Esileht Väikelaps Lapsehoidjad, mida ootate perelt, kus last hoiate?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lapsehoidjad, mida ootate perelt, kus last hoiate?

Postitas:

Palun kirjeldage, kuidas oleks parim viis, kuidas pere teiega käitub või mida te perelt ootate? Mis teid õnnelikuks teeks?
Või kirjeldage lihtsalt juhtumeid, mis teid on röömustanud/kurvastanud.
Aitäh abi eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mulle ei meeldi, kui perel on tohutult nõudmisi lapse aja sisustamise ja lapsega käitumise osas. jutt ei ole paaris nõuandest võid pidevast targutamisest, mis on tegelikult iseloomu omadus, aga no mulle ausalt ei sobi:)
ma tahaks, et igal õhtul aitäh öeldaks ja vahel miski lause a’la mis me ilma sinuta teeks(no mis teeks, mdagi ei teeks, kõik oleks hästi ju, aga see on lihtsalt väga armas ja kõik).
Kurvastab see, ku lapsega juhtub midagi. Kukub äärekivi vastiu ja verd jookseb. no nii paha tunne, et sure ära. Kuigi no ei saa ju midagi teha. Oma lpas kukuba ka, aga siis ei ole seda klompi kurgus. võõraga on ikka see vastutus teistsugune. Hea on, kui vanemad ei lähe sellistel hetkedel hüsteeriasse, aga no kui lähekski, siis tuleb neist ka aru saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga armas oli, kui hoitava lapse ema käis reisil ja tõi minu lapsele riideid. Tal endal oli poeg ja asju üle andes ütles siiralt, et nii tore on vahel roosasid asju osta 🙂
Muud asjad polegi nii eredalt meelde jäänud, me klappisime kuidagi eriliselt hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige olulisem on vastastikkune respekt ja kokkulepetest kinnipidamine, siis sujub ka muu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Lapsehoidjad, mida ootate perelt, kus last hoiate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.