Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoidja tasu`?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Lapsehoidja tasu`?

Postitas:

Hakkan kohe hoidma last iga tööpäev 8.00-17.00 ja nii terve kuu.Palju võiksin kusida palka?
Last hakkan hoidma omas kodus ja oma rahast annan ka süüa või leppiks mingi kindla summa mida vanemad annavad lapsele söögi rahaks:)
Laps on muidu peaegu 2 aastane ja mähkudega:)
Hoian last oma poja kõrvalt ja olen veel rase ja 6 kuud:)

Kriitikad ei soovi!
Kõhtu pole ollagi ja raske ka pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.04 14:25; 03.05 11:28; 03.05 13:20; 03.05 13:25; 03.05 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskohaga töö ju, alla miinimumpalga kindlasti mitte.
Lisaks kindlasti lapse toit või toiduraha.

Kui väga hea tuttav, siis 200 + toit, muidu 250 + toit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]bildern kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on selline küsimus.Hoidsin ka last kuu aega(tasu oli 135eurot).Nüüd äkki viilitakse maksmisega ja tullakse lagedale jutuga et mina olevat tekitanud lapsele verevalumid.Kuidas suhtuda sellisesse süüdistusse.Kahjuks on ka selle inimese kuulutus siin üleval.Mida teha?[/tsitaat]
135¤ kuu aja eest? See on ikka vähe, mis vähe.

Teemaalgataja: Küsiks 300¤ kuu ( seal sees oleks ka 2-aastase toiduraha).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:26; 03.05 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]bildern kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on selline küsimus.Hoidsin ka last kuu aega(tasu oli 135eurot).Nüüd äkki viilitakse maksmisega ja tullakse lagedale jutuga et mina olevat tekitanud lapsele verevalumid.Kuidas suhtuda sellisesse süüdistusse.Kahjuks on ka selle inimese kuulutus siin üleval.Mida teha?[/tsitaat]

Kui vana muidu laps on?Ma usun lihtsalt ei ole raha sulle maksta ja hakkavad igast asju välja mõtlema!Ma usun,et iga laps kukkub ja tekkivad sinikad ja nii edasi…..Kas nad kohe ütlesidki sulle seda?Kas nendel mingid tõendid ka on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.04 14:25; 03.05 11:28; 03.05 13:20; 03.05 13:25; 03.05 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane: kust me teame, et sinu jutt tõele vastab??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:56; 03.05 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii,räägime siis asjast.Mina olen selle 5 ja poole aastase poisi ema.Kuna ma vestlesin mitme hoidjaga,kes oma laste kõrvalt on lapsi hoidnud ja nemad mulle selle summa välja pakkusid,kui sina olid parema asukohaga,siis sulle ma selle summa ka ütlesin ja sa olid kohe nõus.
Mis verevalumitest sa jahud,et sina tegid?
Ma küsisin täna hommikul,et kas oleks võimalik laps samas oleksu kätte saada õhtul,mis oli ta hommikul tuues?Eile oli tal õhtuks jälle nina katki kraabitud,silma all väike verevalum,pluss tal oli ka silma välisküljel suur kriim.Eelmine nädal oli nt kaelal väike õrn verevalum,samuti otsa ees kriimud.Kes need tegi,sinu oma 3 ja poole aastane poeg.Kui minu poeg tahtis sulle sellest rääkida,siis sa ütlesid,et sul on kitumisest kopp ees.Kuhu ta siis pöörduma peab,kui mina olen tööl ja sina oled seal ainus täiskasvanu,kes saab selle olukorra lahendada?
Ma saan aru,et lapsed lähevad mängides ülemeelikuks,aga ka see,et sa ähvardasid mu lapsele vitsa anda,vot see ka pole normaalne.
Sa ei räägi minuga asjadest,vaid jooksed teise tuppa,magad hommikul sisse,siis lapse ees ütled,et sul kopp ees,et ta mulle ja oma isale helistab.Mis see sinusse puutub,palju ta minuga suhtleb või oma isaga?
Ma maksin sulle 5ndal kuu aega ette ära,praegu peaksin maksma sulle nüüd mai eest ja tõesti on palgaga viivitus.Aga sina juba 26ndal kirjutad,et millal raha loota on,et teil on rahaga kitsas.
Kas minu süü on,et sa ei suuda oam pere rahadega majandada?
Pealegi mu laps ei söögi su juures pea-aegu midagi.
Praegugi on sul aega istuda arvutis ja mind laimata,kui selle asemel,et oma 3 ja poole aastasele rääkimine selgeks õpetada.

Tore on ka sinu väide nagu ma valetaks sulle,et tööl käin.Et sa nagu mõtled,et mul oleks viitsimist E-R hommikul 7-7:30 laps sulle tuua ja ise teha mida?
Laps istub mul praegu töö juures ja on juba väga väsinud.Ja peale selle,kui sa mulle nähvasid,et võid jh minema minna oma lapsega,on sul veel jultumust mulle kirjutada,kas mul juba on uus hoidja või vajan veel su teeneid.

Ja kui võtta kuust-kuusse maksmist,siis eelmise tasu maksin ette 5ndal,seega uus maksepäev peaks ka 5s olema.

Ja sul on ikka väga vale arusaam sõimust.Ma rääkisin sinuga isegi normaalselt,kui ma sind sõimanud oleks,oleks kõik su naabrid seda kuulnud.Sina olid see,kes pistis kohe karjuma,et ma valetan.

Lihtsalt rumal oled,arvasid,et leidsid lolli,kes toob sulle oma lapse ja ühtegi sõna ei ütle või?
Minu poeg ka,kui miskit mulle rääkis,siis kohe oli lause,et ära tädile räägi,et sulle rääkisin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, milliste inimeste kätte peame oma pisikesed usaldama. Otsin ka varsti oma kahele lapsele hoidjat= hirmu ajab nahka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:56; 03.05 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis on sinu mure,et ta mulle helistab?On ta lasteaias sinu juures?Kuhu ta päärduma peab,kui sinult abi ei saa.Sinu laps torkab talle sõrmi silma,kägistab.Minu lapsel on küüned lühikesed.
Ma ju üritasin sinuga rääkida,aga sina kohe pistsid karjuma,et ma valetan,et tööl käin.Tavaliselt on pal kuu viimase päevaga ära makstud,praegu on viivitus,kuna üks oli puhkusel,kes pidi palgad kinnitama ja teine läks lähetusele.
Ma ei öelnud,et sina ju tegid,vaid kas sa saaksid oma väiksemal lapsel rohkem silma peal hoida.Sinule ju ütlema ei saa tulla,sest sa ütled,et sul kitumisest kopp ees.
Misasja sa keerutad.Endal ka häbi on või?
Ma saaks aru,et lööd lamenti,et mul eelmise kuu eest maksmata,mis hoidsid,aga on ju makstud.Maksmata on uue kuu eest,mil mu poega hoidma oleksid pidanud.

Endiselt,mina üritasin sinuga näost-näkku suhelda,sinul viskas bloki ette ja sina olid see,kes tuli mind netti laimama ning mina vaid räägin asja teist poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]piiiga81 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mis on sinu mure,et ta mulle helistab?On ta lasteaias sinu juures?Kuhu ta päärduma peab,kui sinult abi ei saa.Sinu laps torkab talle sõrmi silma,kägistab.Minu lapsel on küüned lühikesed.
Ma ju üritasin sinuga rääkida,aga sina kohe pistsid karjuma,et ma valetan,et tööl käin.Tavaliselt on pal kuu viimase päevaga ära makstud,praegu on viivitus,kuna üks oli puhkusel,kes pidi palgad kinnitama ja teine läks lähetusele.
Ma ei öelnud,et sina ju tegid,vaid kas sa saaksid oma väiksemal lapsel rohkem silma peal hoida.Sinule ju ütlema ei saa tulla,sest sa ütled,et sul kitumisest kopp ees.
Misasja sa keerutad.Endal ka häbi on või?
Ma saaks aru,et lööd lamenti,et mul eelmise kuu eest maksmata,mis hoidsid,aga on ju makstud.Maksmata on uue kuu eest,mil mu poega hoidma oleksid pidanud.

Endiselt,mina üritasin sinuga näost-näkku suhelda,sinul viskas bloki ette ja sina olid see,kes tuli mind netti laimama ning mina
vaid räägin asja teist poolt.[/tsitaat]

Palun ärge arutage seda teemad minu teema all!Tänan
Ma arvan teil oleks parem,kui saaksite kokku ja räägiksite omavahel kõik segeks:)Loodan,et kõik saab korda juuate ühisele kokkuleppele:)Kõige paremat teile
Teema algataja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.04 14:25; 03.05 11:28; 03.05 13:20; 03.05 13:25; 03.05 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]bildern kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja selle maksmise kohta on mul niipalju öelda,et saatsid 30.04.2012 sms et saad nädala lõpus raha.Eile tulid jutuga et raamatupidajat ei ole olevat sõitnud hispaanijasse.Kuidas seda nüüd võtta.Kas tahtsid üle lasta??[/tsitaat]

Issand inimene,õpi õigekeel selgeks ja kuidas ma sind üle oleksin saanud lasta??
Sa pole mai eest hoidnud last,et ootad raha,mis arvad,et toon lapse sulle kuu aega ja muudkui viivitan.Eelmise kuu algul lubasin maksta 5ndal ja ka tegin seda.Ma maksin ette,enne kui olid last hoidnud üldse.

Seletan veelkord:aprillis hoidsid mu last,maksin selle eest 5ndal aprillil.Palga pidin saama kätte 30.05,kuid sina juba 26ndal saatsid smssi,et millal raha saab.Viivitus ei ole minu taga.Lepingus üldse on mu palgapäev 15s kuupäev.See on lihtsalt raamatupidaja vastutuleks kuu viimasel päeval kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan teemaalgataja ees!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]piiiga81 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandan teemaalgataja ees!![/tsitaat]
😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.04 14:25; 03.05 11:28; 03.05 13:20; 03.05 13:25; 03.05 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]bildern kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga palun, räägi ja ma ei ole kedagi laimanud aga no sellised süüdistused,et verevalumid üleöö tekkinud lapsele.No anna kannatust tõesti.Ma olen varem olnud lapsehoidja ja pole mingeid probleeme olnud alati kõik on saadud ära lahendada.Oled sa näinud et minu poiss teda kiusab??Tüdrukud on korduvalt mulle öelnud et sinu poiss teeb madisele liiga??Pigem on laps liiga ära hellitatud.[/tsitaat]
Palun tee omale eraldi teema või saa töö andjaga kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.04 14:25; 03.05 11:28; 03.05 13:20; 03.05 13:25; 03.05 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]bildern kirjutas:[/small]
[tsitaat]Temaga pole võimalik kokku saada ja rahulikult rääkida.Eks ta ise peab otsustama kas otsib uue hoidja või lepib olemasolevaga.Mina lõpetan ja vabandan et sinu teemasse sellise jama tõin:)[/tsitaat]
Ükski lapsevanem EI VII last hoida lapsehoidjale, kelle juures on tema lapsel tekkinud vigastused.

Ükski hoidja EI VÕTA enam hoida last, kelle vastu väidetavalt lapsevanem esitab valesüüdistusi.

Teemaalgataja, Sinu ees vabandused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:26; 03.05 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]piiiga81 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mis on sinu mure,et ta mulle helistab?On ta lasteaias sinu juures?Kuhu ta päärduma peab,kui sinult abi ei saa.Sinu laps torkab talle sõrmi silma,kägistab.Minu lapsel on küüned lühikesed.
Ma ju üritasin sinuga rääkida,aga sina kohe pistsid karjuma,et ma valetan,et tööl käin.Tavaliselt on pal kuu viimase päevaga ära makstud,praegu on viivitus,kuna üks oli puhkusel,kes pidi palgad kinnitama ja teine läks lähetusele.
Ma ei öelnud,et sina ju tegid,vaid kas sa saaksid oma väiksemal lapsel rohkem silma peal hoida.Sinule ju ütlema ei saa tulla,sest sa ütled,et sul kitumisest kopp ees.
Misasja sa keerutad.Endal ka häbi on või?
Ma saaks aru,et lööd lamenti,et mul eelmise kuu eest maksmata,mis hoidsid,aga on ju makstud.Maksmata on uue kuu eest,mil mu poega hoidma oleksid pidanud.

Endiselt,mina üritasin sinuga näost-näkku suhelda,sinul viskas bloki ette ja sina olid see,kes tuli mind netti laimama ning mina vaid räägin asja teist poolt.[/tsitaat]
olen ka lapsehoidja ja ei saa aru, miks peaks maksma töö eest, mida veel tehtud ei ole – ehk kuu aega ette??? ma ei tea ühtegi töökohta, kus makstakse töö eest, mida veel tehtud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis sama küsimus, et miks on makstud töö eest ette, ehk töö eest, mida pole veel tehtud?
Saan aru, et selline on ilmselt omavaheline kokkulepe, kuid siinkohal ei saa ju õelda, et lapsehoidjale ei ole töö eest makstud!?

Vabandan, aga no on itrigeeriv teema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natuke nüüd teemasse ka. teemaalgatajele.

mina olen lapsehoidja ja teen seda enda lapse kõrvalt kes 1,5 aastane (tegelikul peres veel 2 last 10 ja 15).

saan 2,5 aastase poisi hoidmise eest 15 eur päevas ja selle eest siis minu poolt söök 3 korda päevas. teen ise söögid ehk üldiselt ei osta poolvalmis toitu. ka magustoidud.
kindel päevakava (hommikusöök, mängimine, õues olek, lõunasöök, lõunauinak, nn oode ja siis mängimine õues või toas kuni kl 17).

vahest käib meil veel (valdavalt e ja r) 2 aastane tüdruk juures.
hoidmise aeg 8-17 ja ma ei tee probleemi kui vanem jõuan kl 17,30.

kui hoian tunni kaupa siis on hind 2 eur/h.

lapsed saavad üldiselt kenasti omavahel läbi aga tuleb ette ka nääklemist ja mänguasjade äravõtmist. siis peab ise olema rahulik ja seletama, et krabada pole ilus ja haiget teha ei tohi.ja kindlasti ei tohi teha lastel vahet-hoitav ja enda laps.

minu asukoht Rae vald, Jüri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm…olen ka lapsehoidja, sinu kirjelduse järgi küsiksin 400 eurot kuus (toit sisse arvatud). Minu hinnad on igal juhul sellised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 21:09; 15.05 22:01; 15.05 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hm…olen ka lapsehoidja, sinu kirjelduse järgi küsiksin 400 eurot kuus (toit sisse arvatud). Minu hinnad on igal juhul sellised.[/tsitaat]

Mind huvitab see,et need,kes küsivad 300,- jne eurot kuus lapsehoidmise eest,et kas paberitega olete siis v?
Mida peab nt see ema tegema,kes kasvatab last üksi ja saab miinimumpalka,kuid last lasteaeda panna ei saa,kuna pikad järjekorrad?
Mõndadel on ikka utoopilised hinnad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 17:48; 13.05 10:43; 13.05 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mind huvitab see,et need,kes küsivad 300,- jne eurot kuus lapsehoidmise eest,et kas paberitega olete siis v?
Mida peab nt see ema tegema,kes kasvatab last üksi ja saab miinimumpalka,kuid last lasteaeda panna ei saa,kuna pikad järjekorrad?
Mõndadel on ikka utoopilised hinnad.[/tsitaat]
Selline üksikema peab lootma mõne pereliikme või väga hea sõbranna peale. Lapsehoidja on ehk ka üksikema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mind huvitab see,et need,kes küsivad 300,- jne eurot kuus lapsehoidmise eest,et kas paberitega olete siis v?
Mida peab nt see ema tegema,kes kasvatab last üksi ja saab miinimumpalka,kuid last lasteaeda panna ei saa,kuna pikad järjekorrad?
Mõndadel on ikka utoopilised hinnad.[/tsitaat]
Miinimumpalka saav ema ilmselt lihtsalt ei saa endale sellist luksust nagu lapsehoidja lubada. Suur vedamine, kui leidub keegi tuttav vms, kes on nõus last sümboolse tasu eest hoidma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mind huvitab see,et need,kes küsivad 300,- jne eurot kuus lapsehoidmise eest,et kas paberitega olete siis v?
Mida peab nt see ema tegema,kes kasvatab last üksi ja saab miinimumpalka,kuid last lasteaeda panna ei saa,kuna pikad järjekorrad?
Mõndadel on ikka utoopilised hinnad.[/tsitaat]
aga lapsehoidja peab ju ka millestki elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

300- 400 eurot oleks ma nõus maksma hoidjale, kes lisaks hoidmisel ning toitmisel tegeleks intentsiivselt minu lapsega.
Õpetaks joonistama, tähti, numbreid, kujuneid,värve, laule jms. Sa ei ole märkinud kui vana on Sinu poeg. Kas Sul on võimalus hoitava lapsega süvenenult tegelda või mitte. Niisama silma peal ja mängukaaslase hoidmise eest mina üle 200 euro kuus ei maksaks. Selle sees on ka söök. Äärmisel juhul olen ma nö söögi ise nõus kaasa panema. Aga seda tõepoolest äärmisel juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga lapsehoidja peab ju ka millestki elama.[/tsitaat]

Siis peabki lapsehoidja tegema paberid,et sellist raha küsida ja intensiivselt ainult selle hoitava lapsega tegelema.
Kui mängukaaslaseks ja silma peal hoidmiseks vaid hoidjat vaja,siis tõesti mina nt üle 150,- kuus ei maksaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 17:48; 13.05 10:43; 13.05 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miinimumpalka saav ema ilmselt lihtsalt ei saa endale sellist luksust nagu lapsehoidja lubada. Suur vedamine, kui leidub keegi tuttav vms, kes on nõus last sümboolse tasu eest hoidma.[/tsitaat]

Ja sellepärast ka ongi nii paljud lapsed vaesuses.

Tean tuttava tuttavat naist,kelle oma vanemad surnud.Mees sai avariis surma,kui oli 9ndat kuud rase.Mehe vanemad on juba üle 70ne,isegi vaevu ots otsaga kokkutulev paar.Ümberringi kõik tuttavad/sõbrad/sõbrannad käivad tööl.Kes vahetustega,kes 9-17neni.Üle 4ja aasta üritab tööle minna,kuid last lasteaeda ei ole saanud panna.Avaldusi igale poole esitanud ja lapsehoidjat palgata ei jõua.
Ise olen läbi tuttava teinekord pakkunud last hoida,kui töövestlusel on käinud ja seda ilma rahata.
Kahju on lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 17:48; 13.05 10:43; 13.05 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen küll paberitega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 21:09; 15.05 22:01; 15.05 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mind huvitab see,et need,kes küsivad 300,- jne eurot kuus lapsehoidmise eest,et kas paberitega olete siis v?
Mida peab nt see ema tegema,kes kasvatab last üksi ja saab miinimumpalka,kuid last lasteaeda panna ei saa,kuna pikad järjekorrad?
Mõndadel on ikka utoopilised hinnad.[/tsitaat]

Nii, uuesti. Olen, jah paberitega ja minu ametivalik on lapsehoidja, mitte ma ei tee seda sellepärast, et muud tööd pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 21:09; 15.05 22:01; 15.05 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei saa üldse aru sellisest suhtumisest kus lapsehoidja ainult \”vaatab last\” aga ei tegele ega arenda. seda enam kui on koos mitu last ja üks neist nt lapsehoidja enda oma. oma lapsega ju ikka tegeletakse…

laste päevad peavad olema sisustatud ju.

kas ma olen naiivne, et sedasi siis arvan??

ma ise lapshoidja ja küll ei kujuta ette, et laps jookseb mööda maja ringi ja mina ainult olen täiskasvanuna kohal.mitte mingit tegevust, mängu ei paku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoidja tasu`?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.