksin ise oma mehe kaissu minna.

Kas see on mingi vaikimisi eeldus, et teatud aja kindlasti vanemate voodis magaks?

Meil on lapsed sünnist saadik oma voodis maganud (algul vanemate magamistoas, hiljem oma toas)

Raskematel öödel muidugi ka enda kõrvale kaissu võetud, seda ei keela kunagi

Eraldi tuppa pannes sai pikalt uinumise ajal kõrval oldud, kuni hakkasid ise jääma

Aga see ongi pikk ja pidev töö, niimoodi harjutada. Mõistan täiesti koos magamist, kui see kogu perele rahulikuma une toob

Ja ei ole nii, et mingi üks moment ja siis pikema jututa oma tuppa

Jap, ja meie valisime risti vastupidise tee.

Kõik kolm last magasid imikuna meie voodis. 2,50 m lai, ruumi on, ema ja isa vahel. Ma ei viitsi mingit unekoolitust teha ja tubade vahet käia, tahan ise magada. Meie voodis magasid kui notid, äratus 10 paiku hommikul.

Oma tubadesse, oma vooditesse kolisid kui valmis selleks, nii 5-6 eluaasta paiku.

Igayks valib oma tee. Ära kritiseeri teisi. Mõni tahab 10 korda käia òòsel lapse toa vahet, et mõtle, ta magab eraldi, aga lapsel on tegelikult vajadus magada vanema vastas, tunda tema soojust ja ta ei ärkaks sel juhul.

Teisele sobib kaisus magav nohisev laps, endalgi parem uni, kindlustunne, et kuuled, kui lapsel midagi valesti.

Mina isiklikult olen sygavalt veendunud, et väiksena ema-isa lähedust kogenud lastest tulevad enesekindlad ja iseseisvad tugevad täiskasvanud. Meil on nii olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kolm last magasid imikuna meie voodis. 2,50 m lai, ruumi on, ema ja isa vahel. Ma ei viitsi mingit unekoolitust teha ja tubade vahet käia, tahan ise magada. Meie voodis magasid kui notid, äratus 10 paiku hommikul.

Oma tubadesse, oma vooditesse kolisid kui valmis selleks, nii 5-6 eluaasta paiku.

See on täiesti OK, aga sellise kirjelduse juurde võiks käia ka lisaks, kuidas sel ajal abikaasagaa intiimsuste jaoks aega ja kohta leidsite. Siis on kokku hea komplekt soovitusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiesti OK, aga sellise kirjelduse juurde võiks käia ka lisaks, kuidas sel ajal abikaasagaa intiimsuste jaoks aega ja kohta leidsite. Siis on kokku hea komplekt soovitusi

No küll on häda, nii lihtsat asja ei suuda välja mõelda- väikelapsed lähevad magama üheksa, mõni varemgi, majas on teisi seksimiseks sobivaid kohti ka teises toas. Mitu tundi on vaba aega teha midaiganes. Kui tahta, leiab aja ja koha. Kui ei taha, no siis ei päästa see lapse eraldiküütimine ka enam kuigi palju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Väikelaps Lapsega koos magamine