Esileht Pereelu ja suhted Lapsehoidja Tallinnas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lapsehoidja Tallinnas

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada head lapsehoidjat tallinnas, kes võtaks hoida ka alla aastaseid lapsi? Kuna pole varem teemaga kokku puutunud, siis äkki oskate öelda ka mis hinnaga teenus umbkaudu on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, hoidjat soovitada ei oska, kuid hindadest niipalju, et näiteks mina hoian Tallinnas 8-kuust beebit 2×6 h nädalas, tunnitasu on 3 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka hoidsin alla 1-aastast 3 eur tunnis. Muidu soovitaksin iseennast, aga kahjuks olen päris hõivatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksin hoida, hind sama mis eelpool ainult pole kontakte kellele pakkuda. Elukoht kesklinn. Sobib ka lapse kodus või enda kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla aastaseid lapsi võtavad palju – ise soovitaks antud juhul veid vanema lapsehoidja leida… Tallinn on suur ja lai – tegin sulle nüüd esmase otsingu lastehoid.net lehel (vanus alates 25, hoiab lapse kodus, päevasel ajal ja hoiab üksinda- nii väikese lapsepuhul ju ei tahaks, et hoidja koos oma lapsega tuleks) – zoomi nüüd kaardil see piirkond suuremaks kus elad ja ehk leiad sobiva : http://lastehoid.net/#day_care=t&come_over=t&babysitting_alone=t&age_min=25&lat=59.429776168349704&long=24.718193879699754&zoom=11

Ja lapsehoidja palgad on ikka väga varieeruvad – on neid, kes küsivad 1.75 tunnist ja on neid, kes alla 7 jutule ei taha võtta. Kui tõiselt oled hoidja otsinguil, siis kindlasti tasub ka Premium konto tellida – siis näed ka ankeedidel palgasoove (selle on märkinud 33% lapsehoidjatest).

Mingit statistikat sellest palgateemast olen teinud http://lastehoid.net/blog/tag/lapsehoidja-tootasu/

Loodetavasti leiad toreda hoidja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapsehoidja Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.