Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkuse ajal tööl, küsimus!

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lapsehoolduspuhkuse ajal tööl, küsimus!

Postitas:

Käin tööl poole kohaga, laps 2,5 aastane. Palgalehte vaadates läheb maha :tulumaks , pensionikindlustus ja lapsehoolduspuhkus???? Ja nii igakuiselt.. Mille eest nad maha võtavad, sain aru et need kes vanemahüvitist saavad ei tohi teenida rohkem ja neilt võetakse maha mingi osa.. Ja kuhu see raha edasi läheb? 30 euri kuus päris arvestatav summa minu jaoks.. Vanemahüvitis lõppes mul eelmine aasta juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:51; 13.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

St palgast läheb maha lapsehoolduspuhkuse raha, mille eest??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:51; 13.04 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska kindlalt öelda, mis see lapsehoolduspuhkus on, mis sul maha läheb. Sellise maksu ei ole. Aga kas raamatupidajalt (kes teil palka arvestab?) ei anna küsida?

Võimalik, et sul arvestatakse tulumaksu esimesest eurost alates ja see \”lapsehooldupuhkus\” on see osa tulumaksust, mis tulumaksuvaba osa palgast muidu moodustaks. Summa tundub klappivat sellega.

Kas tulumaksuvaba osa kasutasid muidu vh-lt? Kuna vh läbi, siis peaksid raamatupidajale ütlema, et soovid nüüd, et palgast seda arvestataks. Ja kindlasti peaksid tegema järgmisel aastal tuludeklari – saad arvestamata kuude eest selle tagasi (kui ma nüüd muidugi valesti ei arva).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkuse ajal tööl, küsimus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.