Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lapsehoolduspuhkus

Postitas:
Kägu

Tere!

 

Teema järgmine, saan aru, et lapsehoolduspuhkusel on seaduse järgselt võimalik olla kuni lapse 3a saamiseni. Minu küsimus on, et kui laps on hetkel 2a vana ja ma olen otsustanud tööle minna, siis kas myl on võimalik mõne kuu möödudes uuestu hoolduspuhkusele jääda? Kas tööandja peab seda lubama või puudub selleks alus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll võimalik, teed avalduse 14 päeva ette. Tööandja muidugi sellise jama korraldamise tõttu sinusse hästi ei suhtu.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah..

Teadmata põhjuseid, miks võib olla vajadus jääda siiski pikemalt koju, oled sina kindel, et minu tööandja arvab, et ma “korraldan jama”?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah..

Teadmata põhjuseid, miks võib olla vajadus jääda siiski pikemalt koju, oled sina kindel, et minu tööandja arvab, et ma “korraldan jama”?

Tööandja ju lõpetab asendajaga lepingu ära/korraldab töö ringi ja kui sa kuu aeg hiljem otsustad uuesti koju jääda, siis tööandjal on võimatu 14 päevaga uut inimest leida. Ükskõik, kui mõjub põhjus sul on või kui arusaaja tööandja, siis halva emotsiooni tekitab see igal juhul.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah..

Teadmata põhjuseid, miks võib olla vajadus jääda siiski pikemalt koju, oled sina kindel, et minu tööandja arvab, et ma “korraldan jama”?

Tööandja ju lõpetab asendajaga lepingu ära/korraldab töö ringi ja kui sa kuu aeg hiljem otsustad uuesti koju jääda, siis tööandjal on võimatu 14 päevaga uut inimest leida. Ükskõik, kui mõjub põhjus sul on või kui arusaaja tööandja, siis halva emotsiooni tekitab see igal juhul.

Ja niimoodi edasi- tagasi tilkuda võib lõputu arv kordi selle kolme aasta jooksul?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid küll nii teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru ja mõistan tööandja poolt. Aga ma ei küsinud arvamust selle kohta. Tahtsin teada, mis õigused mul töötajana on. Sain vastuse ja tänan selle eest!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkus