Esileht Väikelaps lapsehoidja tasu

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: lapsehoidja tasu

Postitas:

Tere!
Ehk oskate nöu anda, kui palju oleks paras maksta Tartus kahe lapse: 4-aastase ja 2-aastase, hoidmise eest ühel nädalal, kokku umbes 35 tundi.
Tänud tagasiside eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 15:59; 05.04 16:17; 06.04 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen hoidja ja kahe lapse eest saan 3,5 eur. tunnis,üks laps 2,5 eur.Kui hoiaksin 2 last, küsiks siis 35t. eest 122 eur. nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tallinnas on körgemad hinnad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 15:59; 05.04 16:17; 06.04 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksaks max 3 eurot tunnis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last peaks ikka odavam olema kui üks… lapsed mängivad ju enamuse ajast koos.
Hinnaks max 2 euri

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 16:07; 06.04 19:33; 06.04 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaks last peaks ikka odavam olema kui üks… lapsed mängivad ju enamuse ajast koos.
Hinnaks max 2 euri[/tsitaat]

Huvitav, mis loogika see on? Kaks last odavam kui üks? Isegi sellest ma ei saa väga hästi aru, et kaks ühe pere last on nagu mingi erihinnaga, aga kui on eri perest, siis maksavad ju ikka mõlemad emad täishinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan ühe lapse hoidmise eest 2,5 eur. Kahte last ei hoiaks alla 4 eur/h tasuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvamus tulebki sellest, et olen ka ise lapsehoidja olnud ja enda laste põhjal. Eks oleneb ka lastest, kuid kahe lapsega on minu meelest kergem ka lapsehoidjal (ei ole lastel igav ega kas vastupidi)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 16:07; 06.04 19:33; 06.04 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaks last peaks ikka odavam olema kui üks… lapsed mängivad ju enamuse ajast koos.
Hinnaks max 2 euri[/tsitaat]

Kolm siis juba tasuta, eks?
Kus elad, kohe toon!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma osakn kosta, kui 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 16:07; 06.04 19:33; 06.04 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 1-aastased kaksikud. Üks hoidja saab 3.- euri(alguses sai 2,70 aga ise tõstsin), teine 2,50 euri.
Väga rahul olen hoidjatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud tagasiside eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 15:59; 05.04 16:17; 06.04 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvamus tulebki sellest, et olen ka ise lapsehoidja olnud ja enda laste põhjal. Eks oleneb ka lastest, kuid kahe lapsega on minu meelest kergem ka lapsehoidjal (ei ole lastel igav ega kas vastupidi)[/tsitaat]

No sellega on nii ja naa. Vahepeal mängivad koos, siis kaklevad, siis mõtlevad mingi lolluse välja jnejne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastutad siiski kahe eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps lapsehoidja tasu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.