Esileht Väikelaps Lapsehoidja tunnitasu kahe lapse hoidmisel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lapsehoidja tunnitasu kahe lapse hoidmisel

Postitas:

Mul alla 1-aastased kaksikud. Vaja oleks aeg-ajalt kasutada lapsehoidjat. Kui nüüd hakkan otsima ja läbirääkimisi pidama, siis milline oleks mõistlik tunnitasu pakkuda? Tegemist Kesk-Eesti väikelinnaga.

Tõesti ei leidnud sellist värskemat teemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maksan erahoiu eest 20€ päevas (7 tundi). See teeb 2,85€ tunnis. Korrutaksin selle kahega ja ümardaksin. Seega 6€ tunnis pakuksin kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksan ühe lapse eest 40 euri päev. Tuttav kahe eest 50.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas maksan 4.- ja 5.- tunnist kaksikute hoidmise eest (erinevad lapsehoidjad, aga nad suht tutvuse poolest käivad, seega ongi vast odavam). Pakuksin alustuseks 5.-/h

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksan 30 eur 8h päeva eest. Tartu. Laps 2a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise aastase vahega laste ema ning arvan, et kaksikute puhul võiks koefitsient olla 1-1,5. Sest esiteks loeb see, et hoidja on kellast kellani tööl ja selle aja sa ju kompenseerid talle. Teiseks mängivad ja tegutsevad kaksikud või väikse vahega lapsed palju koos ja hoidjal on sellevõrra natuke lihtsam. Mäletan, kui endal oli vaid üks laps (teine oli nt isaga kuskil), siis jõlkus see üks laps kogu aja sabas ja ootas, et mina talle kogu aeg tegevust pakuksin. Kui nad õega koos olid, siis seda muret ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie maksame kahe eest hoidjale 7 eurot tund. Aga mul suuremad lapsed (2a ja 4a)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiseks mängivad ja tegutsevad kaksikud või väikse vahega lapsed palju koos ja hoidjal on sellevõrra natuke lihtsam. Mäletan, kui endal oli vaid üks laps (teine oli nt isaga kuskil), siis jõlkus see üks laps kogu aja sabas ja ootas, et mina talle kogu aeg tegevust pakuksin. Kui nad õega koos olid, siis seda muret ei olnud.

Siin alla aastased kaksikud ja need tegutsevad koos päris vähe. Lisaks minu kaksikud hakkasid suuremast peast hullult omavahel kaklema ja muidu tülitsema, nii et mingist kergemast elust ei saanud küll rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus olen saanud hoidja kahele lapsele 4 eurot tunnis. Kolmele 5 eurot tunnis. Arvan, et väikelinnas on kaksikute eest 4 eurot tunnis normaalne tasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun väikelinnas lapsehoidu 2,5€ tund ja kaks last 3,5€ tund. Lapsevanemad peavad seda liiga kalliks. Tegemist Lõuna-Eestiga. Ps. Olen hoidnud ka 2€ tund ja sellega on siiani rahul oldud, samas teen kõike ja korralikult, kohal olen alati õigeaegselt, pigem 5 min varem. Kaksikute eest mina küsiks 4,5€ tunnis, sest sest ajaliset on sama aga kuna lapsed on üheelaised, siis tuleb nendega korraga tegutseda. Muidugi loeb laste vanus, kõige keerulisem periood on 1a-2a6kuud. Ma elan ilmselt väga vales kohas, siin mainitakse, et 2a ja 4a makstakse 7€ tund; ise küsisin sama pakkumise juures 4€ ja loomulikult sooviti tasu väiksemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle saab kahe ja poole või ka 4 euro eest? Pensionäri? Teismelise? Kumbki pole hea variant, eriti kahe alla aastase imiku puhul. Kui hoida on vaja aeg-ajalt, siis see pigem tõstab hinda.
Mu õde elab Tartus, ta on 30ndate alguses ja endine lasteaiaõpetaja. Kui on vaja teha selliseid lühikesi sutsakaid ja mitte väga pika ettetetamisega, siis küsib 10 eurot tunni eest. Seda siis ühe lapse puhul. Kui on pidev klient ja hoiab last terve päeva, siis on tasu 6 eur tunnis. Kaks väikese vanusevahega last vastavalt 15 ja 9 eurot.
Klientidest puudus ei ole.
Samas, kui on neid, kes on nõus kahe lapse hoidmise eest 4 eurot tunnis saama st. põhimõtteliselt tasuta võõraid lapsi hoidma, siis ei imesta, kui sa tõepoolest saad imeodava teenuse. Eks väikelinn on sulle eeliseks ka. Alusta siis pakkumist 5 eurost ja vaata, mida vastatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Lapsehoidja tunnitasu kahe lapse hoidmisel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.