Esileht Väikelaps Lapsehoidja leidmine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lapsehoidja leidmine

Postitas:

Selgus, et vajan suvel kuu aega lapsehoidjat. Küll mitte täisajaga, vaid osaliselt ja hommikuti. Pole aimugi, kuidas leida, lehte kuulutus või midagi? Palju maksta, kuidas vormistada? Või ongi suusõnaline kokkulepe sisuliselt võõra inimesega? Kel kogemusi, andke nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt mõtle hoolega läbi oma tuttavad ja naabrid. Väikelastega kodused emad, pensionärid, töötud, gümnaasiumiõpilased jne.
Seejärel küsi nõu tuttavatelt – äkki keegi oskab kedagi soovitada. Kui niimoodi ei näkka, siis kuuluta kohalikus FB grupis.
Tunnihinna osas ei oska kahjuks nõu anda. Minu kogemused on aastatetagused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kui vana laps on, aga vii nt kuskile lastehoidu?

Mul langesid ka koroonaga lapsehoidjad/sugulased ära ja no mis sa hädaga teed, viisin hoidu. Alguses 0.5 päeva ja hiljem juba jäi ka magamisega. No poleks osanud arvata, et lapsele nii meeldib ja sobib. Nüüd on nii, et vanaemaga ei taheta kodus olla ikka lasteaeda ja lasteaeda. Ema mul juba kergelt solvumas 🙂

Mina lihtsalt ei viitsinud nende hoidjatega hakata jagelema. Hind tuli ka enamvähem sama, kui võtta kogemuste ja ametliku palgaga inimene ja no on hea tõdeda küll, et laps hoitud, lõbustatud, söödetud ja mõned sõbradki juurde saadud.

*Laps saab kohe 2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Lapsehoidja leidmine