Esileht Koolilaps Lapsehoidja 8 aastasele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lapsehoidja 8 aastasele

Postitas:

Tere,

kas kellelgi on veel sellist kogemust, et 8 aastasele võtate hoidja? Laps nimelt kardab meeletult üksi kodus olla. Kui vanemad tööl, siis viidab oma aega sõprade juures või lihtsalt kooli peal. Pikapäeva rühma koolis pole. Õhtuks on laps suhtlemisest ja ekraani ees veedetud ajast nii üle-erutunud ja väsinud, et nii nagu edasi ei saa…
Kas 5 eur tund oleks võimalik hoidjat leida? Kas keegi ei tea Tallinn-Nõmme piirkonnas mõnda tudengit vms, kes oleks huvitatud sellisest tööst?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tudeng on vist sel ajal loengutes, kui kaheksane seltsi vajab? kas noortekas ei saa olla?

igatahes soovitan postitada nõmmekate fb gruppi. maini piisavalt täpne asukoht ja kool ka ära. mul on endal mitu teismelist tüdrukut kodus ja kujutan ette, et neile võiks küll sobida selline töö, aga paraku on minu lapsed oma huvialadega nii koormatud, et pole lihtsalt sellist aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võiks jah olla pigem selline seltsiline, pole ju hoidjateenust vaja.
Äkki koer või kass hoopis?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina tunned oma last paremini. Kui sa tahad, et ta oleks kodus rahulikus keskkonnas, mitte viibiks sõprade juures või noortekeskustes, siis muidugi otsi lapsele hoidja. Pere 24 lehele saab kuulutuse panna ja siis inimesed võtavad sinuga ise ühendust, kellele sinu tingimused sobivad. Seal on tudengeid ka. Äkki mõnel vabam graafik, äkki mõni akadeemilisel, vmt. Proovi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 EUR/tund leiab kindlasti. Esiteks on su laps juba nii suur, et temaga jäävad ära paljud probleemid, mis väiksematega oleks (emme taga nutmine, potitreening jne). 8-aastasega saab mõistlikult suhelda ja ta oskab ennast selgelt väljendada. Eelistaksin iga kell tegeleda võõra 8-aastasega kui 2-aastasega (ükskõik kui armsad nad siis ka poleks).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahumäe raudteejaamas on väga tore koht sellistele lastele, seal aitab kasvataja ka ära õppida, seal saab mängida jne ja vähemalt aastaid tagasi oli see täiesti tasuta. Hommikul käivad seal emad oma titadega, ka mina käisin oma lastega ja keskpäevast hakkasid juba tulema koolilapsed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahumäe raudteejaamas on väga tore koht sellistele lastele, seal aitab kasvataja ka ära õppida, seal saab mängida jne ja vähemalt aastaid tagasi oli see täiesti tasuta. Hommikul käivad seal emad oma titadega, ka mina käisin oma lastega ja keskpäevast hakkasid juba tulema koolilapsed.

JUST! Pidin soovitama sama. Minu 5. klassi laps käib ka seal endiselt. Hakkas käima kolmeaastaselt ja enam ei saa pidama. Rahumäe koolis oli kunagi poiste seltskond, kes alustas samuti lasteaiaeas mängujaamas käimist ja minu teada kadusid nad sealt ära alles siis, kui 9. klass läbi sai. Saab koolitöid teha, juttu ajada, teed juua jne. On endiselt täiesti tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisalt võiks mõelda selle üle, miks laps kodus s.o. turvalises keskkonnas nii kardab olla. Mina soovitaks võtta mõni lemmikloom lapsele seltsiks. tõesti on väsitav, kui laps veel peale kooli õhtuni kuskil olema peab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma esiteks piiraks ekraaniaega olenemata sellest, kus laps peale kooli viibib. Teiseks orgunniks talle trenni või huviringi peale kooli. Võimalusel võtaks laps pärastlõunal enda juurde tööle või töötaks ise rohkem kodukontoris.
Hoidjat nii suurele lapsele enam ei võtaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sobiv töö ka mõnele penskarile kellel üksinda igav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie võtsime koera, kui laps läks 1. klassi. ennem ei julgenud ta teisele korruselegi minna üksinda, nüüd ei karda mitte midagi. ehk siis meil oli koerast mega palju abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Lapsehoidja 8 aastasele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.