Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lapsehoidja tasu

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Lapsehoidja tasu

Postitas:
Kägu

Kui palju on 1 tunni hind, kui võtta lapsehoidja?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Lapsehoidja tasu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui palju on 1 tunni hind, kui võtta lapsehoidja?[/tsitaat]
Mina hoian lapsi Tartus ja tunnitasu on mul kaks euri.

Please wait...
Postitas:
Tihasepreili

Mina maksan Pärnus 4¤ tunnis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina maksan 3 euri tunns

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil on noor naisterahvas, kutsetunnistust pole, maksame 4¤/h, süüa pakun ise aga ta väga ei söö ma ütleks 🙂

Laps kahe aastane, hoidja hoiab Tallinna kesklinnas meie omas kodus.
Päevas tuleb nii 5h hoidmist. Hoiab ka õhtuti ja öösel kui vaja ja siis lepime tasus kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

4 eur tund ilma paberita? Ebanormaanlne! Nii me sunnimegi neid paberitega töötama sama raha eest, kui ka need, kes pole haridust saanud ega saagi.
Ja veel makse ta ta ka ei maksa antud summa pealt. Mida te teete?
Ilma paberita maks. 2,30 eur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]4 eur tund ilma paberita? Ebanormaanlne! Nii me sunnimegi neid paberitega töötama sama raha eest, kui ka need, kes pole haridust saanud ega saagi.
Ja veel makse ta ta ka ei maksa antud summa pealt. Mida te teete?
Ilma paberita maks. 2,30 eur.
[/tsitaat]
ega paberi hoia ju, ikka inimene. ja kui on tore ja tubli hoidja siis pole vahet kas on paberitega voi ilma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina maksan 4 eurot kutsetunnistusega hoidjale. Saan siis linna toetust maha 106 eurot kuus. Enne oli kutsetunnistuseta hoidja, sellele maksin 2 eurot tund. Lapsehoidjate teenistus oli umbes sama, üks lihtsalt maksis makse, teine mitte. Ausalt öeldes see kaheeurone oli parem hoidja, aga kahjuks ta sai uue lapse ja ei saanud enam hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis siis, kui lapsehoidjal on kasvataja, õpetaja, sotsiaaltöötaja, sotsiaalpedagoogi, psühholoogi nö paberid? Kas te sellise haridusega lapsehoidjale annaksite oma lapse hoida või tunnistate ainult lapsehoidja kutsetunnistust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ega paberi hoia ju, ikka inimene. ja kui on tore ja tubli hoidja siis pole vahet kas on paberitega voi ilma![/tsitaat]
Minu jaoks on küll paber oluline kui tegu võõra inimesega, siis vähemalt on natukenegi kindlus tunnet, et ta teab kuidas käituda kui peaks midagi juhtuma.

Please wait...
Postitas:
panasonik

[tsitaat]Mina maksan 4 eurot kutsetunnistusega hoidjale. Saan siis linna toetust maha 106 eurot kuus. Enne oli kutsetunnistuseta hoidja, sellele maksin 2 eurot tund. Lapsehoidjate teenistus oli umbes sama, üks lihtsalt maksis makse, teine mitte. Ausalt öeldes see kaheeurone oli parem hoidja, aga kahjuks ta sai uue lapse ja ei saanud enam hoida.[/tsitaat]
See lapsehoidja läks võibolla selle pärsst teist last hoidma, et maksti rohkem?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti 4¤ päeval ja 4.50¤ õhtuti ja erandkordades. Hoidja on ka ilma kutsetunnistuseta. Ka arvamusel, et paber ei hoia.

Väga rahul olen hoidjaga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]panasonik kirjutas:[/small]
[tsitaat]

See lapsehoidja läks võibolla selle pärsst teist last hoidma, et maksti rohkem?[/tsitaat]

Ta ise sünnitas lapse, mitte ei läinud uut last hoidma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kas kogemus, kui omab ise lapsi, läheb arvesse nagu nö koolitus.
muidu siin räägitkse ikka et ega haridus loe, loeb haritus. või räägitakse, stiilis et minu vanaema oli 3 kl haridusega, aga vot oli tark naine.
kas nt kolme last omav paberiteta hoidja on rohkem väärt, kui lastetu paberiteta hoidja?

ärge valmistege mulle nüüd pettumust… et ega haridus loe, loeb haritus, nagu te väidate.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]aga kas kogemus, kui omab ise lapsi, läheb arvesse nagu nö koolitus.
muidu siin räägitkse ikka et ega haridus loe, loeb haritus. või räägitakse, stiilis et minu vanaema oli 3 kl haridusega, aga vot oli tark naine.
kas nt kolme last omav paberiteta hoidja on rohkem väärt, kui lastetu paberiteta hoidja?
Jah; sama küsimus. Mul nt. ei ole kutsetunnistust aga samas olen oma 4-last täisikka kasvatanud ja ise olen vanuses 45. Kas selline kogemus ei ole rohkem väärt, kui mõni kutsetunnistus. Lisakogemused on veel nelja erineva väikelapse hoidmisel vanuses pool aastat kuni 4aastat.

ärge valmistege mulle nüüd pettumust… et ega haridus loe, loeb haritus, nagu te väidate. [/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

iga kell pooldan neid hoidjaid kellel lapsed omal olemas. kogemused ju. ja toesti ega paber hoia lapsi vaid ikka inimene. Loomulikult jah kui hoidjal omal laps haigestub siis on jama aga alati leiab ju valjapaasu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on hoidja naabritega kahepeale, lastetu, paberiteta, 28a.
Mõlemas peres 1 laps, kes iga päev hoius,(1,5 ja 2) lisaks laps, kes jääb koju igal kolmapäeval (3,5 ja 5) ja mõlemas ka koolilaps, kes hoidmist ei vaja, aga kellele tuleb kojutuleku ajaks süüa teha.
Hoidmine toimub nädala kaupa kummaski peres.
Palka saab 350 eurot pere kohta.
Koristab lelud kokku, paneb nõud masinasse, teeb kerge lõunasöögi, mängib, arendab, käib lastega ujumas, kinos, raamatukogus.
Lisakulutusteks on meil eraldi karp, kust siis raha võtab.
Oleme omavahel arutanud, et kui raha juurde peaks küsima, siis maksame, sest hoidja on tõesti hea.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lapsehoidja tasu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.