Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lapsehoidja

Postitas:
Kägu

Tere,
sooviks teada, missuguse kuutasu eest oleksite teie nous hoidma kahte last pyhapaeva ohtust neljapaeva ohtuni( ehk siis 4 oopaeva nadalas)? Yks lastest kaib lasteaias, teine oige pisike. Oobida tuleks laste juures kodus.Just huvitab kuutasu suurus, kuna tunnitasust ei saa raakida. Yks lastest paeval lasteaias, kaks last on ohtul kella 18.00 – 20.00 siis on uneaeg.Pere kolmas laps on piisavalt suur ja iseseisev, keda hoida pole vaja.On pigem abiks .

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Lapsehoidja

kui vana see 3. laps siis on, et ise hakkama saab? kui just 17-18 pole, siis peab silm ju peal ikka olema.

suht kummaline on sinu suhtumine, et hoida on vaja kuni 20 ja edasi on uneaeg- kas siis sealt edasi võib hoidja oma koju minna? ei või ju, järelikult kestab tööaeg edasi, sest väikeste laste puhul ei tea iial,mil keegi võib haigeks jääda või lihtsalt paha und näha vmi.

igatahes on tegemist täiskohaga tööga ja palk võiks olla 500¤ kindlasti

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen Hoidnud öösiti lapsi. öötasu on siiski kallim alati, sest hoidja ei maga külas normaalselt ja üldse töö, kus inimene ei saa ööseks koju või 24h jooksul tööpostilt lahkuda ja puhkama minna, on ALATI eritasustatud. Seega sa pead arvestama väga korraliku tasuga, mittte, et öösel ei ole vaja tööd teha. VAstupidi.
samas on Eesti palgad ja elatustase teada ja kokkuvõttes see siiski kokkuleppe asi.
Kokkuvõttes on jutt siis 96-st töötunnist. Kui arvestada, et miinimum töötasu lapsehoidjatel mustalt makstes on 1,7eurot(kehtib siis, kui kuus tulvad täistöötunnid) ja tavalisem on 2,5eurot/h, siis võiks rääkida 652-960eurot kuutasust. Töötunde on kuus 384, mis ültab igasuguse hea tava, aga samas tõesti saab töö ajal magada ja pikapeale harjub ka võõraste laste elude eest vastutades magama.

Kui nüüd arvestada, et sellise graafikuga töötama sobib kõige paremini keskeast vanem inimene(pole peret enam), siis võib juhtuda, et saad ka vähema rahaga kokkuleppele, sest inimese vajadused on lihtsalt väiksemad ja vb. saab isegi pensionit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

igatahes on tegemist täiskohaga tööga ja palk võiks olla 500¤ kindlasti[/tsitaat]

tegemist on rohkem, kui 2 korda suurema koormusega, mitte täis kohaga. 500eurot on küll tiba vähe. Vb. väga suures hädas olevale üksikemale tegelikult isegi päris hea… See on töö, kuhu võtad oma lapse kaasa ja ütleme, et söök on ju prii, sest ei hakka kuskil kapi taga oma saia nosima… Nojah täesti teeemaalgataja, kui sa kaaluksid üksikema koos lapsega. See oleks su lastele ka hea, selline sotsialiseerumise aspekt ka juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummalist pole midagi. Minu enda tookoht tapselt samamoodi ei maksa mulle oosel magamise eest, olenemata sellest, et mul ei ole voimalus oositi voi ohtuti koju saada. Louna ajal, kui tood pole 2-3 tundi, palka ei maksta aga toopostilt lahkuda ei saa jne.Tookohti vaga erinevaid. Selge see, et igale inimesele see too ei sobi, siis selline 4 oopaeva kodust eemal olemine.Koige vanem on 14 ja vaga iseseisev, pigem oleks hoidjale abiks kui koormaks. Kui aga hoidja leiab, et vanem laps on koormaks siis temal voimalus olla seeaeg vanaema juures. Ise olen moelnud, et 500-600 eurot oleks voimalik maksta kuus aga kas see on ok, selles kysimus,,, Kui hoidjal load, siis saab kasutusse ka auto tooajal, sook loomulikult ka tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsehoidja , kes on olnud aastaid meie peres( 4 aastat), on vaga rahul.Tema sonul on see too lust ja lillepidu. Kuna vanem tytar vaga suureks abiks kodus.Kahjuks on hoidjal vanust juba nii palju, et ei jaksa enam, tervis kehva,,, Senine lapsehoidja on loobunud meie peres tootamise kasuks kahest tookohast( yks neist oli lasteaias). Seega asi pole yldse nii hirmutav 🙂 Teeme omaltpoolt samuti koik, et lihtsustada hoidja tood.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nojah on jah erinevaid. Ma usun küll, et sa leiad inimese endale selle rahaga. Kahe lapse hoidmine või hoopiski 3 ei oma tasustamisel mingit tähtsust minu enda jaoks, kui ka laps oleks 8-aastane. Sellise töö puhul saab hoidja jaoks määravaks ikkagi tööaeg ja klapp lastega.
Ma mõtlen, et kui mul oleks valida, kas minna oma 1a10kuuse kõrvalt tööle(töötan juba ammu kontoritööl) või suunduda tagasi pegagoogi ameti juurde ja hoida sinu last, siis ma valiksin hoidmise, sest 1a10kuusele on minu silmis parem olla väikses kollektiivis, kui lasteaias, kus koguaeg haigusleht vaja võtta ja kontorirahvas killiks mu lihtsalt ära tegemata töö pärast. Esiemesed eluaastad lähtun eelkõige oma lapsest ja arvatavasti kaaluksin sinu ettepanekut vägagi, kui see kataks mu eluasemekulud jne.

Seega soovin edu toreda hoidja leidmisel!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus kandis teemaalgataja asub?
Pisut mängib rolli ka piirkond ning kas näiteks kohalejõudmiseks vaja 20 km metsa sisse sõita vms?
Kaugel lasteaed on?

Kui pisike see \”õige pisike\” on?
Kas on mõeldav hoidja koos enda lapsega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elame Tallinnas. Lasteaeda jalutame.Poed koik jalutamis kaugusel, korralik manguvaljak maja taga. Pisike on yle aasta natuke. Jah, ka lapsega moeldav.

Please wait...
Postitas:
anne050

Tere,
sooviksin teemaalgataja e- maili aadressi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna teema sai tehtud kysimusega, milline oleks tasu, et oleksite nous sellistel tingimustel tootama,,, siis hetkel teen eeltood. Lapsehoidjat hakkan otsima alles 2 kuu parast ja kui praegune hoidja on mulle konkreetselt ara oelnud. TO; Anne050 ! Ehk oled nous enda maili aadressi jatma, votaksin ise yhendust.

Please wait...
Postitas:
anne050

Meeleldi,

anne.aasamaa@mail.ee

Please wait...
Postitas:
anne050

Teemaalgataja ( kolme tibuga ) miks sa pole minuga ühendust võtnud, olen pettunud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

kirjutas ju, et vbl paari kuu pärast võtab.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.