Esileht Pereelu ja suhted lapsehoid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: lapsehoid

Postitas:

mis te arvate kui palju peaks olema tunnitasu lapsehoidmisel kui laps on 2.5 aastat vana.kas on kellelgil sellega kogemusi olnud?
kas oleneb ka lapse hoidmise aja pikkusest,et umebs mittu tundi päevas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no 3 eur per tund on palk, mis teeb rõõmsaks iga lapsehoidja. raha, mille eest on lapsehoidja nõus ka lapsele süüa tegema, teda päriselt ka õpetama ja harima, mitte niisama teda \”hoidma\” (ehk teleka ette viskama vms). lapsehoidja on ka inimene, kel omad arved maksta, seega otse loomulikult korrutad sa tunni hinna tundide arvuga. või arvad, et mida suurem töötundide arv, seda suurem \”hinnaalandus\”?

kui vaja hoida vaid 1-2 tundi päevas, siis elementaarne, et maksad lapsehoidja sõidu kinni (sest vastasel korral sööb saadav tasu transpordi hinna) või siis loobud sellest väljaminekust ja hoiad ise. muidugi on ka alati variant oma lähedasi ära kasutada, vanaemad, vanaisad, ämmad, äiad, ristivanemad. mis kedagi rõõmsaks teeb. kas kokkuhoitav rahasumma või head suhted.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 22:20; 22.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll saanud nö hinnaalandust selle pealt, kui palju on hoida. Näiteks kui täiskohaga hoid, siis on kuu summa või päevatasu. Kui vaid paar tundi, on hind muidugi kallim. Ja odavamalt olen saanud ka nii, et viin ise lapse hoidja juurde, lapsehoidjal on hoida ka oma laps või siis peale minu lapse on hoitavaid veel. Sellistel tingimustel ma arvan, et 3 eurot tunnis on suhteliselt palju. Kui lapsehoidja tuleb sulle koju, pühendub ainult sinu lapsele, siis isegi vähe. Aga kõik oleneb kokkulepetest. Ja oma pika lapsehoidjate palkamise staa¸i juures olen märganud, et hinnast ei olene teenuse kvaliteet mitte vähimalgi määral. On hoitud 2 eurot tund ideaalselt ja 4 eurot tund väga halvasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 06:57; 22.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin üks vanem otsib hoidjad 8-17ni, päevapalgaks pakub 10 eurot. Teate, ma tõesti ei kujuta kes selle raha eest hoiaks. Kohalesõitmisega ja üks laps. Viitele, et see on liiga väike summa, siis saab tigedaks ka veel. Tunnitasu tema ei maksa. Edu talle otsingul aga see on juba lapsehoidja mõnitamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siin üks vanem otsib hoidjad 8-17ni, päevapalgaks pakub 10 eurot. Teate, ma tõesti ei kujuta kes selle raha eest hoiaks. Kohalesõitmisega ja üks laps. Viitele, et see on liiga väike summa, siis saab tigedaks ka veel. Tunnitasu tema ei maksa. Edu talle otsingul aga see on juba lapsehoidja mõnitamine.[/tsitaat]
Noh, mõni pensionär teeks meeleldi 220 ¤ puhtalt kätte selle töö meeledi ära. Ühe lapse hoidmine pole ju mingi kunsttükk, mida ligi miinimumpalga eest teha ei võiks. Osa aega laps magab ju ka, saab kenasti seebikaid vaadata ja sokki kududa. Oletatavasti saab süüa ka pererahva kulul, ei pea oma söögikorv kaasas olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie maksame 5 eur-i tund. Inimene on paberitega, nö meie poolt ülekontrollitud soovitustega ja tänase seisuga on kogu meie pere väga rahul. Ta mitte ainult ei hoia vaid harib ka last.
Olen kunagi ise õppimise kõrvalt välisriigis olnud lapsehoidja ja tunnetan seda teemat ehk teisiti. Pealegi ei oleks ma nõus oma last odavatesse kätesse andma, et ta lihtsalt järelvaadatud oleks.
Söök on meie kulul ja auto ka. Ta käib ujumas lapsega 2 korda nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka mina omal ajal maksin hoidjale rohkme kui ta küsis. just seetõttu, et inimesel motivatsioon säiliks. kui motivatsioon väikese palga tõttu kaob kaupluse kassapidajal, kes mulle vastu vingub, siis selle elan ma üle. aga kui motivatsioon kaob inimesel, kes hoiab mu silmatera, siis on halvasti. kokkuhoitud raha ei kaalu seda üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest tunnihinne oleneb ikka hoidmise pikkusest ja tihedusest st. töökoormusest, mitte lapse vanusest. Mida lühem aeg ja harvem hoidmine, seda kallim on tunnitasu. Kui pakutakse regulaarset täisajaga tööd, siis tunnitasu pisut väiksem. Aga 1.25 tunnitasu pakkuda on muidugi mõnitamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tegelikult nii kahju lugeda, et inimeste jaoks on norm, et mida rohkem lapsehoidja hoiab, seda suuremat hinnaalandust saab nuruda… nagu jumala eest et lapsehoidja normaalset raha ei saaks teenida endale, nagu see amet peabki olema pooleldi hobi ja heategevus?

miks te lörtsite seda ametit oma suhtumisega? kas te ise ei tahaks oma töökohal sellist suhtumist saada, et mida rohkem tööd teed, seda suuremat hinnaalandust on õigus saada tehtud töö eest?

töö on töö. ega vist enne asja iva kohale ei jõua, kui kohtate oma elus tööandjat, kes töölkäidava tundide arvu pealt leiab, et on õiglane pakkuda teile tema mõistes \”soodsamat\” palka..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 22:20; 22.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsisin 2,5 eur/tunnis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on tegelikult nii kahju lugeda, et inimeste jaoks on norm, et mida rohkem lapsehoidja hoiab, seda suuremat hinnaalandust saab nuruda… nagu jumala eest et lapsehoidja normaalset raha ei saaks teenida endale, nagu see amet peabki olema pooleldi hobi ja heategevus?

miks te lörtsite seda ametit oma suhtumisega? kas te ise ei tahaks oma töökohal sellist suhtumist saada, et mida rohkem tööd teed, seda suuremat hinnaalandust on õigus saada tehtud töö eest?

töö on töö. ega vist enne asja iva kohale ei jõua, kui kohtate oma elus tööandjat, kes töölkäidava tundide arvu pealt leiab, et on õiglane pakkuda teile tema mõistes \”soodsamat\” palka..[/tsitaat]

Paljud lapsehoidjad teevadki seda tööd hobikorras. Ise on lapsega kodused, tore, kui saab lapsele mänguseltsilise ja veel lisaraha ka. Neid töid väga palju ei ole, mida saaks oma kodus ja oma lapse kõrvalt teha. Pigem ütleks, et paljud lapsehoidjad ei ole oma teenuse pakkumist väga hästi läbi mõelnud, pole lastega üldse kogemusi jne, aga nõudmised on suured. Õnneks on lapsehoidjaid väga palju ja igaüks leiab endale sobiva igasuguse hinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 06:57; 22.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted lapsehoid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.