Esileht Väikelaps Lapsehoidjad- kuidas ennast viirushaiguste eest kaitsta?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapsehoidjad- kuidas ennast viirushaiguste eest kaitsta?

Postitas:

Olen lapsehoidja kahes peres. Üks laps on kodune, teine käib lastaias, aga haiguspäevadel vajab hoidjat.
Paraku tundub, et mul ei jää muud üle kui amet maha panna, sest olen pea 2 kuud järjest ise haige olnud ja ammu on käest läinud järg, keda mina nakatan ja kes nakatab mind.
Olen alati olnud hea tervisega, viimati olin haige teismelisena, eluviis on sportlik, verenäitajad korras. Laste hoidmisega alustasin kevadel ja siis loomulikult probleeme polnud. Sellest sügisest on asi hoopis teisiti- köha ja nohu on pidevad, vahel ka väike palavik. Kui mul on olnud vaba nädal, saan enam-vähem terveks, minnes uuesti haige lapse juurde, olen ka ise kohe haige. Selge, et 3-4a aevastavad ja köhivad mulle näkku, aga ega see käe suu ette paneminegi aita, pühin nende ninasid ja istun voodi kõrval, kui nad köha tõttu magada ei saa. Pesen pidevalt käsi, tarvitan vitamiine, aga abi sellest pole.
Ega vist paraku head lahendust polegi- lastel on vaja hoidjat ja nad on minuga harjunud ja meil on koos tore, aga samas ei saa asi ka samamoodi edasi minna. Mina ju olen lastele samamoodi ohtlik.
Kas nt. maski kandmine aitaks? Või mil moel kaitsevad hoidjad ja ka vanemad ennast viiruste eest?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama teema, aga oma lapsega st et “vaba nädalat” pole kuskilt võtta:) Ma olen kaks hooaega kōik lasteaiast toodud jandid ise kaasa teinud st mina pean vastu kuniks lapsel veidi parem pilt on ja siis murrab viirus ikka mind ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalamaksaõli.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mask natuke aitab ikka, eriti kui laps on enam-vähem terve, aga sinul värske haigus aevastamisega jne või vastupidi. Apteegis on need mõnikümmend senti, aga ühega muidugi terve päev läbi ei saa.
Mingid haigustele vastupanuvõimet tõstvad toidulisandid abiks- Pau d’Arco, citrosept, samento, päevakübar jms.
Eks ta ole, et haigete laste hoidja peab ise olema raudse tervisega. Meie lapsehoidja väitis, et tema vastupanuvõime on hea tänu kitsepiimale ja palju värskes õhus iibimisele (ta käis vähemalt 10km päevas jala nt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agovirax

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mask ja käte desinfitseerija kogu aeg käepärast ja kasutusel. Ega muud võimalust pole paraku… Mu lapsel oli düsenteeria, hoidsin sedasi toimides selle endal ära, see on mega nakkav asi. Hiljem selgus, et antikehad mul veres olid siiski, sain ilmselt imeväheke seda düsenteeriabakterit (shigella), et keha jõudis vastu hakata ja sümptomeid ei tekkinud.
Sa sisuliselt oledki põetaja ju… täitsa norm oleks sedasi käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Lapsehoidjad- kuidas ennast viirushaiguste eest kaitsta?