Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkus ja koondamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )

Teema: Lapsehoolduspuhkus ja koondamine

Postitas:
Kägu

Tere

Jäin esimese lapsega dekreeti 2019 ja edasi lapsehoolduspuhkusele, kuni lapse kolme aastaseks saamiseni. Töökoht kus ma töötasin läks sel kevadel kinni, ehk tööd mul enam seal pole. Töötasin seal kaks aastat. Tööandja mind ise ei teavitanud, et pood suleti. Kas mul õigus saada koondamine ja saada koondamishüvitist? Sest hetkel seda tehtud ei ole. Kelle juurde pöörduma peaksin? Tööandja poolt on sellekohapealt täiesti vaikus. Kuidas edasi tegutseda, palun kas keegi oskab sellele vastada.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Jäin esimese lapsega dekreeti 2019 ja edasi lapsehoolduspuhkusele, kuni lapse kolme aastaseks saamiseni. Töökoht kus ma töötasin läks sel kevadel kinni, ehk tööd mul enam seal pole. Töötasin seal kaks aastat. Tööandja mind ise ei teavitanud, et pood suleti. Kas mul õigus saada koondamine ja saada koondamishüvitist? Sest hetkel seda tehtud ei ole. Kelle juurde pöörduma peaksin? Tööandja poolt on sellekohapealt täiesti vaikus. Kuidas edasi tegutseda, palun kas keegi oskab sellele vastada.

Vabandust vastata :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni su LHP kestab, sind koondada ei saa. Tee tööandjale avaldus LHP lõpetamiseks. Kui tööandjal pole enam sama töökohta pakkuda, peab ta su koondama päevapealt – saad nii koondamishüvitise kui ka hüvitise vähem etteteatatud päevade eest.
Samas võib tööandja sulle pakkuda ka uut tööd, sinu otsus, kas nõustud või mitte.
Ja võid ka oodata LHP lõppemiseni ning siis tööle kohale minna – ka sel juhul peab tööandja kiirelt reageerima, kui nt poodi enam olemaski pole. Aga sinul on õigus nõuda oma TLs kokku lepitud tööd tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaks juhuks vaata oma lepingut ja täpsusta seda poe teemat, et juhul kui näiteks tegu on ketipoega, kus samas linnas on näiteks mitu sama poodi, aga lepinguga pole määratud sind sinna konkreetsesse poodi, kus tööl olid, mis suleti. Siis võidakse siiski ka nö teise sama linna poodi tööle panna kui nüüd LHP lõpetad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnevalt tähtsaim ära öeldud:

1. Kontrolli töölepingust, mis on märgitud sinu töö tegemise kohaks. Tihti pole see aadressi täpsusega vaid omavalitsuse täpsusega(n asub tööle Tartu linnas) või lausa Eesti Vabariik

sel juhul,

kui sinu tööandjal on veel töökohti, siis võib sind lihtsalt lhp lõppedes teise kohta suunata (ei pea olema just see konkreetne pood sellel aadressil).

2. Lhp ajal ei saagi töötajat koondada, kui lhp lõpetad, siis selgub, kas koondatakse või on sulle tööd pakkuda vastavalt sinu töölepingule st koondamissituatsioon puudub

Tööandja ootab, kas oled kodus lapse 3a saamiseni(siis lõpeb lhp) või lõpetad lhp varem…või jääd hoopis uuesti lapseootele ja lhp-le teise lapse 3a saamiseni.

3. Kui sinu lhp lõpeb/lõpetad siis sina tuletad tööandjale meelde, et soovid tööle asuda (vähemalt 14p ette) ja siis saad teada, kas

koondatakse(loomulikult koos kõigi ettenähtud hüvitistega) ja võid n Töötukassas arvele võtta koondatuna

või

asud tööle vastavalt lepingule (kui lepingus on töökoht KOV täpsusega, siis võidaksegi linna teise äärde või maakonna teise poodi suunata)

või

pakub tööandja sulle muud tööd st töölepingu muudatust(sel juhul on sinu otsus, kas võtad vastu või loobud…kui loobud siis on koondamissituatsioon).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti ei panna töökoha aadressi lepingusse, seega kui tööandjal on veel kusagil mõni pood või ladu, võib ta su sinna suunata.
Mul oli koroona alguses sarnane teema- pood suleti ja tööandja suunas müüjad linnast 25 km kaugusel asuvasse e-poe lattu tööle. Koondamissituatsiooni polnud, kuigi mõned töötajad pidid hakkama poole öö ajal ärkama, et tööle jõuda või enamuse palgast taksosõitudele kulutama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti ei panna töökoha aadressi lepingusse, seega kui tööandjal on veel kusagil mõni pood või ladu, võib ta su sinna suunata.

Mul oli koroona alguses sarnane teema- pood suleti ja tööandja suunas müüjad linnast 25 km kaugusel asuvasse e-poe lattu tööle. Koondamissituatsiooni polnud, kuigi mõned töötajad pidid hakkama poole öö ajal ärkama, et tööle jõuda või enamuse palgast taksosõitudele kulutama.

Ei panna? PANNA?

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti ei panna töökoha aadressi lepingusse, seega kui tööandjal on veel kusagil mõni pood või ladu, võib ta su sinna suunata.

Mul oli koroona alguses sarnane teema- pood suleti ja tööandja suunas müüjad linnast 25 km kaugusel asuvasse e-poe lattu tööle. Koondamissituatsiooni polnud, kuigi mõned töötajad pidid hakkama poole öö ajal ärkama, et tööle jõuda või enamuse palgast taksosõitudele kulutama.

Ei panna? PANNA?

Mõned räägivad nii. Lumi pakib, saa üle.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti ei panna töökoha aadressi lepingusse, seega kui tööandjal on veel kusagil mõni pood või ladu, võib ta su sinna suunata.

Mul oli koroona alguses sarnane teema- pood suleti ja tööandja suunas müüjad linnast 25 km kaugusel asuvasse e-poe lattu tööle. Koondamissituatsiooni polnud, kuigi mõned töötajad pidid hakkama poole öö ajal ärkama, et tööle jõuda või enamuse palgast taksosõitudele kulutama.

Ei panna? PANNA?

Mis see õige siis on, panda? Kui ma noor olin, siis ühe tüdrukutebändi liikmete kohta öeldi, et kaks on pandavad, kolmas on panda.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see õige siis on, panda?

panema <36: panna, panen, pannud, pannakse, pandud>.
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=panema&F=M

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja ei vasta maili ega tel. teel.  Mida edasi teha?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida edasi teha?

1. saata tähitud kirjaga lhp lõpetamise avaldus?

2.minna kohale?

Muid valikuid ju pole. Sina oled see, kes soovib tööandjaga kontakteeruda ja teatada, et lõpetad lhp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida edasi teha?

1. saata tähitud kirjaga lhp lõpetamise avaldus?

2.minna kohale?

Muid valikuid ju pole. Sina oled see, kes soovib tööandjaga kontakteeruda ja teatada, et lõpetad lhp.

Kuhu ta kohale läheb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohale läheb tööandja asukohta. Igal asutusel on registris ka asukoht st aadress, kus ta juriidiliselt asub, kuhu kirjad saadetakse jne. Kuna töökoha asukohta enam minna ei saa (pood suleti).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile sain tööandjaga kontakti. Selgitasin, et soovin lõpetada lapsehoolduspuhkuse, teen avalduse. Ja kuna pood on kinni ja ei avata siis kas mulle on ettenähtud koondamine ja koondamishüvitis. Tööandja poolt vastus selline, et ta ei ole kindel, et ta poodi uuesti ei ava. Kuigi teine töötaja, juhataja on koondatud ja läinud juba teisele tööle ja ilmselgelt sinna tagasi enam ei läheks. Ehk siis? Kuna paberi järgi lõppeks minu lapsehoolduspuhkus sügisel, on mul ikkagi õigus lõpetada varem? Või peaksin nüüd ootama, ehk sügiseni välja kas avab poe või mitte, seni mul tööd pole.  Kas tööandja peaks mind koondma ja maksma koondamishüvitist?

Poodi tegelikult kindlasti uuesti ei avata, sel põhjusel ongi arusaamatu see venitamine. Kas põhjus võib olla koondamishüvitises? See ei saaks ju palju olla, sest palk oli mul sel ajal alla miinimumi ja töötasin poole kohaga.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult on sul õigus lõpetada lhp. Seaduse kohaselt igal hetkel, teatades avaldusega min 14 päeva ette st tee või kohe avaldus.

Jah, kohe kui on käes nn 1. tööpäev (st lhp lõpetatud) tuleb tööandjal

kas anda sulle sinu lepingujärgne töö ja palk

või

koondada

või

pakkuda kokkulepet muule tööle (nagu ütlesin, kui sa ei soovi, tuleb koondada).

On ka etteteatamisaeg st kui tööandja kohe nn 1. tööpäeval annab koondamisteate samast päevast, peab ta lisaks koondamishüvitisele (mitme kuu palk see on, sõltub seal töötatud ajast) maksma välja ka mitte ette teatatud aja.

Või jätab su kirjaliku korraldusega töö puudumisel koju (etteteatamisaja) ja maksab selle ikka välja ja siis on koondamine+koondamistasu.

Kui suur koondamistasyu ja kui pikk etteteatamine, selleks peaks teadma, kaua sa tema juures töötasid.

Veelkord-ei, ei pea ootama sügiseni. Aga võid oodata ka lhp lõppemist st sügiseni selles töökohas ja samal ajal uue töö otsida, mujal tööle asuda jne, see ei sega seal ikka koondamist aga siis juba sügisel. NB! vaata ainult, ega sul lepingus konkurentsikeeldu pole, kui uus töökoht peaks ka kaubanduses olema…

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel-etteteatamisaeg ei saa olla enne, kui käes sinu nn 1.tööpäev

st

ei saa tööandja väita, et sa juba 28.03 teatasid ju tööle naasmisest, koondan 27.04 ja selle 1kuu eest ei maksa.

Kui lhp lõpp ja tööle asumine on n 15.04 siis tema saab anda koondamisteate mitte enne 15.04 ja alates 15.04 on siis etteteatamisaeg, mis tuleb töö ja palgaga katta või välja maksta lisaks koondamishüvitisele.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pood on suletud juba 4kuud. Mina sain teada sellest kaks nädalat tagasi. Ikkagi jääb on ebaselgeks miks tööandja mind ära ei koonda ja minuga samuti lõpparvestust ei tee. Avalduse lapsehoolduspuhkuse lõpetamiseks teen nagunii, sest tahaksin end töötuna arvele võtta.

Töötasin seal töökohas kaks aastat ja poole kohaga, palk oli sel ajal umbes 300eur kuus.

 

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma teen hetkel asjata kisa tööandjale või on mul täielik õigus, et minuga samuti asjad selgeks saaks? Praegu jääb mulje nagu oleksin lisatüli lihtsalt seal vahel, niigi pood suleti ja ajad kehvad..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. kuna olid lhp-l, siis polnud tööandjal enne sinu lhp lõppu vaja sinu küsimusega tegelda st ta poleks saanud sind ikka koondada vms, seega otseselt ei puutunud tema otsus pood sulgeda kuidagi sinusse, sest olid lhp-

2. Veel kord-tööandja võib rääkida mida iganes (ei tea kas avan veel, veel ei otsusta vms, n ö lihtsalt jutul pole mingit kaalu) sest sa pole esitanud seaduslikku avaldust lhp lõpetamiseks, alles seejärel, kui sa oled esitanud soovi lhp lõpetada kindlaks kuupäevaks, alles siis saab ta sinuga midagi otsustada.

3.Seda, miks tööandja praegu sulle kindlat vastust ei anna, seda teab ainult tööandja.

4. Kisa pole vaja teha. Aga loomulikult pole sa mingi “tüli” ja sina pole põhjus rasketele aegadele vms st sul on igati seaduslik alus lõpetada lhp, loomulikult. Iga tööandja peab teadma, et lhp on töötaja otsus ja see ei kesta alati lapse 3a saamiseni vaid töötaja võib selle igal ajal varem lõpetada.

Kui töötasid seal 2,5a on etteteatamisaeg tööandjal 30 kalendripäeva.

Ja veel- vt oma lepingut! Ära lähtu sellest, et u 3a tagasi said 300.Kui seal on täiskoormus, siis tuleb maksta (hetke) miinimumpalk vähemalt. Nii etteteatamisaja eest kui koondamishüvitiseks. Kui on 0,5 koormust, siis pool hetke miinimumplgast jne

 

Seega ära juurdle oma tööandja käitumise üle vaid tee korrektne lhp lõpetamise avaldus ja nn 1.tööpäeval siis jälgi, et kõik oleks seaduslik

st

saad koondamisteate, seal kas on 30p etteteatamisaega st lepingu lõpp sellest hetkest 30p pärast ja see 30p saad tööd+palka või oled (kirjaliku korraldysega! muidu saad v-o tööluusi, et ise ei tulnud tööle9 kodus ja saad tasu töö ootamise eest või koondatakse kohe ja makstakse see 30p välja.

Ja saad koondamistasu. Lõppasves võib veel olla kasutamata puhkuse komp. kui pole käes kogu puhkus sinu rsp(dekreedi) lõpuni kogunenu.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pood on suletud juba 4kuud. Mina sain teada sellest kaks nädalat tagasi. Ikkagi jääb on ebaselgeks miks tööandja mind ära ei koonda ja minuga samuti lõpparvestust ei tee. Avalduse lapsehoolduspuhkuse lõpetamiseks teen nagunii, sest tahaksin end töötuna arvele võtta.

Tal pole mingit õigust sind koondada enne, kui sa pole esitanud avaldust LHP lõpetamiseks. Niisama ju ei saa.
Esita oma avaldus ja siis on tööandja rida astuda järgmised sammud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pood on suletud juba 4kuud. Mina sain teada sellest kaks nädalat tagasi. Ikkagi jääb on ebaselgeks miks tööandja mind ära ei koonda ja minuga samuti lõpparvestust ei tee. Avalduse lapsehoolduspuhkuse lõpetamiseks teen nagunii, sest tahaksin end töötuna arvele võtta.

Tal pole mingit õigust sind koondada enne, kui sa pole esitanud avaldust LHP lõpetamiseks. Niisama ju ei saa.

Esita oma avaldus ja siis on tööandja rida astuda järgmised sammud.

Kuid arvesta juhul kui tal on lepingukohast tööd pakkuda pead ka tööle asuma. Aga saan aru, et õnneks tal siiski vist hetkel ühtegi nö poodi, mis lepingujärgi sobida võiks (sama töö, samas linnas) õnneks siiski pakkuda pole?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pood oli linnas ainuke ja siin tööd pakkuda ei ole.

Lepingus on 0,5 kohaga.

Nii siis esimesena teen avalduse lapsehoolduspuhkuse lõpetamiseks.

Edasine jääb tööandja teha? Saan veel miskit kohe tööandjale kirja panna? Etteteatamata aeg? Kas mul on jäänud kasutamata puhkusepäevi?

Kui suur peaks olema koondamishüvitis? Mitme kuu eest? Ühe kuu eest?

Sorri palju küsimusi, kuna tööandja napi sõnaline siis uurin siit :))

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pood oli linnas ainuke ja siin tööd pakkuda ei ole.

Lepingus on 0,5 kohaga.

Nii siis esimesena teen avalduse lapsehoolduspuhkuse lõpetamiseks.

Edasine jääb tööandja teha? Saan veel miskit kohe tööandjale kirja panna? Etteteatamata aeg? Kas mul on jäänud kasutamata puhkusepäevi?

Kui suur peaks olema koondamishüvitis? Mitme kuu eest? Ühe kuu eest?

Sorri palju küsimusi, kuna tööandja napi sõnaline siis uurin siit :))

Äkki loed vahelduseks ise töölepingu seadust, ei pea ju sulle kõike punkt punktilt ette nämmutama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina esitad lhp lõpetamise avalduse:

Soovin lõpetada lapsehoolduspuhkuse, esimeseks tööpäevaks lugeda…(kuupäev9.

Edasine on tööandja teha. Kui ta pole muid ettepanekuid teinud, lähed nn 1.tööpäeval tema juurde. Saadki teada, kas ja kus tööle asud ja/või saad koondamisteate. Koondamisteates on kirjas, mis kuupäevast oled koondatud. 2 varianti: kohe samast päevast või 30p hiljem. Kui samast päevast, mainidki, et selge, seega 30p etteteatamata maksate siis lõpparvega. Kui 30p pärast siis küsite selle 30p kohta, et kas töö ja palk või (kirjalikku korraldust) kodus palga säilitamisega.

Seda, et on etteteatamisaeg mille mitte järgimisel tuleb välja maksta ja on koondamishüvitis, seda peab iga tööandja teadma. samuti seda, et lõpparve makstakse välja nn viimasel tööpäeval ja millest see koosneb.

Loomulikult võid ise täpsustada, et kuidas jääb 30p etteteatamise/etteteatamata ajaga? Kas täna saan lõpparve? Kas mul on kasutamata puhkust, mille komp. on lõpparves?

 

2,5 a töötanud= 30 p etteteatamist

ja

koondamishüvitis tööandjalt on alati 1 kuupalk.

 

0,5 kohaga ei tohi saada alla 1/2 miinimumpalga st 327

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma teen hetkel asjata kisa tööandjale või on mul täielik õigus, et minuga samuti asjad selgeks saaks? Praegu jääb mulje nagu oleksin lisatüli lihtsalt seal vahel, niigi pood suleti ja ajad kehvad..

Jah, sa teed asjata kisa. Seni kuni sa pole lapsehoolduspuhkust lõpetanud, ei peagi tööandja midagi tegema. Kui lõpetad lapsehoolduspuhkuse, pead olema valmis selleks, et tööandja pakub sulle sinu töölepingus kokkulepitule vastavat tööd ja eeldab, et oled valmis tööle asuma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain tööandjalt vastuse, et võimalik, et avab siiski poe sügisel. Ja kui ma soovin töölt lahkuda siis teha lahkumisavaldus. Kuna minu lapsehoolduspuhkus lõppeb sügisel, siis selle ajani saan töölt lahkuda omal soovil. Et lapsehoolduspuhkuse lõpetamise avaldus on alusetu ja mitteseaduslik.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja ajab täielikku jama (vabandust) st püüab sind eksitada või ta tõesti ei tea seadusest midagi.

Lapsehoolduspuhkus on töötaja ÕIGUS, mitte kohustus. Ja seaduse kohaselt on töötajal õigus ka lhp igal ajal lõpetada.

Töölepingu seadus

§ 62.   Lapsehoolduspuhkus

  (1) Emal või isal on õigus saada lapsehoolduspuhkust kuni lapse kolmeaastaseks saamiseni. Lapsehoolduspuhkust on õigus korraga kasutada ühel isikul.

  (2) Lapsehoolduspuhkust on õigus kasutada ühes osas või osade kaupa igal ajal. Eeldatakse, et lapsehoolduspuhkusele jäämisest või lapsehoolduspuhkuse katkestamisest teatab töötaja tööandjale 14 kalendripäeva ette, kui pooled ei ole kokku leppinud teisiti.

 

St jutt, nagu sa peaks olema lhp-l lapse 3a saamiseni e sügiseni on seadusetu. Samuti ei pea sind huvitama, kas ja millal tööandja töökoha avab. Oluline on, kas tal on sulle töö hetkel, kui sa lõpetad lhp. kui ei ole, siis tuleb koondada. Nii ütleb seadus.

Loomulikult on tööandja poolt kaval väita, et pead ise lahkuma (jäädes ilma koondamishüvitisest jms) ning ei saa töötukassast töötuskindlustushüvitist.

Ei, kui sina lõpetad lhp (sinu seaduslik õigus) siis sel hetkel tulebki tööandjal vastavalt seadusele tegutseda(anda tööd v koondada).

Soovita tal viisakalt lugeda TLS (viide üleval) või konsulteerida juristiga kui ta seadust ei tunne.

Esita avaldus lhp lõpetamiseks. Kui ikka vaidleb, saad abi ja nõu Tööinspektsioonist.

Tööinspektsioon osutab hetkel nõustamisteenust telefoni (640 6000) ja e-kirja (jurist@ti.ee) teel.  Tööinspektsiooni nõustamisteenus on tasuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, lapsehoolduspuhkuse lõpetamise avaldus on täiesti seaduslik, ei pea sügiseni ootama, sest töötajal on igal ajal õigus puhkus lõpetada. Ja pärast seda kas tööandja pakub sulle tööd või kui tal tööd anda ei ole, teeb tema ettepaneku lepingu lõpetamiseks. Ei pea omal soovil töölt lahkuma ja lahkumisavaldust ei pea esitama, kui oled valmis tööandja pakutud töö vastu võtma.  Kui tööandjal ei ole sulle tegelikult tööd pakkuda, siis ta koondab su. Sa ikka suhtled tööandjaga kirjalikus vormis, ma loodan.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain nüüd uue vastuse sisuga, et siiski  on õigem mind koondada. Etteteatamisaeg on kaks kuud ja koondamine toimuks, kui panna tänane kuupäev siis 29.05.2022 Soovis teada, kas saadab teatise ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkus ja koondamine