Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkuselt tööle, laps kogu aeg haige. Millised on minu võimalused.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lapsehoolduspuhkuselt tööle, laps kogu aeg haige. Millised on minu võimalused.

Postitas:

Läksin märtsis tagasi tööle ning allkirjastasin uue lepingu. Nüüd olen aga sellest ajast lapsega kaks korda lapse hoolduslehel olnud, kuna laps käib lasteaias ja seega pidevalt haige. Laps on kaheaastane. Kindel on see, et hetkese seisuga ei tule mul sellisest e-r töötamisest midagi välja ning ma ei usu, et töökohal ka poolt kohta pakkuda. Lapse tervis on mulle tähtsam ning ei ole mõtteski teda nohusena ja tugeva köhaga lasteaeda saata. Mõtlesin juba lahkumisavalduse sisse anda, aga siis jäin mõtlema, et ehk on mul võimalik ka uuesti lapsehoolduspuhkusele naasta ning kuidas see vormistamine käib?

Ette tänades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 15:43; 08.05 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnneks on siin tublid zenzus ja kohalik, kes ei väsi ka tuhandest kord samale küsimusele vastamast ja seejuures põhjalikult.
miks sa uue lepingu allkirjastasid, kui tööle tagasi läksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin aastas korra siit ühe küsimuse, ma usun, et võin ka sel korral vastuse saada. Tööle naastes ma ei teadnud, et mu laps jääb kogu aeg haigeks.
Küsimus ongi siis selline, et kui olen selle töölepingu lisa allkirjastanud, kas ka siis võin ikka tagasi lapsehoolduslehele naasta. Kuidas ma avalduse pean vormistama, mida sinna kirjutama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 15:43; 08.05 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsehoolduspuhkust võimalik kasutada kuni lapse 3-aastaseks saamiseni. Esitad 14 päeva ette avalduse:

Kellele

AVALDUS

Palun lubada mind lapsehoolduspuhkusele minu lapse /nimi, isikukood/ 3-aastaseks saamiseni

Allkiri
Nimi
Kuupäev

Mingisuguse töölepingu lisa allkirjastamine või mitteallkirjastamine ei muuda kuidagi lapsehoolduspuhkuse kasutamise õigust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsehoolduspuhkuselt tööle, laps kogu aeg haige. Millised on minu võimalused.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.